Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. ja dzisiaj przegoniłem 2 razy autko po dwupasie i coś czasem jest z nim nie tak tylko nie wiem co. Moje odczucia znalazły potwierdzenie w osiągach. Mam czasem wrażenie, jakby autko przy wyzszych predkościach było słabsze a czasem mocniejsze. 2 razy jechałem w takich samych warunkach na mniej więcej tak samo nagrzanym silniku i raz rozpedziłem się bez problemu do 230 i utrzymywałem tą prędkość przez dłuższą chwile a raz do 210 i autko nie chciało pojechać ani km szybciej... Nie wiem co to może być...[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 23:42_________________________________________________uprzedzając wasze odpowiedzi... nie, ani razu nie jechałem na ręcznym
  2. godzic będzie wykłądał chemie w supermarkecie na półke :polew: :polew:
  3. a studenci w akademikach :polew: :polew:
  4. musiał się pochalić.. co za gość :>[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 17:28_________________________________________________do mnie już też dzwonił :>
  5. pewnie odpowie: (cytuje) "no kurka, zawalony robotą jestem... Ano postaram się, ale nie obiecuje..." :polew: :polew: nawet nie wiesz jak bylibyśmy szczęśliwi gdybyś ty choć raz tak powiedział no i chyba wykrakałeś... póki co jestem tak zawalony robotą że nie wiem czy zdąże dziś przyjechać...
  6. pewnie odpowie: (cytuje) "no kurka, zawalony robotą jestem... Ano postaram się, ale nie obiecuje..." :polew: :polew:
  7. Piter ma zły humor bo miał wczoraj zjazd rodzinny i już za nimi tęskni... Widziałem Was. Twoja stara: Twój stary: oraz cala reszta sióstr, braci, kuzynów i kuzynek:
  8. to sp***dalać To nie jest moje zdanie tylko dwie odpowiedzi które prowadzą... Ale Ty pewnie nie zauważyłeś bo monitor zasłonił Ci jakiś klucz albo immobilizer... :polew:
  9. proponuje zrobic szybka dogrywke: a) parking Sarni jakaś karczma[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 08:48_________________________________________________a tak w ogole to :hi:
  10. a ja tak nie uważam. Spot to spotkanie a gdzie ono będzie to c**j... Miło jest posiedziec w jakiejś knajpce a nie stać na mrozie jak debile. Przeciez kazdy moze przyjechac bez problemu...
  11. Szczerze mówiąc to na tych zdjęciach te tarcze wyglądają dość marnie. I nie chodzi tu tylko o lekki rdzawy nalot który jest poporostu normalny... Zresztą tak jak pisze Turdzi. Coś dziwnego że koleś preferuje TYLKO odbiór osobisty...
  12. slszec ze bedzie plany to sobie mogles. Będzie płatny. Pierwsza godzina gratis, druga 2 zł każda nastepna 3zl. W całej europie jeśli robi się CH z parkingiem w centrum miasta to stosuje się opłaty i jest to całkowicie logiczne i oczywiste. Jeśli idąc do supermartketu albo urzedu skarbowego musimy uiscic oplate to dlateczo w CH mamy parkować za darmo? Potem dochodzi do takich sytuacji jak w starej sferze. Sfera pusta a 3/4 parkingu zajęte bo wszyscy sobie parkują za darmo w centrum i idą załatwiać sprawy. W żadnym dużym mieście nie ma parkowania w centrum za darmo. Zreszą jestem zwolennikiem takiego rozwiązania, bo gdyby tak nie było to nie chciałbym mysleć co by się działo. Dzisiejsze korki to nic... A znalezienie miejsca parkingowego było by tak prawdopodobne jak ustrzelenie 6 w lotka... Stary parking sfery pozostanie bezpłatny
  13. tak małą przewage masz tylko przez grzeczność kolegów tak Ci mówili w dzieciństwie? :polew: :polew:
  14. wybieram ostatnią odpowiedz... Wy c**j_e :polew: :polew:
  15. pewnie miał uchylone okno i palił fajeczke...
  16. Wojtuś jak tam wrażenia po przejażdzce Fabią?
  17. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  18. Lepiej tak nie pisz... Tu są dzieci. Dawidku nie czytaj... :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.