Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja dzisiaj przegoniłem 2 razy autko po dwupasie i coś czasem jest z nim nie tak tylko nie wiem co. Moje odczucia znalazły potwierdzenie w osiągach. Mam czasem wrażenie, jakby autko przy wyzszych predkościach było słabsze a czasem mocniejsze. 2 razy jechałem w takich samych warunkach na mniej więcej tak samo nagrzanym silniku i raz rozpedziłem się bez problemu do 230 i utrzymywałem tą prędkość przez dłuższą chwile a raz do 210 i autko nie chciało pojechać ani km szybciej... Nie wiem co to może być...[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 23:42_________________________________________________uprzedzając wasze odpowiedzi... nie, ani razu nie jechałem na ręcznym
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
godzic będzie wykłądał chemie w supermarkecie na półke :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a studenci w akademikach :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Młody nie brykaj...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
musiał się pochalić.. co za gość :>[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 17:28_________________________________________________do mnie już też dzwonił :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pewnie odpowie: (cytuje) "no kurka, zawalony robotą jestem... Ano postaram się, ale nie obiecuje..." :polew: :polew: nawet nie wiesz jak bylibyśmy szczęśliwi gdybyś ty choć raz tak powiedział no i chyba wykrakałeś... póki co jestem tak zawalony robotą że nie wiem czy zdąże dziś przyjechać...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chce mieć to na bajere
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pewnie odpowie: (cytuje) "no kurka, zawalony robotą jestem... Ano postaram się, ale nie obiecuje..." :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piter ma zły humor bo miał wczoraj zjazd rodzinny i już za nimi tęskni... Widziałem Was. Twoja stara: Twój stary: oraz cala reszta sióstr, braci, kuzynów i kuzynek:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to sp***dalać To nie jest moje zdanie tylko dwie odpowiedzi które prowadzą... Ale Ty pewnie nie zauważyłeś bo monitor zasłonił Ci jakiś klucz albo immobilizer... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
proponuje zrobic szybka dogrywke: a) parking Sarni jakaś karczma[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 08:48_________________________________________________a tak w ogole to :hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a ja tak nie uważam. Spot to spotkanie a gdzie ono będzie to c**j... Miło jest posiedziec w jakiejś knajpce a nie stać na mrozie jak debile. Przeciez kazdy moze przyjechac bez problemu...
-
[ALL B7] Czy pod felgi 17' wejdą tarcze 347mm ?
Szczerze mówiąc to na tych zdjęciach te tarcze wyglądają dość marnie. I nie chodzi tu tylko o lekki rdzawy nalot który jest poporostu normalny... Zresztą tak jak pisze Turdzi. Coś dziwnego że koleś preferuje TYLKO odbiór osobisty...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
slszec ze bedzie plany to sobie mogles. Będzie płatny. Pierwsza godzina gratis, druga 2 zł każda nastepna 3zl. W całej europie jeśli robi się CH z parkingiem w centrum miasta to stosuje się opłaty i jest to całkowicie logiczne i oczywiste. Jeśli idąc do supermartketu albo urzedu skarbowego musimy uiscic oplate to dlateczo w CH mamy parkować za darmo? Potem dochodzi do takich sytuacji jak w starej sferze. Sfera pusta a 3/4 parkingu zajęte bo wszyscy sobie parkują za darmo w centrum i idą załatwiać sprawy. W żadnym dużym mieście nie ma parkowania w centrum za darmo. Zreszą jestem zwolennikiem takiego rozwiązania, bo gdyby tak nie było to nie chciałbym mysleć co by się działo. Dzisiejsze korki to nic... A znalezienie miejsca parkingowego było by tak prawdopodobne jak ustrzelenie 6 w lotka... Stary parking sfery pozostanie bezpłatny
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tak małą przewage masz tylko przez grzeczność kolegów tak Ci mówili w dzieciństwie? :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
prowadze :notworthy: :notworthy:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wybieram ostatnią odpowiedz... Wy c**j_e :polew: :polew:
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
pewnie miał uchylone okno i palił fajeczke...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wojtuś jak tam wrażenia po przejażdzce Fabią?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Lepiej tak nie pisz... Tu są dzieci. Dawidku nie czytaj... :polew: :polew: