Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszła zima a z nią śnieg. Mała zabawa z trupem na dachu. Jakość bardzo kiepska bo telefon lepiej nie zrobi:

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i niech mi ktos powie ze Q nie jest fajne , dla mnie to wlasnie dla niego warto kupic audi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że dawno nic nie pomodziłem i coraz poważniej przymierzam się do zrobienia wydechu postanowiłem zrobić mały test. Wypiąłem za DPF całkowicie wydech. W 3,0 TDi DPF umieszczony jest mniej więcej pod tyłkiem z przodu. Efekt Zobaczcie sami. Chciałem sprawdzić jaki będzie dzwięk silnika i powiem wam szczerez że jestem troszkę rozczarowany. Na postoju praktycznie nie ma róznicy, w trakcie jazdy jest co prawda lepiej ale bądz co bądz nie mam prawie wydechu wcale więc powinno urywać łeb !!!! Po zamontowaniu nawet dwóch tylnych wydechów przelotowych nie uzyskam takiego dzwieku jak tu na filmiku. Youtoubowe filmiki Millteka sa moim zdaniem przereklamowane i raczej mało możliwe. Głośnik na kamerze wychwycił dużo więcej dzwieków niż w rzeczywistości. W realu tak pieknie nie brzmi a raczej buczy basowo. Ocencie sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho jak w A5 3.0 TDIQ, lekko basowo daje i nic po za tym. We Wrocku nie ma za bardzo gdzie pośmigać jak widać ( z doświadczenia też wiem :( )

BTW gdzie miałeś kamerkę i jaka to była bo obraz całkiem całkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho jak w A5 3.0 TDIQ, lekko basowo daje i nic po za tym. We Wrocku nie ma za bardzo gdzie pośmigać jak widać ( z doświadczenia też wiem :( )

BTW gdzie miałeś kamerkę i jaka to była bo obraz całkiem całkiem

To nawet nie kamerka tylko aparat Sony dsc T9 :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnicy praktycznie nie słychać, głośniejszy masz przerywacz od kierunkowskazów niż wydech :decayed:, na samej turbinie bez wydechu brzmi lepiej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uppps jakość cool, miałeś go na kasku czy w zębach trzymałeś ? :polew:

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Youtoubowe filmiki Millteka sa moim zdaniem przereklamowane i raczej mało możliwe

a czy nie jest tak ze tamten np: to moze byc 204 KM a te chyba nie maja DPF co by duzo zmienialo.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

204 kuce występowały z i bez DPF-a ( Cuber ma - ja nie ) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnicy praktycznie nie słychać, głośniejszy masz przerywacz od kierunkowskazów niż wydech :decayed:, na samej turbinie bez wydechu brzmi lepiej :wink4:

HIhi Piotrek, bez wydechu brzmi jak nasza rajdówka. Ale może już niedługo przedstawię prawdziwy gang:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj ty Piotruś to musisz wszystko wypaplać hihi. Prace w sumie dobiegły konca. Oto efekt

DP 3 cale bez kata, usunięty mechanicznie DPF plus dalsza część wydechu od Y-greka 2,75 cala. Całość na 3 tłumikach:

dsc04405t.jpg

dsc04406z.jpg

dsc04424b.jpg

dsc04425c.jpg

dsc04440x.jpg

dsc04452o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dobrze. Średnica też niczego sobie. Teraz pytanie - jak brzmi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś darłem sie z szarym sedanem 3.0 TDI ze zmienionym wydechem , dźwięk był naprawdę super , właśnie coś w stylu Millteka . Niestety nie znam kolesia i nie wiem co tam miał dłubane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...