Treść opublikowana przez siemian
-
Modele Audi (dużo fotek)
eee rs4 ani a4 nie mają tempomatu... :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:
-
[ALL] Kurier klubowy - czy jest tu taka instytucja ?
dlatego uważam że dobrze jest tak jak jest. Kurier klubowy wśród klubowiczów.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to jednego mniej... ...wyrwałem chwasta :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 13:03_________________________________________________ja tu już zrobie porządek
-
[ALL B6] Automatyczne zerowanie sie wskazań FIS-a
kolorowego nie da się wyłączyć. Taka jest różnica
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Co stary do żony powiedział to nie wiem bo nie znam żadnego starego (hmm... to chyba jakaś"ksywka" ). A tata z mamą się ucieszyli [br]Dopisany: 11 Luty 2010, 12:28_________________________________________________ no już po południu więc żegnamy Cie Miron... papa za dokuczanie Vipowi, upomnienie w postaci "kropka" zostaje przedłużone o 30 dni
-
[ALL B6] Automatyczne zerowanie sie wskazań FIS-a
niekoniecznie, bo przy kolorowym FISie tak nie jest... :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Te klamkowy.... spokój ma być. A mironek na swoje śmieci spadówa
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Było wczoraj Siemianku oj to nie zauwazyłem... ale wtopa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
brzydkie... Ty jesteś ładny http://www.motoallegro.pl/item913625243_oryginalne_felgi_17_audi_a4_a6.html nie znałem Cie z tej strony... ale dziękuje :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
brzydkie...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.sadistic.pl/z-cyklu-nie-pozyczaj-debilowi-swojego-samochodu-vt31149.htm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 11 Luty 2010, 11:58_________________________________________________http://www.sadistic.pl/z-cyklu-nie-pozyczaj-debilowi-swojego-samochodu-vt31149.htm
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
No wiesz co Miron... :polew: jak możesz... A tak BTW. mam do sprzedania pare częsci w kolorze nadwozia dokładnie takim jak ma Akjam. Jakby co to PW... :gwizdanie: Nie no żartuje :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja pier**le wy o tych odzywkach jakby to było jakieś forum BMW tak w ogóle to :hi: a tak w ogóle, po praz drugi to, fajna dziś podoga :kox: :dance:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no ja tez spadam. Dobrej nocki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.sadistic.pl/dragster-i-znikajacy-start-vt31104.htm ja chce takie przyśpieszenie w aucie ;( ;( ;( ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ogon może i był fajny ale aż się zgrzałem od kręcenia kierownicą tak nim troche pojezdziłem i nawet nienajgorzej to jeździ. Po wymianie pompy paliwowej dość mocno poprawiła się dynamika. Musiało go mulić... Szkoda tylko że ESP nie da się całkiem wyłączyć, kiera jest wielkości koła sterowego statku, a układ kierowniczy jest precyzyjny jak w tarpanie
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Dzięki za piwko. Twoje zdrowie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spooko. Gryfi kółeczko było naprawde zacne. Kurcze ja jak dodałem gazu na zakręcie to nie mogłem z kontrą zdąrzyć [br]Dopisany: 10 Luty 2010, 21:56_________________________________________________a piwko od Akjama smakuje wyśmienicie
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
dzieki za odwiedziny
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzięki Pany za spota. Kurcze w tym Merolu jest zdecydowanie za duża kierownica...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to już wiem dlaczego jesteś sam :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no Ba!!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ty już lepiej nie bądź taki kochliwy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
coś Hammerku nie wyszło...? :gwizdanie: