Treść opublikowana przez siemian
-
moje sreberko 2.0 tdi 140 km avant
kolorek miód malina
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wojtek... Warszwiaka...? Ja bym zrobił głosowanie... napisz coś o sobie dosłownie pare zdań... tak na 2 strony max od kiedy mieszkasz w W-wie i jakich masz przodków... co nam przywieziesz... itepe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Amstaff suczka w sumie papik był pitbull a matka amstaff ale w sumie to jedno i to samo [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 10:12_________________________________________________papik: fajne masz buty na zdjęciu Baddy... nie znałem Cie z tej strony... ....paznokcie też niczego sobie [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 11:36_________________________________________________Dwóch facetów siedzi w barze i narzeka,jakie to ich zony są przerażające. Pierwszy mówi: Moja jest tak straszna,ze jak ją postawiłem na polu zamiast stracha na wróble, to ptaki oddały zeszłoroczne czereśnie... Drugi na to: A moja ma wymiary90/80/60 -To całkiem niezłe. -Taaak...Druga noga tak samo... Panna młoda jest tak nienasycona, że zmusza męża do maksymalnego małżeńskiego wysiłku.. Jeden numerek,drugi....czwarty ...siódmy... W końcu po dziesiątym zasypia.Budzi się nad ranem, a męża nie ma w łóżku. Idzie więc na poszukiwanie i widzi zapalone światło w łazience. Po cichu zagląda i widzi młodego stojącego nad sedesem i szepczącego: -No wyłaź i sikaj,przysięgam ,ze ona śpi...[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 11:54_________________________________________________http://www.sadistic.pl/stop-przemocy-ktorej-ofiara-padaja-ogorki-vt30284.htm :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
buahahha, to faktycznie nie duzy, no ale sadzac po tym co Siemian mowil ze pozar u Niego w samochodzie tez byl nie duzy...to moze sie zdarzyc :polew: :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: witaj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oczy ma miodne :), a tak naprawde to jakaś rasa??? , jakie to duże będzie, bo w sumie szukam pieska , na serio kundelek. A będzie nieduży
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Więc kuruj się chłopie , Mogę polać Ci bimberku - leczy wszystkie choroby :>[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 22:54_________________________________________________Coś tu ostatnio mało spamu widuję [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 00:58_________________________________________________ Moja psina mogłaby nie polubieć kolejnego psa nie no takie psy lubią takie malutkie...Jakby coś to byś go porządnie posolił i by zjadł...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie nie chce ktoś psiaka? Pół roku temu wzieliśmy suczke która była 2 lata na łańcuchu przy budzie. Ponieważ po 2 miesiącach okazało się że córka naszej suczki jest w ciązy a poprzedni właściciel powiedział że utopi szczeniaki, wzieliśmy je do siebie.Niestety nie jesteśmy w stanie zajmować się trzema pieskami. Suczka znalazła już dom.Uroczy, przemiły piesek czeka na nowego Kochającego właściela. Piesek ma 8 tygodni. Jakby coś to pisać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie nie chce ktoś pieska? Pół roku temu wzieliśmy suczke która była 2 lata na łańcuchu przy budzie. Ponieważ po 2 miesiącach okazało się że córka naszej suczki jest w ciązy a poprzedni właściciel powiedział że utopi szczeniaki, wzieliśmy je do siebie.Niestety nie jesteśmy w stanie zajmować się trzema pieskami. Suczka znalazła już dom.Uroczy, przemiły piesek czeka na nowego Kochającego właściela. Piesek ma 8 tygodni. Jakby coś to pisać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=897049350 :polew:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 17:47_________________________________________________- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=897049350- Tylne światła LED do Audi A4 B7
na mój gust też. To już chyba bym wolał te Twoje parujące paście Hammer- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie, to było wczoraj w Krakowie. Bo zieluch studiuje w Krk- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cześć zadymiarzu- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.sadistic.pl/fail-compilation-vt30255.htm- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
filmik ze spota... troche się ścina bo tak własnie e52 nagrywa filmy ale niebieski dymik widać W roli głównej spierdolone auto Zielucha (3.0 tdi)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
filmik ze spota... troche się ścina bo tak własnie e52 nagrywa filmy ale niebieski dymik widać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fajnie było Was znowu zobaczyć (i przypomnieć sobie jakimi dezelami jeździcie )[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 23:46_________________________________________________http://www.sadistic.pl/210-km-h-na-liczniku-jeeedzieeemy-vt30180.htm- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.sadistic.pl/210-km-h-na-liczniku-jeeedzieeemy-vt30180.htm- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kto dzisiaj będzie na spocie? Ja chyba Was odwiedze. - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu