Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jakto czemu... bo jest stara... zdezelowana... keirownika ma też do d*py i w ogóle jest beznadziejna :polew: ... jedyna porządna rzecz w tym aucie to podsufitka, szufladka i przycisk ESP
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: Walory najnowszego BMW to: Drzwi od kierowcy maja być przezroczyste, aby widać było CAŁY dres Ma być tak wąski, aby przez obydwa okna można było wyciągnąć łokcie Producent dodaje w ramach promocji rękawicę magnetyczną, aby przy prędkości 140 kmh można było trzymać rękę na dachu. W zmodernizowanej wersji będzie jeszcze miał: perukę blond podczepiona do dachu jeżeli pasażerka ma inny kolor włosów na przedniej szybie lampę kwarcową zamiast solarium otwory w podłodze aby można schować obcasy wyższe niż 20 cm... megafon, żeby lepiej niosło dicho ... szyby kuloodporne, żeby nie popękały od megafonu zestaw kamer wideo, żeby cos widzieć wszak ma 100% przyciemniona przednia szybę srebrny wieszaczek na zloty łańcuch opony ze skory a nie zwykle gumiaki złote felgi nabijane ćwiekami wyciąg w fotelu, jak walnie cichacza sprężyna w zagłówku pomagająca machać cabanem w rytmie "Milano" zdejmowane lusterko wsteczne, żeby móc wymierzyć równe działki koki automatycznie wysuwany bejsbol z napisem: Shazza moja milość golarkę do szlifowania łysej pały schowek na szaliki, w zależności od tego gdzie się wybiera poimprezować sprężyna pod pedałem gazu, żeby pogrzać a i przypakować w nogi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tatuś płaci to można brać... A tak w ogóle to :hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wydech u mnie i wymiana poduchy pod skrzynią [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 22:46_________________________________________________a Maciek wymienia wydech na ori BRD ośka. Chyba moge zdradzić
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wieść gminna niesie, że żołnierze amerykańscy, którzy "nudzili się" podczas służby w Afganistanie, wymyślili takie oto kryteria, aby lepiej rozpoznawać w swoich szeregach talibańskich szpiegów... 1. Utrzymuje się z produkcji heroiny, ale ma moralne obiekcje przed wypiciem piwa. 2. Posiada karabin maszynowy za 3000 dolarów i wyrzutnię rakiet za 5 kawałków, ale nie stać go na buty. 3. Ma więcej żon niż zębów. 4. Podciera tyłek gołą ręką, ale uważa, że bekon jest "nieczysty". 5. Uważa, że kamizelki produkują tylko w dwóch odmianach: kuloodporne i samobójcze. 6. Nie zna nikogo, komu nie wypowiedział już wcześniej Dżihadu. 7. Uważa, że telewizja jest niebezpieczna, ale na co dzień nosi przy sobie ładunki wybuchowe. 8. Był niesamowicie zdziwiony, gdy odkrył, że telefony komórkowe służą nie tylko do zdalnego odpalania ładunków wybuchowych. 9. Nie ma nic przeciwko kobietom, właściwie uważa nawet, że każdy powinien mieć ich przynajmniej cztery. 10. Podkoc**je się w kozie sąsiada.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wojtuś jutro jesteśmy z Maćkiem u Ciebie o 8
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Długa historia Podjedz do Solvay MM Pablo Ci opowie Tukan dzięki, ale nie musisz tak bardzo promować Media Markt :decayed: Aha ludziska, od Piątku do Niedzieli jest największa w roku wyprzedaż w MM, są zawsze 2 na rok, jedna w styczniu a druga pod koniec sierpnia, będzie otwarte od 7:00 i będę podziwiał ludzi stojących w kolejce od 4:00 na tym mrozie co do cen to na jedne produkty będzie większa obniżka a na inne mniejsza wszystko zależy od ilości na magazynie gazetka w prawym górnym rogu => http://www.mediamarkt.pl/krakow-solvay-park/ No i trzeba się zastanowić co lepsze... Duży rabat czy Pablo wrzeszczący do Ciebie przez cały MM
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie boisz się ślizgać tak starym autem... :gwizdanie: .... Nie no żartuje :naughty: A tutaj ciekawy filmik: http://www.sadistic.pl/prezerwatywa-twoim-przyjacielem-vt29246.htm
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a moim zdaniem są lepsze. Są bardziej elastyczne co przydaje się w zimie, lepiej przylegają do szyby. Pierwsze AERO miały kłopoty z pracą przy dużych prędkościach. Ale teraz moim zdaniem jest już ok.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
życze Wam dużo Ponand'tini na dzisiejszym spocie http://www.sadistic.pl/polandtini-vt29212.htm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: Ja chyba nie dam rady bo będe w pracy do 21...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Godzic....? :polew: http://www.sadistic.pl/idjotow-nie-brak-vt29162.htm[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 21:43_________________________________________________ dopiero Nio niestety. Od 8 do 12 w firmie byłem a potem w Sferze do teraz. Jutro mnie czeka to samo... Jakoś postaram się do Ciebie dotrzeć z częsciami bo jutro powinny być
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
powitał Ale jestem wyjebany po pracy... własnie wróciłem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a myślisz że teraz ma ... Spójrz na niego... chyba ze swoją ręką :polew: :polew:
-
[ALL] Które hamulce będą wydajniejsze 320mm + Brembo czy S4 ?
potwierdzam na jednotłoczkowy pięknie wchodzą ori 16' alu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piter Wszystkiego Najlepszego Ty Stara Parówo!! :> :> :>
-
[ALL] Które hamulce będą wydajniejsze 320mm + Brembo czy S4 ?
mam takie zaciski do sprzedania jakby coś
-
[ALL] Które hamulce będą wydajniejsze 320mm + Brembo czy S4 ?
ja po zmianie na 345 jestem bardzo zadowolony i praktycznie nie ma sytuacji zeby zabrakło hamulca... Tyle że felgi muszą być 17 alu...
-
[ALL] Które hamulce będą wydajniejsze 320mm + Brembo czy S4 ?
Właśnie chodzi o to, żeby nie było potrzeby drugiego hamowania. Często masz na drodze taką sytuacje w której konieczne jest "podwójne" hamowanie? Rozumiem kwestię bezpieczeństwa, ale nie da się połączyć szosowego i rajdowego hamulca. bardzo często. Praktycznie przy kaźdej jezdzie autostradowej
-
[ALL] Które hamulce będą wydajniejsze 320mm + Brembo czy S4 ?
a co Ci z lepszej gumy skoro drugiego hamowania już nie masz bo hamulec wpada w podłoge...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Oj Wojtuś... Taki mechanik jak Ty powinien przewidywać takie rzeczy... :polew: :polew: Ty powinieneś już rok temu wiedzieć że w sobote 16 stycznia 2010 w wiśle urwie się cięgno gazu... :polew:
-
[ALL] Które hamulce będą wydajniejsze 320mm + Brembo czy S4 ?
też mnie to zastanawia. s4 b5 miało tarcze mniejsze ale z zaciskiem wielotłoczkowym a b6 i b7 ma większe ale jednotłoczkowe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: Jak jakas fajna sztuka to moge się zastanowić