Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. jakto czemu... bo jest stara... zdezelowana... keirownika ma też do d*py i w ogóle jest beznadziejna :polew: ... jedyna porządna rzecz w tym aucie to podsufitka, szufladka i przycisk ESP
  2. :hi: Walory najnowszego BMW to: Drzwi od kierowcy maja być przezroczyste, aby widać było CAŁY dres Ma być tak wąski, aby przez obydwa okna można było wyciągnąć łokcie Producent dodaje w ramach promocji rękawicę magnetyczną, aby przy prędkości 140 kmh można było trzymać rękę na dachu. W zmodernizowanej wersji będzie jeszcze miał: perukę blond podczepiona do dachu jeżeli pasażerka ma inny kolor włosów na przedniej szybie lampę kwarcową zamiast solarium otwory w podłodze aby można schować obcasy wyższe niż 20 cm... megafon, żeby lepiej niosło dicho ... szyby kuloodporne, żeby nie popękały od megafonu zestaw kamer wideo, żeby cos widzieć wszak ma 100% przyciemniona przednia szybę srebrny wieszaczek na zloty łańcuch opony ze skory a nie zwykle gumiaki złote felgi nabijane ćwiekami wyciąg w fotelu, jak walnie cichacza sprężyna w zagłówku pomagająca machać cabanem w rytmie "Milano" zdejmowane lusterko wsteczne, żeby móc wymierzyć równe działki koki automatycznie wysuwany bejsbol z napisem: Shazza moja milość golarkę do szlifowania łysej pały schowek na szaliki, w zależności od tego gdzie się wybiera poimprezować sprężyna pod pedałem gazu, żeby pogrzać a i przypakować w nogi
  3. tatuś płaci to można brać... A tak w ogóle to :hi:
  4. wydech u mnie i wymiana poduchy pod skrzynią [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 22:46_________________________________________________a Maciek wymienia wydech na ori BRD ośka. Chyba moge zdradzić
  5. Wieść gminna niesie, że żołnierze amerykańscy, którzy "nudzili się" podczas służby w Afganistanie, wymyślili takie oto kryteria, aby lepiej rozpoznawać w swoich szeregach talibańskich szpiegów... 1. Utrzymuje się z produkcji heroiny, ale ma moralne obiekcje przed wypiciem piwa. 2. Posiada karabin maszynowy za 3000 dolarów i wyrzutnię rakiet za 5 kawałków, ale nie stać go na buty. 3. Ma więcej żon niż zębów. 4. Podciera tyłek gołą ręką, ale uważa, że bekon jest "nieczysty". 5. Uważa, że kamizelki produkują tylko w dwóch odmianach: kuloodporne i samobójcze. 6. Nie zna nikogo, komu nie wypowiedział już wcześniej Dżihadu. 7. Uważa, że telewizja jest niebezpieczna, ale na co dzień nosi przy sobie ładunki wybuchowe. 8. Był niesamowicie zdziwiony, gdy odkrył, że telefony komórkowe służą nie tylko do zdalnego odpalania ładunków wybuchowych. 9. Nie ma nic przeciwko kobietom, właściwie uważa nawet, że każdy powinien mieć ich przynajmniej cztery. 10. Podkoc**je się w kozie sąsiada.
  6. Wojtuś jutro jesteśmy z Maćkiem u Ciebie o 8
  7. Długa historia Podjedz do Solvay MM Pablo Ci opowie Tukan dzięki, ale nie musisz tak bardzo promować Media Markt :decayed: Aha ludziska, od Piątku do Niedzieli jest największa w roku wyprzedaż w MM, są zawsze 2 na rok, jedna w styczniu a druga pod koniec sierpnia, będzie otwarte od 7:00 i będę podziwiał ludzi stojących w kolejce od 4:00 na tym mrozie co do cen to na jedne produkty będzie większa obniżka a na inne mniejsza wszystko zależy od ilości na magazynie gazetka w prawym górnym rogu => http://www.mediamarkt.pl/krakow-solvay-park/ No i trzeba się zastanowić co lepsze... Duży rabat czy Pablo wrzeszczący do Ciebie przez cały MM
  8. Nie boisz się ślizgać tak starym autem... :gwizdanie: .... Nie no żartuje :naughty: A tutaj ciekawy filmik: http://www.sadistic.pl/prezerwatywa-twoim-przyjacielem-vt29246.htm
  9. a moim zdaniem są lepsze. Są bardziej elastyczne co przydaje się w zimie, lepiej przylegają do szyby. Pierwsze AERO miały kłopoty z pracą przy dużych prędkościach. Ale teraz moim zdaniem jest już ok.
  10. życze Wam dużo Ponand'tini na dzisiejszym spocie http://www.sadistic.pl/polandtini-vt29212.htm
  11. :hi: Ja chyba nie dam rady bo będe w pracy do 21...
  12. Godzic....? :polew: http://www.sadistic.pl/idjotow-nie-brak-vt29162.htm[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 21:43_________________________________________________ dopiero Nio niestety. Od 8 do 12 w firmie byłem a potem w Sferze do teraz. Jutro mnie czeka to samo... Jakoś postaram się do Ciebie dotrzeć z częsciami bo jutro powinny być
  13. powitał Ale jestem wyjebany po pracy... własnie wróciłem
  14. a myślisz że teraz ma ... Spójrz na niego... chyba ze swoją ręką :polew: :polew:
  15. potwierdzam na jednotłoczkowy pięknie wchodzą ori 16' alu
  16. Piter Wszystkiego Najlepszego Ty Stara Parówo!! :> :> :>
  17. mam takie zaciski do sprzedania jakby coś
  18. ja po zmianie na 345 jestem bardzo zadowolony i praktycznie nie ma sytuacji zeby zabrakło hamulca... Tyle że felgi muszą być 17 alu...
  19. Właśnie chodzi o to, żeby nie było potrzeby drugiego hamowania. Często masz na drodze taką sytuacje w której konieczne jest "podwójne" hamowanie? Rozumiem kwestię bezpieczeństwa, ale nie da się połączyć szosowego i rajdowego hamulca. bardzo często. Praktycznie przy kaźdej jezdzie autostradowej
  20. a co Ci z lepszej gumy skoro drugiego hamowania już nie masz bo hamulec wpada w podłoge...
  21. Oj Wojtuś... Taki mechanik jak Ty powinien przewidywać takie rzeczy... :polew: :polew: Ty powinieneś już rok temu wiedzieć że w sobote 16 stycznia 2010 w wiśle urwie się cięgno gazu... :polew:
  22. też mnie to zastanawia. s4 b5 miało tarcze mniejsze ale z zaciskiem wielotłoczkowym a b6 i b7 ma większe ale jednotłoczkowe
  23. :polew: Jak jakas fajna sztuka to moge się zastanowić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.