Treść opublikowana przez siemian
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
oj cholernie uzależnia.... :kox: :kox:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Chyba mam to samo Kierowca PKSu Cieszyn nie przewidział mojego poślizgu na rondzie, ale wyhamowałem jak mi wjechał Kiedyś kierowca PKSu Cieszyn nie przewidział tego że jade troche szybko i mi na dwupasie tak zajechał droge że do dziś mam maske wgiętą... A to było na suchej drodze.... Także powoli dochodze do wniosku żę kierowcy PKSu Cieszyn są jeszcze "lepsi" od kierowców z żywca albo poprostu jeden kierowca PKSu Cieszyn nie lubi Audi A4
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
no a czy to coś dziwnego że kolega Akjam chce rezać...? Może rzeczywiście gatunek ostry rezacz jest na wymarciu... Ja życze powodzenia w modach bo wiem jaką przyjemność może sprawić rezanie. Wszyscy powinniście rezać a wiem co mówie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Stara życiowa mądrość, mówiąca "Dają, to bierz" powinna być wystarczającym argumentem, zachęcającym kobiety do zrobienia laski.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
niezapięte pasy, trakcja, żarówka spalona[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 12:12_________________________________________________ale coś mi tu się nie podoba. Po pierwsze primo to auto jest coś za tanie, a po drugie primo z tego co pamiętam to takich nawigacji w b7 nie było... :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Bastek. Nareszcie się zarejestrowałeś. Zagłosuj prosze http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/audi/audi-a4-klub-polska/ :hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
rozumiem że zabrakło Ci paliwa i musiałes wykonywać takie ruchy żeby auto zaczęło się toczyć z górki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi wszystkiego naj naj naj.... ... no może nie najlepszego auta, bo od razu wiadomo by było że te życzenia są nierealne bo wiadomo że najlepsze jest moje :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a tu kurrwwwwa trzeba wstawać... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
[ALL B6] Jaki przegub zewnętrzny Lobro czy Spidan
gdzie?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bez przesady - jakie 50 stron dziennie ................no ale fakt............Katowice Was objadą :gwizdanie: [br]Dopisany: 11 Luty 2010, 21:00_________________________________________________ nie wiedziałem że to zawody w pisaniu postów mogę na SK kasować posty tylko czy Was stać może nawet dam Ci się przejechać moim autkiem no tak... Masz racje Miron... Dokładnie zrobił byś coś takiego, jak wszedłbyś do swojego auta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Lodowy lodowy Pingwin jestem... lodowy lodowy... ....ejjj ale lodowy to znaczy że z lodu a nie do... :polew:
-
[ALL B7] Nowe hamulce
nie miałem 312... u mnie 321 nie dawały rady
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bez przesady - jakie 50 stron dziennie ................no ale fakt............Katowice Was objadą :gwizdanie: [br]Dopisany: 11 Luty 2010, 21:00_________________________________________________ nie wiedziałem że to zawody w pisaniu postów mogę na SK kasować posty tylko czy Was stać może nawet dam Ci się przejechać moim autkiem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 20:23_________________________________________________treba czytam małe literki[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 20:23_________________________________________________
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
to już troche roboty bo trzeba wymieniać boczne szyby w bagażniku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: [br]Dopisany: 11 Luty 2010, 20:02_________________________________________________Pablo ----> Miszcz ściętej ripozdy :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chciałbyś...
-
[ALL B6] Automatyczne zerowanie sie wskazań FIS-a
to gdzie to zakodować? chetnie tak sobie zrobie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hmmm jak lubisz huśtać łóźkiem to kto Ci zabroni... Bo przecież żadna kobitka by tam z Tobą nie poszła