Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

A mi sie wydaje ( choc to oczywiscie moja opinia ) ze te felga ET29 na zwyklej budzie B7 wyglada komicznie i nienaturalnie.

Widzialem jedna taka B7 u siebie na takich wlasnie felgach i od razu bylo widac ze to felga nie do tej budy.Tylko w RS4 , S6 , RS6 wyglada za***iście czyli w polaczeniu z nadmuchanymi blotnikami.

Flyerowa z dystansem wyglada o wiele lepiej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem... przede wszystkim za waska opona jest na tych zdjeciach Patroxa, stad taki efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ewidentnie oponki są za wąskie.

Moim zdaniem jednak do zwykłych "a" pasują bardziej w miare "płaskie" felgi.

Poprostu taka jest bryła auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jednak do zwykłych "a" pasują bardziej w miare "płaskie" felgi.

Poprostu taka jest bryła auta

Tez mi sie tak wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam porównanie u siebie. Bo mam teraz przejsciowo założoną jedną replike która jest włąsnie "wklęsła" o takim samym wzorze jak pozostałe fegi i dużo bardziej podobają mi się pozostałe "płaskie".

Takie felgi bardziej do Bet pasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrox najpierw były 3 strony o spalaniu, a teraz o felgach i oponach.... :wallbash: hehehe wiesz OCB :polew: :polew: :polew:

pochwal się lepiej świeżymi modami :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ale do auta co ma tylko 290Ps mija się z celem zakładanie 245opon. Wiecie jakie sa straty na kołach przez takie szerokie koła? Jakby zmieściły się na 9 cali opony 205 to bym takie załozył. Teraz na 205 oponach bez problemy potrafie postawić na każdym biegu auto bokiem i przelecieć całe skrzyżowanie driftem. Na 235 oponach czy 245 juz nie będzie tak łatwo :> :> :> :> :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ale do auta co ma tylko 290Ps mija się z celem zakładanie 245opon. Wiecie jakie sa straty na kołach przez takie szerokie koła? Jakby zmieściły się na 9 cali opony 205 to bym takie załozył. Teraz na 205 oponach bez problemy potrafie postawić na każdym biegu auto bokiem i przelecieć całe skrzyżowanie driftem. Na 235 oponach czy 245 juz nie będzie tak łatwo :> :> :> :> :> :> :>

:> :> :>

ale to ty zle auto do tych zabaw kupiels :wink4::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ale do auta co ma tylko 290Ps mija się z celem zakładanie 245opon. Wiecie jakie sa straty na kołach przez takie szerokie koła? Jakby zmieściły się na 9 cali opony 205 to bym takie załozył. Teraz na 205 oponach bez problemy potrafie postawić na każdym biegu auto bokiem i przelecieć całe skrzyżowanie driftem. Na 235 oponach czy 245 juz nie będzie tak łatwo :> :> :> :> :> :> :>

:> :> :>

ale to ty zle auto do tych zabaw kupiels :wink4::)

MAsz rację ale nie zamieniłbym tego ani na Evo ani na subaru. Jednak cenię sobię wygodę i bezpieczeństwo,a w dalszej kolejności zabawe. Do pojezdzawek po torze starcza mi to co mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAsz rację ale nie zamieniłbym tego ani na Evo ani na subaru. Jednak cenię sobię wygodę i bezpieczeństwo,a w dalszej kolejności zabawe. Do pojezdzawek po torze starcza mi to co mam.

na co dzien pewnie po co zmieniac , tame wystarczy dokupic :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby zmieściły się na 9 cali opony 205 to bym takie załozył.

chyba nie mowisz powanize ?? :no: Przy takiej mocy ... takie opony ? w zakretach to srednio utrzymaja 1750kg (czy ile tam to wazy :naughty: ) rozpedzona do 200 :wink4: ... Mam takie u siebie i nie powiem zeby to byl mistrz przyczepnosci. Jezdzi sie ok (fakt ja mam os) ale w zakretach az takiego szalu nie ma. Mysle ze 225 (oczywiscie nie do tych 9'' felg) to rozsadny wybor. 245 zdecydowanie za duze (straty mocy + zwiekszone spalanie) + na deszczu srednio przy takiej gumie bo wody troszke ona musi wiecej odprowadzic .

p.s. Auto kozak :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura kox :kox: to tyle na temat autka

Opony 235 chyba będą najlepsze chociaz ja mam takie u siebie tylko ze na 17" ale i tak 235 to najrozsądniejsze rozwiązanie

Sam zamierza kupić furke z tym silnikiem, bedzie jazda :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ale do auta co ma tylko 290Ps mija się z celem zakładanie 245opon. Wiecie jakie sa straty na kołach przez takie szerokie koła? Jakby zmieściły się na 9 cali opony 205 to bym takie załozył. Teraz na 205 oponach bez problemy potrafie postawić na każdym biegu auto bokiem i przelecieć całe skrzyżowanie driftem. Na 235 oponach czy 245 juz nie będzie tak łatwo :> :> :> :> :> :> :>

dokładnie - teraz na zimówkach ( 205/55/16 ) się można pobawić, może to dodatkowo kwestia świadomości ale jakby lepiej się fura zbierała i mam wrażenie że szybciej V-max osiągam.

Na letnich (235/35/19) jest zdecydownia bezpieczniej ale jakby nie było opory toczenia są odczuwalne.

I też nie widze większego sensu ładowania czegoś więcej niż 235 ( to i tak wg mnie ostateczny max ) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie była napewno odczuwalna różnica pomiedzy 235/40/18 a 205/55/16 i to dość duża. Szczególnie podczas przyśpieszania w zakresie prędkości 120-200 km/h.

Teraz niestety mam 225 17'' na runflacie i różnicy w stosunku do 18' nie zauważam tym bardziej że zimowe 17' są odczuwalnie cięższe od letnich 18' (myśle że róznica może wynosić ok. 2-3kg/koło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...