Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
potwierdzam - ale częściej stawiam go do góry nogami - jest mi wygodniej Ciekawe czy Twoja żona jest tego samego zdania kurcze Miron gdzie taki dorwałeś? Też bym sobie kupił
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no ale Ty nie umiesz jezdzić i w ogóle Ci sie należało... ...A co zawinił Piter
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no tez bym sie pobawił na karuzeli
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przecież to w Knurowie... Miron bawi się z kolegami. Natknąłem się na ten filnik 3 dni temu ale doszedlem do wniosku że to sprawa Mirona z kim i jak się bawi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: Widziałem to ale to podobno przed domem Mirona w Knurowie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to chyba jak komuś obciągniesz...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tia. Ruszyliśmu spod świateł w starym bielsku ale spieprzył start troszke. Siadł mi na zderzaku, potem zjechałem mu na prawy pas zrównaliśmy się że był gdzieś tak pól auta za mną i tak zostało do 180km/h. Potem musiałem hamować bo skręcałem w prawo w dól na ślimaka.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ta .. odchodziles lekko.. ja mialem wtedy 220 - 225 mniej wiecej w tym przedziale byla wskazowka ... ale jeszcze maly zapasik na obrotach byl .. tylko ze moj wolniej sie rozkuliwuje ;( Ty masz fajnie bo masz troszke dłuższą skrzynie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ta .. odchodziles lekko.. ja mialem wtedy 220 - 225 mniej wiecej w tym przedziale byla wskazowka ... ale jeszcze maly zapasik na obrotach byl .. tylko ze moj wolniej sie rozkuliwuje ;( no czyli tak jak się domyślałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
11.5 )) i caly dotarlem ... hyhy [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 08:25_________________________________________________a tak wogole to czolem i jak moj stary przyjedzie na spota to nie uciekniesz mu hammer )) hyhyhyhyhy nikt nie ucieknie !!!! [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 08:28_________________________________________________a swoja droga niezle ci to ciagnie siemian .. co jak co ale moj doszedl do 4200 obrotow i dalej juz go nie cislem .... 230 /h ... tyle chyba poki co max .. zobaczymy jak zaczne grzebac kolo silnika )) A dziękuje. No widzisz ale Ty jechałeś w miare podobnie a spalanie miałeś dużo mniejsze. Jaką prędkość miałeś tam na dwupasie? Ja praktycznie jak Cie wyprzedziłem to miałem cały czas 230km/h i (niestety) to jest końcówka przy mojej skrzyni bo miałem 4400obr. A wydaje mi się że minimalnie się oddalałem. Ale nie wiem. i żeby tradycja była zachowana ...a tak w ogóle to :hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
.... i stary Pitera Mam nadzieje że chodziło Ci o tą pierwszą rzecz
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
.... i stary Pitera
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Oj Piter... Ja bym się mocno zastanowił... Hammer się chyba zakochał bo dzisiaj już drugi raz przywołuje Twojego Starego
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://moto.allegro.pl/item806140646_kierownica_airbag_s3_s4_audi_a4_1998r.html ----> fajna http://moto.allegro.pl/item806140646_kierownica_airbag_s3_s4_audi_a4_1998r.html ----> ta sama http://moto.allegro.pl/item823661624_kierownica_audi_a4_a6_a8_s4_s6_s8_air_bag_kpl.html ----> też fajna
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Racja, Boniu najlepszego.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzieki Pany za miłego spocika (nie dla godzica :> ). Wszyscy dotarli do domu w jednym kawałku? Jakie miałeś średnie spalanie Piter? Ja 16,8
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
OD WOJTKA POD AUCHAN MASZ 3 KM(JEŚLI MÓWIMY O PRACY WOJTKA) Gryfi teraz liczy skrupulatnie każdy mert :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to wyślij mi VIN , dzięki EEEEEEEEEEEEEEEE u mnie taniej ale w Twoich autach tam gdzie powinien być VIN jest dziura i ślady cięcia palnikiem :polew: [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 15:11_________________________________________________ale za to jest szansa że kupisz swoje auto
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a c**j Ci w dupe
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale ja nie czepiam się do Twojego modzenia... Wkroczyłeś na dobrą droge. Nie jesteś już owieczką zagubioną w wielkim świecie. Tylko dlaczego przy każdym modzie zostaje Ci po 5 kompletów innych częsci... :polew: :polew: [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 09:44_________________________________________________a tak wogóle MAciek do chu ja wacława co z moją turbiną?Umyj, porób foty. Trzeba sprzedać to... tą piękną sztuke- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja bym uważał na niego bo siemian szuka dziewczyny a ty masz córkę- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a swoją drogą to jeszcze pare modów Pitera i będzie sobie mógł drugie Audi złożyć... :polew: :polew: ...a jak mu dalej tak pójdzie kupowanie częsci to nawet trzecie i czwarte[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 09:20_________________________________________________ Piotrkowi się coś chyba pomyliło, myśli że zalogował się na rodzinnego chata- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o Ty sandalarzu jeden... :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 09:17_________________________________________________lepiej powiedz kiedy idziemy na wódke za tą stówe :polew: - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu