Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. no leżało to wziąłem :polew:
  2. no ba, jak sie nawpierdalać to przecież nie za swoje... Ale, ale... przepraszam... Rozumiem Piotrek że w twoim wieku pamięć może troche zawodzić ale raz przywiozłem kiełbaski w ilości sztuk chyba 12...
  3. dodam od siebie: z moich doświadczeń wynika że nokia E52 jest W PEŁNI KOMPATYBILNA zarówno z modułem H i Q. Czyli działa wszystko tak jak Madbara w drugim przypadku. Co do wyciszania wentylatora to następuje on u mnie tylko wtedy kiedy dmuchawa jest nastawiona tylko na "kratki środkowe"
  4. ASO to ostatnie mejsce gdzie pojechałbym sprawdzić stan auta przed zakupem... A co do historii auta to jest pare osób na forum które to mogą sprawdzić. Wiem że kiedyś natknąłem się na kogoś kto przysyłał cała historie na maila za 50zł.
  5. ja bym był za grillem. Aczkolwiek nie wiem co by na to powiedział lekarz Wihajstra... W tym wieku nie wiem czy można stać dłużej przy takiej temperaturze.
  6. o k**wa http://www.sadistic.pl/wypadek-autobusu-na-autostradzie-vt31035.htm
  7. Plugin do firefoxa - rapidshare downloader nie działa z nowym firefoxem Mozliwe bo mi to kumpel polecal, sam nie korzystam. http://www.sciagnij.pl/programy/k/Windows-Internet-Rapidshare_download/602/16[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 22:35_________________________________________________PABLO jak piszesz do mnie na gadu to przychodzi mi wiadomosc z nru 800: a ja nie chce nowego gg, wole konnetka No to nie pogadamy ja uzywam FlashGeta
  8. PPPPPAAANNNTOOOOFFFELLLL!!!!!!! :polew: :polew: :polew: :polew:
  9. Pablo ale 6v to nie to samo co V6
  10. ja też bym Ci coś napisał ale Ciebie lubie
  11. to jest znak że Youtube ma Cie w czarnej d*pie
  12. nawet ludzie Betami przyjeżdają bo podobno chcą na fajne auta popatrzeć...
  13. http://www.sadistic.pl/w-trakcie-powodzi-sie-nie-chodzi-vt30996.htm
  14. jak w polskim sofcie odblokujesz sds sdshackiem to bedziesz miał.
  15. no tu bym się zastanowił...
  16. no i co no i wniosek jest prosty - pseudopochodna laguna byla mniej razy w serwisie niz pseudo Audi Siamiana :polew: ale jakby Siemian pojezdził pseudopochodnią laguną to by się po tygodniu rozleciała, a pseudopochodnia Audi czasem wyląduje w serwisie ale jezdzi. Francuzy nie lubią "cięzkich nóg" A obiecali Ci betonowe buty :gwizdanie: a tak naprawdę myślę że Twoja jazda :gwizdanie: po prostu nie umiesz jeździć TAK właśnie A czy ja Ciebie prosiłem o opinie? :gwizdanie: ja uważam że drogie masz częsci ale obchodzi mnie to tyle co zeszłoroczny śnieg... może dla Ciebie specjalnie ma drogie eee.... i takiej odpowiedzi oczekiwałem... już myślalem że się troche poprzekomarzamy [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 12:08_________________________________________________już nawet wymyślałem jakąś ciętą riposte [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 12:09_________________________________________________a co do bucików to myśle że najodpowiedniejsze by były takie z helem
  17. no i co no i wniosek jest prosty - pseudopochodna laguna byla mniej razy w serwisie niz pseudo Audi Siamiana :polew: ale jakby Siemian pojezdził pseudopochodnią laguną to by się po tygodniu rozleciała, a pseudopochodnia Audi czasem wyląduje w serwisie ale jezdzi. Francuzy nie lubią "cięzkich nóg" A obiecali Ci betonowe buty :gwizdanie: a tak naprawdę myślę że Twoja jazda :gwizdanie: po prostu nie umiesz jeździć TAK właśnie A czy ja Ciebie prosiłem o opinie? :gwizdanie: ja uważam że drogie masz częsci ale obchodzi mnie to tyle co zeszłoroczny śnieg...
  18. no i co no i wniosek jest prosty - pseudopochodna laguna byla mniej razy w serwisie niz pseudo Audi Siamiana :polew: ale jakby Siemian pojezdził pseudopochodnią laguną to by się po tygodniu rozleciała, a pseudopochodnia Audi czasem wyląduje w serwisie ale jezdzi. Francuzy nie lubią "cięzkich nóg"
  19. ja to ściągnąłem ale z innego źródła. Jest to angielski soft
  20. wydaje mi się że lepsze. Bo po tankowaniu paliw premium nie poprawiły mi się korekcje wtrysków
  21. a Ty..... a ty jesteś godzicem :polew:
  22. a Ty dalej masz zjebany ryj :polew: :polew: :polew: (i żeby nie było to nie ma Cie obrazić )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.