Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no leżało to wziąłem :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no ba, jak sie nawpierdalać to przecież nie za swoje... Ale, ale... przepraszam... Rozumiem Piotrek że w twoim wieku pamięć może troche zawodzić ale raz przywiozłem kiełbaski w ilości sztuk chyba 12...
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
dodam od siebie: z moich doświadczeń wynika że nokia E52 jest W PEŁNI KOMPATYBILNA zarówno z modułem H i Q. Czyli działa wszystko tak jak Madbara w drugim przypadku. Co do wyciszania wentylatora to następuje on u mnie tylko wtedy kiedy dmuchawa jest nastawiona tylko na "kratki środkowe"
-
[ALL B7] OZNACZENIE SILNIKA
ASO to ostatnie mejsce gdzie pojechałbym sprawdzić stan auta przed zakupem... A co do historii auta to jest pare osób na forum które to mogą sprawdzić. Wiem że kiedyś natknąłem się na kogoś kto przysyłał cała historie na maila za 50zł.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja bym był za grillem. Aczkolwiek nie wiem co by na to powiedział lekarz Wihajstra... W tym wieku nie wiem czy można stać dłużej przy takiej temperaturze.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o k**wa http://www.sadistic.pl/wypadek-autobusu-na-autostradzie-vt31035.htm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Plugin do firefoxa - rapidshare downloader nie działa z nowym firefoxem Mozliwe bo mi to kumpel polecal, sam nie korzystam. http://www.sciagnij.pl/programy/k/Windows-Internet-Rapidshare_download/602/16[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 22:35_________________________________________________PABLO jak piszesz do mnie na gadu to przychodzi mi wiadomosc z nru 800: a ja nie chce nowego gg, wole konnetka No to nie pogadamy ja uzywam FlashGeta
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
PPPPPAAANNNTOOOOFFFELLLL!!!!!!! :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo ale 6v to nie to samo co V6
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja też bym Ci coś napisał ale Ciebie lubie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to jest znak że Youtube ma Cie w czarnej d*pie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nawet ludzie Betami przyjeżdają bo podobno chcą na fajne auta popatrzeć...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.sadistic.pl/w-trakcie-powodzi-sie-nie-chodzi-vt30996.htm
-
[ALL] Pl Menu do NaviRNS-E, MMI
jak w polskim sofcie odblokujesz sds sdshackiem to bedziesz miał.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no tu bym się zastanowił...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no i co no i wniosek jest prosty - pseudopochodna laguna byla mniej razy w serwisie niz pseudo Audi Siamiana :polew: ale jakby Siemian pojezdził pseudopochodnią laguną to by się po tygodniu rozleciała, a pseudopochodnia Audi czasem wyląduje w serwisie ale jezdzi. Francuzy nie lubią "cięzkich nóg" A obiecali Ci betonowe buty :gwizdanie: a tak naprawdę myślę że Twoja jazda :gwizdanie: po prostu nie umiesz jeździć TAK właśnie A czy ja Ciebie prosiłem o opinie? :gwizdanie: ja uważam że drogie masz częsci ale obchodzi mnie to tyle co zeszłoroczny śnieg... może dla Ciebie specjalnie ma drogie eee.... i takiej odpowiedzi oczekiwałem... już myślalem że się troche poprzekomarzamy [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 12:08_________________________________________________już nawet wymyślałem jakąś ciętą riposte [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 12:09_________________________________________________a co do bucików to myśle że najodpowiedniejsze by były takie z helem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no i co no i wniosek jest prosty - pseudopochodna laguna byla mniej razy w serwisie niz pseudo Audi Siamiana :polew: ale jakby Siemian pojezdził pseudopochodnią laguną to by się po tygodniu rozleciała, a pseudopochodnia Audi czasem wyląduje w serwisie ale jezdzi. Francuzy nie lubią "cięzkich nóg" A obiecali Ci betonowe buty :gwizdanie: a tak naprawdę myślę że Twoja jazda :gwizdanie: po prostu nie umiesz jeździć TAK właśnie A czy ja Ciebie prosiłem o opinie? :gwizdanie: ja uważam że drogie masz częsci ale obchodzi mnie to tyle co zeszłoroczny śnieg...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no i co no i wniosek jest prosty - pseudopochodna laguna byla mniej razy w serwisie niz pseudo Audi Siamiana :polew: ale jakby Siemian pojezdził pseudopochodnią laguną to by się po tygodniu rozleciała, a pseudopochodnia Audi czasem wyląduje w serwisie ale jezdzi. Francuzy nie lubią "cięzkich nóg"
-
[ALL] Pl Menu do NaviRNS-E, MMI
ja to ściągnąłem ale z innego źródła. Jest to angielski soft
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
wydaje mi się że lepsze. Bo po tankowaniu paliw premium nie poprawiły mi się korekcje wtrysków
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale mam zajebistą czape
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a Ty..... a ty jesteś godzicem :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a Ty dalej masz zjebany ryj :polew: :polew: :polew: (i żeby nie było to nie ma Cie obrazić )