Treść opublikowana przez siemian
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
hmmm.... całkiem możliwe bylem w tamtej okolicy... Ale ja Cie jakoś nie widziałem...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:good:
-
[B7 BLB] Wielka prośba o analizę logów.
Panowie zrobiłem logi ponieważ pojawił się u mnie mały problem. Od pewnego czasu zauważyłem że auto jeżdzi jakby "nierówno". Przykład. Jade dwupasmówką, silnik nagrzany. Gaz do dechy. Auto osiąga prędkość ok. 200 i nie chce jechać ani km szybciej. Jade tą samą drogą za 15 minut, auto bez problemu rozpędza się do 230... Silnik 2.0 Tdi BLB, turbina BRD, wydech BRD, coolery BRD. Pozdrawiam i czekam na sugestie. Co do temp. silnika ok. 83-85 to nie byłem dzisiaj w stanie osiągnąć większej. Chciałem zdiagnozować czy przepływomierz działa prawidłowo ale niestety grupy pomiarowe podane na forum nie są zgodne z moimi w VAGu...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
u mnie -18... ciekawe czy autko zagada
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
hehe, widze że spostrzegawczy jesteś. Ta kontrolka to chyba zostanie wielką niewiadomą. Tak już było. W B7 rzeczywiście nie spotlałm się z tą kontrolką i już pare razy kombinowaliśmy u znajomych żeby ją włączyć (chociaż wydaje mi się że u Przemiania też się świeci) i nam się nie udało. Pozdrawiam- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie [br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 21:59_________________________________________________jakby miały być to już by były. To jest diesel i tak pozostanie :>- [ALL B7] Zatrzasnięte kluczyki na odpalonym silniku?!
dokładnie. W b7 jest tak samo. Tzw. podwójne ryglowanie. W Avancie jest łatwiej ponieważ przez tył można się dostaćdo bagażnika. Czyli nie każde B6, B7 sedan ma składaną kanape?- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
skąd ja to znam...- [ALL B7] Zatrzasnięte kluczyki na odpalonym silniku?!
ale kolega zrobił jeszcze co innego. Otworzył bagażnik z przycisku (wtedy jednorazowo tylko otwiera się zamek bagażnika), położył kluczyki do środka i zamknął klape... To jest jeden z niewielu sposobów w naszych Audi żeby zatrzasnąć kluczyk- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tia... u Wojtka już się otwierała... No wiesz... korbka przymarzła :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
już czyścutkie :naughty: [br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 16:08_________________________________________________wszystkiego najlepszego- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
A tutaj pare fotek z dzisiejszej sesyjki :>- [ALL B7] Zatrzasnięte kluczyki na odpalonym silniku?!
Panowie żeby to się nie zrobił temat "Jak ukraść A4" :gwizdanie:- [ALL B7] Zatrzasnięte kluczyki na odpalonym silniku?!
szybe dałoby rade odkręcić,ale co mu z tego przyjdzie,jak dalej auta od środka nie otworzy chyba,że ma kanape składana-to sie dostanie do bagażnika,jeśli nie-to pupa zbita,dalej trzeba walczyć z zamkiem racja, założyłem z góry że to Avant. mój błąd- [ALL B7] Zatrzasnięte kluczyki na odpalonym silniku?!
cięzko będzie bo działa podwójne ryglowanie. Po zamknięciu auta pilotem klamki wewnętrzne nie działają. Jeśli masz korbki z tyłu to spróbuj jakoś otworzyć szybe...- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
no no no widze że zmiany idą w podobnym kierunku jak moje Życze powodzenia i wytrwałości w rezaniu.- [ALL B7] Zatrzasnięte kluczyki na odpalonym silniku?!
no właśnie o coś takiego mi chodziło. Uznałem że jeśli kolega jeździ audi to zrozumie mój skrót myślowy- [ALL B7] Zatrzasnięte kluczyki na odpalonym silniku?!
ja zadzwoniłem i przywiezli mi drugie klucze. Tobie pozostaje dzwonić po złodzieja... :confused4:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
już założyłem, a co?[br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 18:56_________________________________________________No i przyszedł czas na nowy wydech z BRD. Dokładka będzie polakierowana na wiosne. Pozdrawiam Poniżej kilka zdjęc z odwiedzin Zielucha.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Spoko jak chcesz to chodź Ciebie wpuszczą w całym pingwinowskim ubraniu :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eeee... jak rezerwacja to pewnie nawet w wyjściowym dresie Cie wpuszczą - [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P