Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio jak jechalem do Lodzi 250 km w podroz z szefem :evil: to spalil mi 6,5 :shocked: ale to bylo naprawde wolno 110-120 max a gl;ownei kolo 90 , ale nie oszukujac sie 8,5 przy dynamicznej jezdzie to minimum a w miescie nawet spokojnie jadac to powyzej 10 -11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam że 3.0tdi ma nalepszy stosunek osiągów/spalania

osobiście uważam że nie bo jest jeszcze jeden silnik co pali tyle co 3.0tdi a czasami mniej a jedzie rewelacyjnie :gwizdanie: koszt BP co prawda większy ale porównując spalenie i osiągi to nie zamieniłbym się na 3.0tdi choć to bardzo fajny silnik.[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 13:30_________________________________________________no ale quattro Wam zazdroszczę ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam że 3.0tdi ma nalepszy stosunek osiągów/spalania

osobiście uważam że nie bo jest jeszcze jeden silnik co pali tyle co 3.0tdi a czasami mniej a jedzie rewelacyjnie :gwizdanie: koszt BP co prawda większy ale porównując spalenie i osiągi to nie zamieniłbym się na 3.0tdi choć to bardzo fajny silnik.[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 13:30_________________________________________________no ale quattro Wam zazdroszczę ;(

Bartku chodziło mi o model B7 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku chodziło mi o model B7

to oczywiście lekko OT, ale 2.0T w b7 również jest ok :wink4:

również nie zamieniłbym się na 3.0 i równiez uważam, ze to bardzo dobry silnik :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to oczywiście lekko OT, ale 2.0T w b7 również jest ok :wink4:

również nie zamieniłbym się na 3.0 i równiez uważam, ze to bardzo dobry silnik :good:

no różnica w spalaniu do b8 to ponad 2L/100km - sprawdzone na trasie z poznania do bukowiny. a osiągi - B7 2.0tfsi po chipie dostaje baty od b8 1.8tfsi po chipie - też sprawdzone.

sorki za OT :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzi na to że 2.0T z b8 to jedna z najatrakcyjniejszych jednostek napędowych :good:

a co do b8 1.8tfsi to po chipie nie mam pojęcia natomiast serie wczoraj zjadłem, nawet nie spodziewałem się innego wyniku..

definitywnie kończe ot :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KmK no zdecydowanie , ja sie juz wyleczylem z diesla w A4 i na nastepne auto bede ostrzyl zeby na wlasnie ten silniczek , ale niestey musze poczekac bo zona by mi nogi z d*py powyrywala jak bym sprzedal znow obecne auto :naughty:

kuredu mozesz mi wrzucic na PW spalanie twojego auta ( tak mniej wiecje z miasta i z trasy ) , i czy masz moze jakis wykreskik tego twojego silniczka po strojeniu ? Bede wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zewnętrzny pakiet jest kox :kox::good:

....ale, pomyśl coś o tym środku...hehehe :tongue4::rolleyes:

ps.

jeszcze raz dzięki za tarcze i wymianę i herbatkę...trochę byłem niedysponowany :gwizdanie:

pozdróweczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydala by sie jeszcze taka malenka lotka na klape bagaznika ( chyba z DTM ) i bedzie kox :good:

Do klapy od S-line chyba nie ma mozliwości dołożenia lotki. Zobacz jak jest wyprofilowana klapa? :naughty:[br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 12:32_________________________________________________

zewnętrzny pakiet jest kox :kox::good:

....ale, pomyśl coś o tym środku...hehehe :tongue4::rolleyes:

ps.

jeszcze raz dzięki za tarcze i wymianę i herbatkę...trochę byłem niedysponowany :gwizdanie:

pozdróweczki

Polecam się. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajemnicze fotki modów na lato. KOŁA PRZYSZŁY i nie mogłem sie doczekąc czy będa pasowały. Są to ori z RS4 Titan 9x19 ET 29

dsc03996z.th.jpg

dsc03993l.th.jpg

dsc03998d.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nic nie trze?

Własnie po to były mierzone. Opona 235/35/19 we 2 osoby z przodu i nie dobiło ani otarło. Tez jestem w szoku :shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...