Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. eee rs4 ani a4 nie mają tempomatu... :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:
  2. dlatego uważam że dobrze jest tak jak jest. Kurier klubowy wśród klubowiczów.
  3. no to jednego mniej... ...wyrwałem chwasta :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 13:03_________________________________________________ja tu już zrobie porządek
  4. kolorowego nie da się wyłączyć. Taka jest różnica
  5. Co stary do żony powiedział to nie wiem bo nie znam żadnego starego (hmm... to chyba jakaś"ksywka" ). A tata z mamą się ucieszyli [br]Dopisany: 11 Luty 2010, 12:28_________________________________________________ no już po południu więc żegnamy Cie Miron... papa za dokuczanie Vipowi, upomnienie w postaci "kropka" zostaje przedłużone o 30 dni
  6. niekoniecznie, bo przy kolorowym FISie tak nie jest... :gwizdanie: :gwizdanie:
  7. Te klamkowy.... spokój ma być. A mironek na swoje śmieci spadówa
  8. Było wczoraj Siemianku oj to nie zauwazyłem... ale wtopa
  9. brzydkie... Ty jesteś ładny http://www.motoallegro.pl/item913625243_oryginalne_felgi_17_audi_a4_a6.html nie znałem Cie z tej strony... ale dziękuje :polew: :polew:
  10. http://www.sadistic.pl/z-cyklu-nie-pozyczaj-debilowi-swojego-samochodu-vt31149.htm
  11. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 11 Luty 2010, 11:58_________________________________________________http://www.sadistic.pl/z-cyklu-nie-pozyczaj-debilowi-swojego-samochodu-vt31149.htm
  12. No wiesz co Miron... :polew: jak możesz... A tak BTW. mam do sprzedania pare częsci w kolorze nadwozia dokładnie takim jak ma Akjam. Jakby co to PW... :gwizdanie: Nie no żartuje :polew: :polew:
  13. ja pier**le wy o tych odzywkach jakby to było jakieś forum BMW tak w ogóle to :hi: a tak w ogóle, po praz drugi to, fajna dziś podoga :kox: :dance:
  14. http://www.sadistic.pl/dragster-i-znikajacy-start-vt31104.htm ja chce takie przyśpieszenie w aucie ;( ;( ;( ;(
  15. ogon może i był fajny ale aż się zgrzałem od kręcenia kierownicą tak nim troche pojezdziłem i nawet nienajgorzej to jeździ. Po wymianie pompy paliwowej dość mocno poprawiła się dynamika. Musiało go mulić... Szkoda tylko że ESP nie da się całkiem wyłączyć, kiera jest wielkości koła sterowego statku, a układ kierowniczy jest precyzyjny jak w tarpanie
  16. spooko. Gryfi kółeczko było naprawde zacne. Kurcze ja jak dodałem gazu na zakręcie to nie mogłem z kontrą zdąrzyć [br]Dopisany: 10 Luty 2010, 21:56_________________________________________________a piwko od Akjama smakuje wyśmienicie
  17. dzięki Pany za spota. Kurcze w tym Merolu jest zdecydowanie za duża kierownica...
  18. to już wiem dlaczego jesteś sam :polew:
  19. Ty już lepiej nie bądź taki kochliwy
  20. coś Hammerku nie wyszło...? :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.