Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. ja się tam nie wtrącam w Twoje zabawy z kolegami... :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 11:55_________________________________________________[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 12:10_________________________________________________
  2. kolego popraw podpis auta bo masz b6 a nie b7
  3. odkręć uchwyt po lewej stronie nad głową. Pod zaślepką "Airbag" masz jeszcze jedną śrube. Odegnij potem delikatnie cały element (na słupku jest klamra) i zdecydowanym ruchem pociągnij do góry (wtedy osłona słupka "wysunie się" z deski rozdzielczej). Pozdrawiam
  4. podpinasz moduł.Kasujesz błędy. Zmieniasz kodowanie. Wchodzisz w adaptacje. Przypuzczam że przyuczenie VINu będzie na kanale 81. (Najlepiej podepnij sobie teraz VAGa, wejdz w adaptacje i zobacz czy w kanale 81 będzie chciał PIN). Wpisujesz wartość, pewnie będzie taka sama jak przy klimatroniku- 26467. Zresztą Vag sam ją powinien podpowiedzieć. Wychodzisz ze sterownika i powinno wszystko dzialać
  5. najlepiej podpiąć VAGa i powinno być wszystko jasne...
  6. Miron powinni Ci zmienić podpis z viajpi na "pogromce spamerów" [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 10:47_________________________________________________ :polew:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 10:44_________________________________________________ a da się jakoś zrobić BANa na spoty?? [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 09:54_________________________________________________patrzcie zrobiłem sobie z tej okazji nowy Avatar jakby się dało to pewnie już dawno byś miał No tak, ja wiem Mironku, Ty byś wszystko zrobił żeby mnie ściągnąć na spoty do Gliwic i pokazać znajomym że możesz mówić do mnie po imieniu Dobrze to sobie wymyśliłeś.. Ban na spoty bielskie = spoty gliwickie... [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 10:49_________________________________________________ale powiem Wam że z tym uciszonym godzicem to miłe zaskoczenie... A na Facebooku mi wyszło tylko 16% na szczęsliwy dzień dziś... a tu taka miła wiadomość z rana. Aż człowiek ma energie na cały dzień
  7. a da się jakoś zrobić BANa na spoty?? [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 09:54_________________________________________________patrzcie zrobiłem sobie z tej okazji nowy Avatar
  8. ty sie nie śmiej bo jestes bardzo podatny na warny :gwizdanie: e tam... przecież się pilnuje... Godzic czemu nic nie piszesz... :polew:
  9. Godzic... napisz coś... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  10. widzieliście to?? http://www.a4-klub.pl/smf/lornetka_noktowizyjna-t106021.0.html :polew:
  11. Tu było kłamstwo... :naughty: Przecież objeżdzam ich już na pierwszym biegu... :polew: :polew:
  12. nooo.. jeśli lampki wejdą do sprzedazy i będą świecić tak jak w a6 to je napewno kupie :good:
  13. No i co Baddy? Było kozaczyć...?? Ma się te plecy na forum :polew: :polew:
  14. jakto za co... :hi:zamiast sie witac to na spota byc przyjechal Karol , byłem ostatnio to było z 7 osób.... i Siemian ..za to że Siemian a nie Pan Siemian :polew: :polew:
  15. ciekawe co by mi w tych dwóch przypadkach dało Cb... Na drodze Krk-BB o 3 w nocy mijałem może 4 auta... Jak mnie złapali na mogilskiej to i tak nie pytałbym przecież "Mobilki jak wygląda ścieżka z mogilskiego w strone huty" bo nigdy bym nie wpadł że mogą tam stać... Tak to ku***a wlasnie jest. Jak nie masz punktów to jest spoko, a jak zaczną leciec to hurtowo...
  16. to i tak rybka. Tam jest albo 50 (czyli po 23- 60km/h) albo 40. Tak czy siak bedzie pińcet i 10pkt...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.