Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

Piękne auto Patryku piękne, z głębi serca gratuluje ... rozumiem że radość z jazdy wpisana jest na każdego niutka bijącego w plecy podczas przyśpieszania hihihihihihihih im wiecej tylm lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nie bylo ze same pochwaly ... , wkleiles srodek tego samochodu i przestalo mi sie podobac :( :( dupka super :good: (choc to sedan :wink4: ) ale to jasne wnetrze jest beznadziejne wg mnie :thumbdown: . Czarne jest :kox: :kox: :kox:

Mnie tez sie nie podoba :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek zdecydowanie do podmianki na czarny :good: (wiem jak to jest z autopsji :cool1:)....Fajna rejestrację dorwałeś hehehe...jej końcówka na zamówienie czy tak się udało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle ze ten srodek jest calkiem fajny , jest inny niz wszystkie i jak bys dorwal takie RECARO jak pokazales to by bylo miodzio.Mi by bylo szkoda trgac calego wnetrza.Po to sie tez kupuje audi zeby nic nie krzypialo i stukalo ale po takim rwaniu deski srednio to widze.J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

środek środkiem - autkiem się ma przyjemnie śmigać a z tą motorownią napewno tak jest ( jak ja wyprzedzam to jakoś nie myślę jaki mam kolor wnętrza :decayed: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa inne priorytety i na razie na pewno nic nie zrobię. Wole pogrzebać na zewnątrz. Szyby jutro będą przyciemnione a na tylną półke pójdzie oryginalna roleta. I już zamaskuje niektóre rzeczy. Potem wsadze jak do tamtego przednią szybe solaryczną i będzie gra muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co daje szybka solaryczna przednia?

Lepszą akustykę audio w środku. Mniej latem deska się nagrzewa i do tego niesamowity efekt wizualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej stawiałbym na sam efekt ,chodź na pewno i temperaturka w aucie jest minimalnie mniejsza.Wiem to z własnego doświadczenia, lecz raczej tego nie odczujesz gdyż w upalne dni i tak używasz klimę. Musisz też pamiętać ,że taka szybka ma też swoje minusy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje auta, czegos takiego wlasnie szukam aktualnie...b7 3.0tdi koniecznie quattro ale z tym motorem to chyba kazda jedna to ma quattro? jezdze golfem mk4 i przesiadka na takie cudenko mi sie wlasnie marzy.

ps.wersja phantom black sedan wygrywa u mnie bezapelacyjnie pod wzgledem wygladu-it's hot!!! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dobrze wiedziec bo napend q dla mnie jest to jeden z priorytetu dla ktorego mial bym kupic b7 (no moze pozza jej oszalamiajacym wygladem-slicznotka jest :gwizdanie:

Do Patrox,Miron78- czy jestescie zadowoleni ze swoich b7, chodzi mi glownie o legendarna niezawodnosc audi (przy regularnym serwisowaniu auta) i jak wypada u was srednie spalanie w okresie zimowym przy spokojnej jezdzie po miescie oraz ogolne srednie spalanie roczne? pzdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche nie rozumiem jak ktos sie czai zeby kupic 3.0tdi i sie dopytuje ile pali przy spokojnej jezdzie :kox:

jak sie chce rajdy o kropelce robic to sa od tego 1.9 .

3.0 mozna okreslic tylko tak: pali zdecydowanie mniej niz moznaby sie spodziewac po osiagach...

a czy jakis litr moznaby jeszcze zaoszczedzic jezdzac delikatniej? pewnie mozna;] tylko jak sobie odmowic tej zabawy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche nie rozumiem jak ktos sie czai zeby kupic 3.0tdi i sie dopytuje ile pali przy spokojnej jezdzie :kox:

jak sie chce rajdy o kropelce robic to sa od tego 1.9 .

3.0 mozna okreslic tylko tak: pali zdecydowanie mniej niz moznaby sie spodziewac po osiagach...

a czy jakis litr moznaby jeszcze zaoszczedzic jezdzac delikatniej? pewnie mozna;] tylko jak sobie odmowic tej zabawy ;]

dokładnie :good::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron cwaniaku hehe , a przed zakupem było : oniak ile to kurde pali , ale tak naprawdę wiesz. hyhyhyhy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron cwaniaku hehe , a przed zakupem było : oniak ile to kurde pali , ale tak naprawdę wiesz. hyhyhyhy :polew:

z tego co pamiętam - to sprawa spalania to było ostanie pytanie :wink4: ( głównie serwis, naprawy, użytkowanie ).

Osobiście uważam że 3.0tdi ma nalepszy stosunek osiągów/spalania

( koszt przejechania 100km jest równy lub mniejszy przejechania 100km B5 1.8 125ps ) :wink4:

Ps. Oniak o spalanie pytałem bo nie mogłem uwierzyć, że to tak mało łyka :naughty:

żeby nie było OT - ile Ci to pali kolego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...