Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. heh, na tym zdjęciu są 3 piękne B siódemeczki
  2. no świętowaliśmy to że jest sobota
  3. bardzo mało aut z włoch ma xenony.
  4. Normalnie wszystko zczytuje. Co więcej Maciek ma taką samą nokie i moduł z końcówką H i mu tak samo pięknie wszystko zczytuje. Bateria jest naprawde dobra. Mnie trzyma ok. 2 dni, jak mniej rozmawiam to 3. Ale jak kiedyś miałem przez tydzień nową nokie n95 8Gb to bateria jednego dnia nie wytrzymywała... Irko gratki zakupu
  5. doszedł do Ciebie foncik piter?
  6. buraki i wieśniaki też sa wiec nie wypowiadaj się... mnie tam Twoi znajomi nie obchodzą... znajomy to ty a że masz ich brak i musisz ich opłacać to inna sprawa.... nawet zachować się siemian nie umiesz..chamstwo z Ciebie kipi... nawet to twoja mama potwierdziła o Ty parówo na tej gąbce było bardzo wygodnie
  7. buraki i wieśniaki też sa wiec nie wypowiadaj się... mnie tam Twoi znajomi nie obchodzą...
  8. no tak są jeszcze sandały-pantoflarze :polew: :polew: :polew: :polew:
  9. ja dzien wczesniej bylem na zadymce jazzowej .. do rana i sie wogole nie wyspalem i mnie scielo popoludniu... tez sie opilem włąsnie słyszałem, że posiadasz profesjonalna łopatę o panelu nie wspomnę i tak najlepsza akcja była jak z pomocą pitera próbowałem się przecisnąc do sklepu nocnego przez małe okienko [br]Dopisany: 08 Luty 2010, 09:41_________________________________________________takie tłumaczenie to wiesz gdzie sobiwe możesz wsadzić. Ja dzień wcześniej też pochlałem a jakoś się do Pitera doczołgałem... Oj nieładnie Maciuś... :bicz: :bicz3: Pewnie Ilona Cie nie puściła
  10. ja mam E52 i jestem bardzo zadowolony a tak w ogóle to
  11. :hi: oj wczorajszy dzień był ciężką przeprawą
  12. http://www.sadistic.pl/brutalna-napasc-vt30802.htm
  13. oj dzisiaj mnie czeka ciężki dzień... zdycham...
  14. tak popatrzyłem na to jeszcze raz, i na samy początki pisze ze "with weak diesle car " wiec nie wiem czy to auta było takie szybkie ale otem jest napisane że jedzie 240 i jeśli rzeczywiście tak jest to rozpędził się do tej prękości dość szybko. Godzic gdzie jesteś? Nie wróciłeś na noc do domu. Musielismy z Piterem sami spać...[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 11:18_________________________________________________ tak popatrzyłem na to jeszcze raz, i na samy początki pisze ze "with weak diesle car " wiec nie wiem czy to auta było takie szybkie
  15. może trzeba podładować aku
  16. Pytałem o wszystko odnośnie felg ale nie mówiłeś że chodzi o te konkretnie. Trzeniu cały czas Ci mówił o 17'
  17. i tu Ci przyznam racje. Ale na 15' nie mógłbym tak szybko na te przysmaki jeździć
  18. a i tak masz kropka o ty c**jku jeden
  19. Dawid zwróć dokładnie uwagę na ET żebyś później nie miał problemów. Bierz śmiało 19" w B7 są w sam raz jak na tą budę, wiadomo że przy nie ORI felgach masz wrażenie że jakaś nie wielka dziura się przytrafi i prostowanie Masz przykład Trzenia jeździł po całej Polsce na 19" MAM i nie prostował ani razu (chyba że coś ukrył przede mną to :bicz3: :bicz3: ) Prawda jest taka czy będziesz miał oryginalne fele czy też nie, wjedziesz przy dużej prędkości w przejebaną dziurę to i tak będziesz musiał prostować albo kupić nową.. I też pytanie ile rocznie robisz km bo jeśli dużo to nie będziesz miał dużego komfortu na niskim profilu. Ja się zdecydowałem na 19" 235/35/R19 z tego względu że nie robię wielkich przebiegów 13-15km/rok także będą Trzenia fele do lansu :decayed: Ja bym ma Twoim miejscu Dawid nie kupował 19' z jednego prostego powodu. Twoje autko, nie oszukujmy się, demonem prędkości nie jest. Wpływa na to również skrzynia która do dynamicznych nie naleźy. Pamiętam jaka u mnie była róznica między 16' a 18' jak jeszcze nie miałem programu. Jak założysz 19' to to naprawde nie będzie już w ogóle jeździć... Ja bym celował na Twoim miejscu w ładne 18'. A co do Twojej wypowiedzi Pablo to rozumiem że ta róznica w rocznych przebiegach wynika z tego że czasem jedziesz 3 razy w roku do Taawy (13km) a jak jest tłusty rok to szalejesz i jeździsz 4 razy (15km). :polew: Co do felg Trzenia które kupiłeś to podobno nie prostował ich ani razu. Co więcej po 4 spawaniu wpadł na pomysł żeby je wzmocnić blachą od środka. Chodzą słuchy że robili to razem z Mironem. I od tego czasu już nawet nie trzeba ich było co tydzień spawać
  20. Masz RNS-E Przy włączeniu RNS-E wyświetla się napis mmi. MMI to praktycznie całkiem inna bajka tylko graficznie RNS-E i MMI jest takie samo. MMI jest bardziej rozbudowne. Nie ma MMI w werjsi nazwijmy to "boxowej"
  21. Tukan lepiej szybciutko popraw ten post bo jak profesor MiodkoYkk tu wejdzie to zacznie się wykład o ortografii

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.