Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie dzisiaj Cie nie odwiedze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja mam materiałówką pociągnięte i jest ok. Zastanawiam się jednak czy nie kupić w audi zestawu naprawczego do tych uchwycików. Kosztują coś chyba 40zł...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jakby ktoś miał ochote to jestem tam gdzie zawsze w piątkowy wieczór
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
godzic idziesz na piwo? [br]Dopisany: 19 Luty 2010, 19:42_________________________________________________wiesz przez cały tydzień byłem niegrzeczny i musi mnie spotkać kara
-
[B7 BKN] Jakie klocki hamulcowe na przód?
w przypadku Ate vs. TRW wybrałbym to drugie na Ate wiele razy sie sparzyłem, nie mam o nich dobrych opinii heh. no wiem że nie przepadasz za Ate bo już are razy o tym gadaliśmy. Ja jak narazie się jeszcze nie naciąłem i jestem z nich bardzo zadowolony a klocki już wymieniałem z 8 razy w a4. Raz założyłem na tył Trw bo Ate akurat nie było i jakiejś różnicy w hamowaniu nie zauważyłem tyle że strasznie często dymiły przy moim hamowaniu.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a kto pójdzie dziś na piwo?[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 19:09_________________________________________________ no i trafiło na tego co nie pije alkoholu :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
eee to jeszcze daleko...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pewnie. Mnie co prawda nie będzie. Ale zapraszam Będzie można przynajmniej zobaczyć co to potrafi. Ja jak narazie porównywałem tylko w salonie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to ja dodam swoje fotki z rezania: Maciek na kocyku czyli reznie u Siemiana :polew: :polew: :polew: teraz kolej na pitera
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to jak tak się zachowuje to trzeba było wystrzelać laske pałą po pysku :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to ja mówie dobranoc
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Godzic- Nasz Nocny Pasterz :naughty:
-
[B7 BKN] Jakie klocki hamulcowe na przód?
trw są twoim zdaniem lepsze?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale jakie załatwianie rzeczy? Poprostu zwróciłem uwage... Czy wywiązała się jakaś dyskusja, bądz wymiana postów?? Nie wydaje mi się... Więc przemyśl coś zamin napiszesz...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A my z Mackiem skończyliśmy rezanko jak za starych dobrych czasów... Niestety celem dzisiejszego rezanka nie było ulepszenie czegoś w aucie a naprawa. Chodziło o mój fotel który od roku był fotelem coraz bardziej bujanym.. :) Jak zwykle u mnie rezanko na pełnym spontanie. Siemian + wiertarka + fotel = emocje gwarantowane. :naughty: Ale co naważniejsze nie mająć w ogóle sprzetu przygotowanego udało się sprawe załatwić. Jest to sposób tymczasowy i jeśli znowu sięzepsuje to wiemy przynajmniej co przygotować. Maciuś, Piter- wielkie, wielkie dzięki. Zdjęcia może jutro jakieś wrzuce. Piter pokaż filmik :>[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 01:14_________________________________________________ide zaraz spac bo jutro na rano do pracy trza spadać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak ktos od Ciebie Pablo kupi i bedzie mial potem 48H :gwizdanie: a p[otem bedzie ze za 50 Tukan ty mnie chyba pomyliłeś z siemianem :gwizdanie: Wiem co sprzedaje i w jakim jest stanie i na ile jest warte Pablo takie teksty to sobie możesz o bracie mówić... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Siemian co do brata to się odpier**l bo go nawet nie znasz i nie masz prawa pier**lić o nim żadnego zdania!!! Coś tak spoważniał :naughty: A ty jak co chwile po innych bluzgami jeździłeś to się jakoś nie obrażali a nagle wymiękasz :gwizdanie: Sam wiesz że wiele razy bo nie rozumiem do czeg pijesz... Sprzedałem dość dużo rzeczy na forum i jak narazie wszyscy byli zadowoleni...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak ktos od Ciebie Pablo kupi i bedzie mial potem 48H :gwizdanie: a p[otem bedzie ze za 50 Tukan ty mnie chyba pomyliłeś z siemianem :gwizdanie: Wiem co sprzedaje i w jakim jest stanie i na ile jest warte Pablo takie teksty to sobie możesz o bracie mówić... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a ja wracam do żywych... Wczoraj się zatrułem i cały dzień
-
[B5 ACK] Dziwny dźwięk dochodzi z tyłu, co to może być?
hmmm... ciekawe. W sumie to z kłami na tym forum mało osób miało do czynienia (kłatro) jakbyś miał quattro to może koledzy by mieli większą wiedze...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to jakcyś Twoi znajomi ze szkoły? Też takie małe prymitywki :polew: nie no żartuje Siemian czy nie uwazasz że troszkę przesadziłeś ?? a tak w ogóle to :hi: Cuberku Ty teog nie zrozumiesz myśle że Dawidek do tego nic nie będzie miał [br]Dopisany: 17 Luty 2010, 12:33_________________________________________________spoko, następnym razem do niego zadzownie i mu to powiem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to jakcyś Twoi znajomi ze szkoły? Też takie małe prymitywki :polew: nie no żartuje [mod]Siemian czy nie uwazasz że troszkę przesadziłeś ?? [/mod] a tak w ogóle to :hi:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
akjam daj jakieś info na PW co rezasz bo aż czuje Twój oddech na plecach... Chyba musze znowu coś porezać bo za chwile mnie dogonisz
-
[B7 BKN] Jakie klocki hamulcowe na przód?
288x25 masz. Jeśli wyświetlił Ci się komunikat to napewno chodzi o przód bo z tyłu nie masz czujników. Klocki ori mają symbol: 8E0698151K Klocki Ci bardzo długo wytrzymały. Ja już nie hamuje ostro silnikiem bo przy mocnym schodzeniu z biegów turbina dostaje strasznei w dupe a jedną już zajezdziłem. Wole częściej klocki wymieniać. Ty masz kłopot bo jak nie będziesz dohamowywał silnikiem to na ogól drugiego hamowania już mieć nie będzesz... Pozdrawiam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
aaaaaa.... no tak... zapomniałem. Auta mi pilnowałeś No ja niestety dziś na spota nie dam rady przybyć bo do 21 w pracy jestem... jak codzień