Treść opublikowana przez siemian
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja się tam nie wtrącam w Twoje zabawy z kolegami... :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 11:55_________________________________________________[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 12:10_________________________________________________
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[B7 AVB] Grzeje tylko prawa strona
kolego popraw podpis auta bo masz b6 a nie b7
-
[ALL B7] Jak zdjać osłonkę lewego przedniego słupka ?
odkręć uchwyt po lewej stronie nad głową. Pod zaślepką "Airbag" masz jeszcze jedną śrube. Odegnij potem delikatnie cały element (na słupku jest klamra) i zdecydowanym ruchem pociągnij do góry (wtedy osłona słupka "wysunie się" z deski rozdzielczej). Pozdrawiam
-
[ALL B7] Moduł Centralnej Ele.
podpinasz moduł.Kasujesz błędy. Zmieniasz kodowanie. Wchodzisz w adaptacje. Przypuzczam że przyuczenie VINu będzie na kanale 81. (Najlepiej podepnij sobie teraz VAGa, wejdz w adaptacje i zobacz czy w kanale 81 będzie chciał PIN). Wpisujesz wartość, pewnie będzie taka sama jak przy klimatroniku- 26467. Zresztą Vag sam ją powinien podpowiedzieć. Wychodzisz ze sterownika i powinno wszystko dzialać
-
[ALL B7] Dziwne stukanie i zero przyśpieszenia
najlepiej podpiąć VAGa i powinno być wszystko jasne...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Miron powinni Ci zmienić podpis z viajpi na "pogromce spamerów" [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 10:47_________________________________________________ :polew:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 10:44_________________________________________________ a da się jakoś zrobić BANa na spoty?? [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 09:54_________________________________________________patrzcie zrobiłem sobie z tej okazji nowy Avatar jakby się dało to pewnie już dawno byś miał No tak, ja wiem Mironku, Ty byś wszystko zrobił żeby mnie ściągnąć na spoty do Gliwic i pokazać znajomym że możesz mówić do mnie po imieniu Dobrze to sobie wymyśliłeś.. Ban na spoty bielskie = spoty gliwickie... [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 10:49_________________________________________________ale powiem Wam że z tym uciszonym godzicem to miłe zaskoczenie... A na Facebooku mi wyszło tylko 16% na szczęsliwy dzień dziś... a tu taka miła wiadomość z rana. Aż człowiek ma energie na cały dzień
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Też tak uważam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a da się jakoś zrobić BANa na spoty?? [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 09:54_________________________________________________patrzcie zrobiłem sobie z tej okazji nowy Avatar- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ty sie nie śmiej bo jestes bardzo podatny na warny :gwizdanie: e tam... przecież się pilnuje... Godzic czemu nic nie piszesz... :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Godzic... napisz coś... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widzieliście to?? http://www.a4-klub.pl/smf/lornetka_noktowizyjna-t106021.0.html :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tu było kłamstwo... :naughty: Przecież objeżdzam ich już na pierwszym biegu... :polew: :polew:- Tylne światła LED do Audi A4 B7
nooo.. jeśli lampki wejdą do sprzedazy i będą świecić tak jak w a6 to je napewno kupie :good:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No i co Baddy? Było kozaczyć...?? Ma się te plecy na forum :polew: :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakto za co... :hi:zamiast sie witac to na spota byc przyjechal Karol , byłem ostatnio to było z 7 osób.... i Siemian ..za to że Siemian a nie Pan Siemian :polew: :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ulala... :)- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ciekawe co by mi w tych dwóch przypadkach dało Cb... Na drodze Krk-BB o 3 w nocy mijałem może 4 auta... Jak mnie złapali na mogilskiej to i tak nie pytałbym przecież "Mobilki jak wygląda ścieżka z mogilskiego w strone huty" bo nigdy bym nie wpadł że mogą tam stać... Tak to ku***a wlasnie jest. Jak nie masz punktów to jest spoko, a jak zaczną leciec to hurtowo...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to i tak rybka. Tam jest albo 50 (czyli po 23- 60km/h) albo 40. Tak czy siak bedzie pińcet i 10pkt... - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu