Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

Stare moje audi poszło w bardzo dobre ręce do kolegi z klubu i czas na zmiany.

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_moj_nowy_nabytek_20_tdi_bre_sline_by_dynosoft-t47443.0.html

Wiadomo było od początku że będzie to na pewno niepełna olimpiada tylko nie wiadomo jaka? Padło tym razem na 3,0tdi. Decyzja trafna i z każdego dnia jazdy tym samochodem się cięszę.

Audi A4 B7 3.0TDi z silnikiem ASB - 233KM - kolor LY9b

I rej. 2007 - modelowo 2008

Lista wyposażenia jest jak dla mnie odpowiednia i obejmuje:

ABS/ESP/

6 poduszek

Bixenon (statyczny) ze światłami do jazdy dziennej

Pełna elektryka (łącznie z elektryką tylnych szyb)

Klimatronik+grzane fotele

Tempomat

Pełen kolorowy FIS

Nawigacja RNS-E wraz ze zmieniarką CD i zestawem Bluetooth

Pakiet oświetlenie

No i pare cieszących S-dodatków

Kierownica sportowa S-line, z pikowaną skórą - wielofunkcyjna z obsługą głosową

Zawieszenie S-line

Felgi 17"

Fotele S-line (tekstylne)

Gałka zmiany biegów S-line

Wykończenie wnętrza listwami aluminiowymi S-line

W aucie została zastosowana kuracja odmładzajaca tzn:

-zawieszenie nowe eibach

-uruchomienie poleceń głosowych w RNS-E

- zastrzyk dopingowy

- przednie lampy black edition tak jak w poprzednim plus atrapa

A w planach? hmmmm- to się zobaczy :tongue4: :tongue4: :tongue4:

4b74c9ae3b8e9deem.jpg

a011c8eae04f4807m.jpg

88a66b027b286638m.jpg

616b99545b493156m.jpg

a64c399d26f22590m.jpg

1803db4682aa4da3m.jpg

dsc03837x.th.jpg

dsc03836p.th.jpg

dsc03828z.th.jpg

dsc03841w.th.jpg

dsc03846u.th.jpg

dsc03855m.th.jpg

Nowe fotki:

dsc04595.jpg

dsc04596t.jpg

Montaż sportowego intercoolera

dsc045281bv1resize.jpg

Montaż sportowego wydechu

patryczkoszankielresize.jpg

W aucie został usunięty DPF mechanicznie oraz softowo, zrobiony duzy centralny IC, wydech 3 cale, remap sterownika silnika.

dsc04578c.jpg

Sportowe stabilizatory eibach:

dsc04651111.jpg

dsc04659111.jpg

dsc046741112.jpg

dsc04682111.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczniutki - a to co najlepsze znajduje się oczywiście pod maską :wink4:

daj kilka fotek wnętrza :wink4:[br]Dopisany: 15 Październik 2009, 21:51_________________________________________________no i widzę black pakiet przypadł Ci do gustu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili lata na obuwiu zimowym 205/50/17 i przeokrutnie lata bokami. A jak przyjdzie śnieg to już wogóle. Planów mam sporo tylko nie pora na mody. Choć i tak już sporo zostało zrobione jak na tydzien jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne, fajne :) ale przydałby się S-line z zewnątrz... ale podejrzewam, że to tylko kwestia czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak moc w porównaniu do poprzedniej a4 ?

Nie da się porównać w żadnym przypadku. To auto momentem zjada wszystko. Jesli mnie będzie stac to kolejne tez bedzie 3,0 tdi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Partox kurna zawstydziłeś Turbodymomena, byłem w poniedziałek we Wrocku ale nie miałem jak się odezwać, stałem w korkach A5teczką 240 KM, ona też zjada to co podejdzie a szczególnie w deszczu, Wrocek - Kalisz 70 min - jedno co zauważyłem to na tych dziurach full furek śmiga na mega alusach - dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk, a jednak jak mówiłeś :cool1:. Daj kilka zdjęć z środka. Ładnie idzie do góry przy 2000obr.

Ps: a czemu nie wykres z Dynosoftu?? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk, a jednak jak mówiłeś :cool1:. Daj kilka zdjęć z środka. Ładnie idzie do góry przy 2000obr.

Ps: a czemu nie wykres z Dynosoftu?? :kox:

Byłem przejazdem na śląsku i przy okazji wpadłem do drugiego oddziału Dynosoft gdzie zrobiliśmy na szybko moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Partox kurna zawstydziłeś Turbodymomena, byłem w poniedziałek we Wrocku ale nie miałem jak się odezwać, stałem w korkach A5teczką 240 KM, ona też zjada to co podejdzie a szczególnie w deszczu, Wrocek - Kalisz 70 min - jedno co zauważyłem to na tych dziurach full furek śmiga na mega alusach - dziwne

A pozniej pokrzywione na allegro sprzedaja, tez niewiem jak po wrocku jezdza na alusach wiekszych niz 17''

sory za OT :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna B7 najwspanialsze serduszko :kox: programik robi wrażenie :slina: aż mnie naszła ochota by u siebie jeszcze dorzucić z 20km/40nm :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko :good: i moc po chipsie robi wrazenie. Szkoda ze sedan .

czekamy na srodek :hi:

Poprzednie miałem kombi a nie lubię sie powtarzać. Poza tym sedan jest 150kg lżejsze a to ma tez swój urok :naughty:

Tył już dawno mam od S4 razem z koncówkami ale nie ma pogody aby zrobić jakiekolwiek zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak moc w porównaniu do poprzedniej a4 ?

Nie da się porównać w żadnym przypadku. To auto momentem zjada wszystko. Jesli mnie będzie stac to kolejne tez bedzie 3,0 tdi;)

trochę OT ale apropo kolejnego 3,0TDI

http://moto.wp.pl/kat,23681,title,Samochodowa-suszarka-do-wlosow,wid,11601836,wiadomosc.html

"3.0 TDI dysponujący mocą 280 KM i momentem obrotowym o wartości 585 Nm "przeskalowano" z kolei na 300 KM i 600 Nm oraz na 325 KM i 640 Nm."

Audi dopracowało 3.0 diesla do perfekcji... z tym, że nigdzie nie znalazłem informacji o 3.0 tdi z moca 280... poza tym artem więc pewnie ściema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak moc w porównaniu do poprzedniej a4 ?

Nie da się porównać w żadnym przypadku. To auto momentem zjada wszystko. Jesli mnie będzie stac to kolejne tez bedzie 3,0 tdi;)

trochę OT ale apropo kolejnego 3,0TDI

http://moto.wp.pl/kat,23681,title,Samochodowa-suszarka-do-wlosow,wid,11601836,wiadomosc.html

"3.0 TDI dysponujący mocą 280 KM i momentem obrotowym o wartości 585 Nm "przeskalowano" z kolei na 300 KM i 600 Nm oraz na 325 KM i 640 Nm."

Audi dopracowało 3.0 diesla do perfekcji...

Kenoix, te silniki z nowego B8 róznią sie praktycznie wszystkim, glowicami, układem wtryskowym, turbina itp. To nie to co stare 204 ps i 233. :) poza tym B&B ROZWIERCA TURBINY I STĄD BIERZE SIE W STARYM 3,0TDI 300PS I 600NM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...