Treść opublikowana przez siemian
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to dobranoc :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kurce, patrz jak ty mnie znasz...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
każdy może pisać to co chce, a co o mnie myślicie obchodzi mnie tyle co zeszłoroczny śnieg więc możecie sobie pisać http://www.sadistic.pl/najbardziej-denerwujaca-zabawka-na-swiecie-vt26704.htm fajna zabawka...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
może ZK wysłałby PW do wszystkich Klubowiczów z prośbą o oddanie głosu... :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie... Widze że sobie radzisz w sprawach trzepania... A ja uważam że Godzic zasłużenie został uciszony, może jakbym go lubił to byłbym innego zdania... [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 15:33_________________________________________________godzic pewnie ma juz status honorowego moderatora na EU.- [Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
a ja... a ja.... a ja..!!!!- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jestem Siemian a nie Siemina...[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 13:37_________________________________________________ Ty masz fajnego faceta. Też się załapał po lewej u dołu... ta na prawo to moja była ale się rozstaliśmy bo za brzydka była.Możesz ją mieć mów Twoją cene- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A Ty co go tak bronisz? To że się posuwacie to chyba nie powód...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:decayed: Narazie zostane przy audi Ale trzeba z wujkiem pogadać- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:- Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ooo... Nawet nie wiedziałem... :good:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzięki, tylko nie wiem czemu na lewo od niej wkleili starą hammera :polew: [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 13:36_________________________________________________ Jestem Siemian a nie Siemina...[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 13:37_________________________________________________ Ty masz fajnego faceta. Też się załapał po lewej u dołu...- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :hi:- Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 09:51_________________________________________________Hammer Twoja stara na demotach...- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :hi:- Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: Popraw tytuł zgodnie z regulaminem- [B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
za bardzo oblatany hmmm... nie powiedział bym.. widziałm tylko 2 fury na takich fegach. jedną rs6 i a4 mirona...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi: - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu