Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
miron bo Ty zawsze tylko potwierdzasz co ja mówie... Jest pare firm tuningowych w Polsce pod którymi się moge podpisać dwoma rękami i czynnikiem decydującym powinna być cena i odległość. Niestety znam ludzi z BB którzy jeżdzą przez pól Polski żeby sobie program gdzieś zrobić i vice versa. Widze auta z Wrocka z Wawy u Compotów...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja też mam: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
????? Trzeba było drażnić konduktora?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja jeszcze w pracy siedze...
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
spoko. Jakby co to zapraszam. Porównamy furki. Zobaczysz jak kiedyś będzie wyglądała Twoja ale będzie Cie to kosztowało duuużo pracy, jak mnie :>
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
hmmmm... a w opisie piszesz że miałeś Mini Cooper S 1.6 198 PS... To powinno jezdzić już jakoś...
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
to musi to być jakiś kompletny dyletant, ponieważ z odblokowaniem FISa poradziłoby sobie dziecko z podstawówki jak tego nie potrafi to niech się lepiej zajmie repasacją pończoch a nie Vagowaniem aut... Skąd jesteś? Widze że gdzieś ze Śląska Jeśli sobie nie poradzi to zapraszam na spocika do Bielska to Ci to wszystko pokoduje.
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
tych silników nie można porównywać ponieważ w a4 i a3 140 konne wersje to są PDki a w b8 są już CRy... A po drugie osiągi to rzecz subiektywna. Ty piszesz że masz a3 2.0 tdi i chodzi baaaardzo fajnie. Ja jezdziłem dwoma a3 2.0 tdi kumpli i dla mnie jeżdzi to jak kupa. Troszke lepiej jest po wirusie ale żeby to fajnie miało jeżdzic to musiałoby mieć z 200 kucy. A baaaardzo fajnie to przynajmniej z 280-300
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
a to z czym masz kłopot przy kodowaniu?
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
[...] Dla pszyszłych wirusowców nie ma znaczenia do której firmy pojedziecie czy Dynosoft, Compsport czy Mr-motors. W każdej z nich zostaniecie obsłużeni bardzo dobrze i na pewno wyjedziecie zadowoleni Nareszce ktoś kto wie co mówi. :good:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
hehe, musiał się zareklamować [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 16:40_________________________________________________Ale rzeczywiście polecam częsci od Czakiego bo to sprawdzony sprzedawca, kupiłem od niego już pare rzeczy (Czaki numer konta poszedł na PW, przelej tyle ile się umawialiśmy :polew: ) ....nie no z tym numerem konta żartowałem. Naprawde polecam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Most Difficult Languages - Polish I've read about the supposed difficulty of many languages. Some I don't know at all (like Chinese or Arabic, which I'd imagine are difficult), but I did have the opportunity to learn one of the hardest, and supposedly the most grammatically-complex Slavic language, Polish. It is certainly harder than Croatian, which I already knew when I started to learn Polish. Here's one (somewhat trivial, but illustrative) example of the relative complexity of languages: the number 2. English, Spanish, Dutch: 1 form (two, dos, twee) Portuguese: 2 forms (dois/duas) - depending on gender (2 - masculine & feminine) Croatian: 7 forms (dva, dvije, dvoje, dvojica, dvojice, dvojici, dvojicu) - depending on gender (3 - masculine, feminine, and neuter) and case in one specific form. There were other variants historically but they're not used anymore. Polish: 17 forms. Depends on gender (3), case for all forms. Pretty much all these forms occur in regular speech (6-11 less often than the others) Dwa palce 17 grammatical forms for the number 2 dwa dwie dwoje dwóch (or dwu) dwaj dwiema dwom (or dwóm) dwoma dwojga dwojgu dwojgiem dwójka dwójki dwójkę dwójką dwójce dwójko[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 16:34_________________________________________________ Miron chyba musiał d*pę pokazać to chyba żeby włączyli... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ze względu na serwis techniczny oraz złe zachowanie Mirona forum zostaje wyłączone na kilka chwil. Przepraszamy za utrudnienia. /Administracja padłem jak to przeczytałem. :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to nie projekt. To auto demo :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.sadistic.pl/gameboy-micro-reklama-vt29727.htm :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ja usłyszałem wczoraj w ASO w Szczecinie następującą frazę (na pytanie czy pomogą wyregulować bixy): "Nie ingerujemy, nie tykamy aut z dokładanymi bixenon-ami, na takie auta nie ma miejsca w naszym serwisie" takim autom mówimy stanowczo NIE :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bo jesteś brzydki :polew:
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
przeciez Miro(n) nie ma tipa :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo stroboskopy sobie zamontuj z przodu. Będziesz jak Chuck Norris w Strażniku texasu... ....a masz nawet szanse go zawstydzić... Doklej sobie metalowe dywaniki na przód to zrobi się efekt lustra i będzie jeszcze bardziej widać :polew: :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
a ja mam tu i tu
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Mam podobny dylemat, tylko jeszcze biorę pod uwagę Bielsko-Biała. No i zastanawiam się jak tip poradzi sobie z wirusikiem. :good: Rozumiem że mówisz o CompSporcie tu bym polemizowal
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
no no no.. ładnie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja nie dam rady... praca do 21...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
myśle żę warto było by założyć temat "Jaka największą głupote usłyszałeś w ASO" :polew: Myśle że moglibyśmy przeczytać wiele "perełek" [br]Dopisany: 25 Styczeń 2010, 13:41_________________________________________________Po zrobieniu logów potwierdziły się moje przypuszcenia że po wymianie wydechu zmniejszył się minimalnie lag. Podczas gdy wcześniej turbina wstawała przy 2200 obr/min teraz wstaje przy 2050obr więc jest gites.
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
Panowie spokojnie, po co te przepychanki...