Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ciekawe czy mają nr mojego konta Zacznę od tego, że szukają nie tej osoby, to nie moje nazwisko. Jak napiszą prawidłowo, to jestem bezrobotny, oczywiście konta nie mam, a zwrotu podatku to może kilka zł będzie. Ale raczej się nie uda uniknąć płacenia uniknąc nie unikniesz ale zawsze można przedłuzyc czas
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tutaj macie wiecej o tym: http://www.rossvw.com/harlequin/picturepage/[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 22:39_________________________________________________ ASO w BB chyba ma takie, często u nich je widuję to są prawdopodobnie koszty powiadomienia[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 22:40_________________________________________________ ASO w BB chyba ma takie, często u nich je widuję mają mają
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to jest ori takie. VW zrobił kiedyś taką serie pojazdów. Z tego co pamiętam to były jeszcze takie golfy i garbusy. Mam chyba nawet gdzies prospekt. Jak znajde to wkleje[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 22:31_________________________________________________ta wersja sie nazywala Polo HARLEQUIN
-
Nowicjusz - wątek powitalny
głosuj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
głosuj
-
[ALL B7] Klimatronic zwariował
Teoretycznie powinno sie zVagować i zrobić nastawy podstawowe. A praktycznie to powinno wszystko działać. Tylko nie będzie działała funkcja że jak włączysz grzanie tylnej szyby to po pewnym czasie się samo wyłączy (poprostu bedzie działało dopóki go nie wyłączysz). Ale tak to będzie wszystko działało. Po podpięciu VAGa pojawi się błąd złego VINu ale to praktycznie nie ma wpływu na działanie klimatronika (oprócz tego co napisłem powyżej)
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
z tego co pisał to chyba Pro System, dlatego się pytałem co sądzicie o Pro Kicie
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
z tego co pamiętam to jedno jest -20 drugie -30 ale nie jestem pewien
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to za to podziekuje, aczkolwiek jak by bylo cos fajnego to mozesz dać znać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to jak już uzbierasz jakąs fajną sumke to się odezwij, to Ci ponad nr konta to przelejesz. Zawsze się przyda
-
[ALL] Pl Menu do NaviRNS-E, MMI
Niestety to z chomika to zwykła wersja Angielska. a jak to się robi?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chyba Ci sie za bardzo nudzi Cuber... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL] Pl Menu do NaviRNS-E, MMI
juz sie sciaga. popatrzymy co to
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
on tego strucla już z 2 miesiące chyba sprzedaje... Wcale się nie dziwię że nikt tego nie chce kupic... :gwizdanie: ty matolku nawet nie mozesz sprzedac bo masz ojca wbitego w dowód pewnie albo bank a po drugie kto by wzial samochod od ciebie[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 14:46_________________________________________________moj jeszcze na lawecie nie jechal a twoj hehehe[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 14:46_________________________________________________jak to jest dobrze smiac sie z kogos kto musial zapracowac sobie na auto a nie dostac od tatusia i jeszcze cwaniakowac brawo siemian gruby spierdal_aj złamanie regulaminu i obraza użytkownika ! [mod]jeszcze jedno i bedzie moderacja :gwizdanie:[/mod]
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
on tego strucla już z 2 miesiące chyba sprzedaje... Wcale się nie dziwię że nikt tego nie chce kupic... :gwizdanie:
-
[ALL] Pl Menu do NaviRNS-E, MMI
jeśli RNS obsługuje wartości powyżej 999 czyli 4 cyfrowe to tak. Ja przed wgraniem tamtego softu zmieniłem sobie na 690 więc teraz wystarczy że ustawie 691 i wypale
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
zozumiem że nawiązujesz do kontloki świateł na liczniku. Nie- czujnik zmierzchu nie ma tutaj znaczenia. Ta kontrolka w b6 jest w b7 jej nie ma.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemian nie wierze że ty to wymyśliles hahaha :polew: a czy ja gdzieś napisałem że to ja wymyśliłem...?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
było.... :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 11:53_________________________________________________o co chodzi z tym Pablem korkującym droge?
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
albo podaj VIN to Ci sprawdze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sokół Opony zostają na felach bo nie chce mi się już ich ściągać :decayed: Spoko loko umówimy się na dniach jak coś Dobra idę w kimę bo o 7:00 jadę na balice po towar widziałem jak wracałes z towarem:
-
[ALL B6] Wymiana podsufitki i pozostałych elementów na czarne z S-line Avant
ja to robiłem u siebie na żywioł na parkingu galerii kazimierz w Krk Sciągnij tył góre (podważ i pociągnij mocno w dół) potem się juz domyslisz. Jak zmienialiśmy podsufitke pierwszy raz (u Kercziego) to zajeło nam to z 6 godzin chyba. Teraz jak robie to już chyba 4 czy 5 raz jestem w stanie to zrobić w 2h- 2,5h. Ważna jest kolejność ściągania: tył góra, tył boki, boczne gorne listwy ze słupkami, listwewki przy szybach bocznych w bagazniku, podsufitka. Nalepiej popatrz sobie na nową podsufitke gdzie masz śruby i zaczepy i do dzieła.
-
[B7 BKN] Jakie klocki hamulcowe na przód?
a czyli nawet więcej firm
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: