Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widać że specjalyyyysta w tych sprawach.... ... już nie jeden list do bravo skrobnął
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dziwnie jak dziwnie. Dziwniej wyglądał w swoich dwóch poprzednich samochodach... Szymon ma 2 metry wrostu a jeździuł starym miniakiem i smartem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
i rejestracja pewnie SB 0909... To mój kolega- Szymon.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie było mnie u Ciebie na osiedlu. Cały dzien w sferze jestem praktycznie. A gdzie Ty mieszkasz?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
popieram. Co Ty tak długo robiłeś dzis w tej wizji?
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
miron ma "znajomości" i części z całego śląska mu zjezdzają :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
najlepiej obok samochodu i żeby miała zeza. Nie dość że zrobi laske to jeszcze autka popilnuje... :polew: :polew: Sorki stary dowcip mi się przypomniał [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 15:05_________________________________________________jak szmata jest szmatą to prędzej czy później Twój kumpel się na niej pozna i i tak z nią nie będzie. Także nie przejmuj sie i korzystaj
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Aleś nam pojechał :> A ja uważam, że nie ma co omijać okazji na dobry sex :> Sławek nie wiedziałem że z Ciebie taki Alvaro Bo Tobie to trzeba przetłumaczyć na Twój język... Pomyśl że chłopak Twojego kolegi napisał do Ciebie SMSa... :polew: Zresztą jakby to była Twoja dziewczyna to bym nawet kijem nie ruszył bo jeszcze bym coś po Tobie złapał... :polew: Nie no żartuje... ja też Cie lubie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak dobry kumpel to bym się nawet nie zastanawiał... napewno zrozumie i wybaczy Trzeba się wspierać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przychodzi czarnoskóra gwiazda rapu do sklepu obuwniczego, który realizuje najdziwniejsze zamówienia. Mają renomę sklepu, który jest w stanie każdą zachciankę spełnić. Podchodzi do najlepiej ubranego sprzedawcy i zagaja: - Proszę pana, szukam czegoś naprawdę wyjątkowego. Chcę buty jakich nigdy nikt nie miał, cena w ogóle nie gra roli... Sprzedawca pomyślał i zaczyna: - Mogę panu zaproponować te przepiękne buty ze skóry czarnej kobry, ta odmiana węża jest właściwie na wyginięciu, wiec cena nie będzie mała... 1500$ - No niby ładne, nawet mi się podobają, ale za mało odjechane, może coś lepszego, cena nie gra roli... - Możemy zaproponować panu te... (sięga na wyższą półkę i wyciąga buty ze złotą podeszwa, wyszywane diamentami. Sznurówki także pozłacane, coś niesamowitego). - Przepiękne, ile? - 5000$ - Jednak potrzebuję czegoś bardziej odjechanego, moi koledzy mają podobne, ja potrzebuję ich przebić. Sprzedawca zasępił się cały, myśli, myśli i zaczyna bardzo po cichu... - Jest jedna para butów, absolutny unikat. Jedyna taka na świecie, bardzo droga bo i z kontrowersyjnego materiału - wyjmuje dość pospolicie wyglądające jasne buty - to buty z ludzkiej skóry, rozumie pan powagę i to, że cena nie będzie mała... Raper uśmiechnął się jedynie, takich to na pewno nikt nie będzie miał, oczy mu się zaświeciły i pyta: - Ile? - 150 000$ i nie negocjujemy... Raper pomyślał dłuższą chwilę... - No coś niesamowitego, ale za 150 000$? Nie macie tańszych? - Mamy czarne, za 5,99$
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
aaa tak przypuszczałem ale wolałem się upewnić. Już się przestraszyłem że coś źle popodpinałem :)
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
jesteś pewien że w systemie BOSE wysokotonowe są podpięte do zmacniacza...? Przecież w zwykłym systemie i BOSE wysokotonowe są podpięte przez głośniki niskotonowe.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nowy Ruski miał syna - prawiczka. Na 16 urodziny postanowił zrobić mu prezent - niespodziankę i zafundować dziewicę. W dniu urodzin dzwoni do syna na komórkę i mówi: - Synu, jedź na daczę. Jak będziesz na miejscu - przedzwonię i powiem, co masz robić! Pojechał syn na daczę, wszedł na piętro i zobaczył na środku salonu ogromne łóżko, na którym leżała piękna dziewczyna w delikatnym peniuarze. W tym momencie dzwoni komórka. Chłopak odbiera - a to jego ojciec: - No co, jesteś? - Jestem. - Dupeczkę widzisz? - Widzę. - "Choinka" stoi? Chłopak nie załapał i rozgląda się dookoła - za oknem świerczek rośnie. - Stoi! - No to skacz na nią! Chłopak otworzył okno i z rozbiegu skoczył na drzewko. Po godzinie ojciec znów dzwoni do niego: - No, jak, krew była? - Taa... Z nosa i z uszu... Ojciec z zachwytem: - Mój ty sadysto![br]Dopisany: 15 Luty 2010, 11:38_________________________________________________ kasuj to... nie chce nawet na to patrzeć... ;( ;( ;( ;( ja takie chce.... ;( ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale jakoś do tej dziupli trzeba dojechać Hammer jak sie czyści laser w RNS-E? Wiem że Ty masz dświadczenie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a dlaczego h*j*ki? Ja tam nic nie mam do takich kontroli i jestem za, bo jeśli ktoś by mi gwizdnął fure to chciałym żeby się znalazła... Są policjanci debile, ale prawda jest taka że większość z nich wykonuje swoją prace i nie można mieć pretensji... Łamiąc przepisy mam przecież świadomość że mogą mnie złapać... A tak w ogóle to :hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.sadistic.pl/stuk-puk-i-kraksa-vt31431.htm "ale sie walły..." :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.sadistic.pl/stuk-puk-i-kraksa-vt31431.htm ale sie walły... :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo już wiem dlaczego pozbywasz się LEDów. Słyszałem że po oglądnięciu tego teledysku zdecydowałeś się na zmiane marki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja widziałem taki w jednej a6 pod Sferą
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.sadistic.pl/ominieta-renata-beger-vt31303.htm :polew: [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 12:57_________________________________________________http://www.sadistic.pl/media-markt-vt31288.htm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.sadistic.pl/ominieta-renata-beger-vt31303.htm :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Chyba mam to samo Kierowca PKSu Cieszyn nie przewidział mojego poślizgu na rondzie, ale wyhamowałem jak mi wjechał Kiedyś kierowca PKSu Cieszyn nie przewidział tego że jade troche szybko i mi na dwupasie tak zajechał droge że do dziś mam maske wgiętą... A to było na suchej drodze.... Także powoli dochodze do wniosku żę kierowcy PKSu Cieszyn są jeszcze "lepsi" od kierowców z żywca albo poprostu jeden kierowca PKSu Cieszyn nie lubi Audi A4 Sieman ja jednak myślę ze ludzie mają twoje zdjęcie i twojego auta, codzienne patrzą w nie, a po głowie im chodzi myśl "niech no ja dorwę tego sukinkota " heheh a na dyspozytorni pks'u powiesili twoje zdjęcie z podpisem kto mu uprzykrzy życie dostanie premie więc chyba wszytko już jasne jest :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
ja nie mam auta przez 4 dni... Mógł być to mój znajomy Szymon który też ma srebrne B7 Avant i ramke klubową