Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ban ban ban!!! za brzydkie słowa!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiesz Kerczi jakbyś sprzedawał to po 30 sztuk to może bym wziął... Ale po co mi 250 modułów... :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: Pany znowu głosowanie jest na projekt kalendarza więc głosić: http://www.a4-klub.pl/smf/wybieramy_kalendarz_klubowy_ankieta-t96981.270.html;topicseen- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi: [br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 08:45_________________________________________________ tiaaa... Przecież wszyscy wiemy że chciałes go obszyć i włożyć w zagłówki ale troszke przesadziłeś z wielkością- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie mów hop...- [ALL B7] Czy to spalanie jest w normie 2,0 TDI 140 KM (BRE)
ale ja mam praktycznie taki silnik jak BRD po programie...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
uczyłem pisać po polsku a słowo "apropos" jest wyrazem obcym :>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spytaj pitera ale nie wiem czy Ci pożyczy swoja a4... To tak apropo złomu- [B7 BRE] Kilka problemów z silnikiem
posprawdzaj to co napisałem. Dodatkowo sprawdziłbym przepływke- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
naucz się pisać po polsku to pogadamy...[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 16:33_________________________________________________ ...wśurze- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wihajster się strasznie podniecił jak znalazł to zdjęcie w necie i nie mógł się powstrzymać żeby się z nami podzielić swoim szczęsciem...- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :hi:- [B7 BLB] Problem z czujnikiem STOPU
Piter220v miał podobną sprawe. tyle że jemu cały czas świeciły światła. Wymienił czujnik stopu i jest ok- [B7 BRE] Kilka problemów z silnikiem
A ja bym polemizował. Jest wiele czynników które wpływają na osiągi. 1.Moja przed programem na kołach 235/40/18 leciała koło 200 i więcej zbytnio nie chciała... 2. To zależy kiedy zmieniasz bieg. Może go zaduszasz, diesle nie lubią bardzo niskich obrotów... 3. Na to już odpowiedziałem. 4. Hmmm to już jest dziwne. Najlepiej podpiąć VAGa i zobaczyć. Może być coś nie tak z podciśnieniem i sterowaniem turbiną. Nie dymi Ci na czarno na niskich obrotach? Sprawdz też czy nie masz przytkanego katalizatora. Ale przyczyn może być naprawde dużo. Cięzko jednak ocenić czy autku coś dolega, opierając się tylko na Twoich subiektywnych odczuciach. Pozdrawiam- [ALL B7] Czy to spalanie jest w normie 2,0 TDI 140 KM (BRE)
Po pierwsze, następnym razem przed założeniem takiego wątku użyłbym funkcji . Jest dużo wątków w tej tematyce z których można śmiało wyciągnąć wnioski i nie zaśmiecać niepotrzebnie forum. Spalanie wydaje mi się całkowicie w normie. Wszystko zależy od jazdy. Ja po mieście mam średnie spalanie 9-11l. Na baku robie ok. 600km. Pozdrawiam- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :hi: :hi:- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :hi: :hi:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Godzic wszystko sobie w wordzie zapisywał... Jak teraz wklei to będziemy mieć tydzień czytania (Miron dwa bo on jeszcze składa literki )- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eeee... Mirona jak był jeszcze w niemczech to to był zakwalifikowany do kasacji z powodu uszkodzeń przekraczających 90%. A teraz jezdzi... Co prawda zostawia 5 śladów (w jednym miejscu podwozie troche ociera...) ale jeździ...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o jezuuu i znowu on.... [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 09:53_________________________________________________Godzic pierdolnij jakąs głupote to może Cie znowu ucisza...[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 09:53_________________________________________________ja proponuje bana za drugie konto na forum... :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!