Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Tak normalnie siada, bo tam nie ma dużej różnicy w wysokości
  2. Proszę Cię, to tylko auto… kiedyś przy okazji się to zrobi
  3. ?????? No właśnie w tym jednym momencie jak by się przydało to nie zadziałało ?
  4. Mam coś takiego ale wydaje mi się ze to działa na gdy radar wykryje ze coś się porusza z tylu. Jest to mega wpieniajace bo cofając np z miejsca parkingowego na ulice gdzie jada auta (powoli cofam żeby przepuścić auto i włączyć się za nim do ruchu) potrafi mi na hama dohamowac do zera z mocnym szarpnięciem. Jak widac tym razem to nie zadziałało.
  5. Żeby nie było, to był taki wielki kontener na gruz, jeszcze żółty najlepsze jest to ze w pierwszym momencie w ogóle nie wiedziałem w co uderzyłem bo chyba w ogóle nie popatrzyłem. A ze piszczy… No to co
  6. Z nowości wrzuciłem szyny do bagażnika i wycofałem w śmietnik Co dadzą czujniki, co da kamera jak się w nią nie patrzy i się nie słucha taki wielki metalowy kontener, można nie zauważyć w sumie tak pierdzielnąłem ze się cieszyłem ze tylko tyle jak wyszedłem z auta
  7. Brakowało jeszcze pompowania boczków ale już jest :-D oczywiście jak w rs4 połączone z easy entry czyli pompuje się po wejściu do samochodu i wypompowuje przy wysiadaniu :-)
  8. Albo włączę falowanie i dopłynę do Szwecji
  9. Nie znasz Nocnego Kochanka? aaaaa sorki zapomniałem ze w aucie z drewnem w środku to wypada tylko mozarta i Chopina słychać
  10. Ale trochę jestem zawiedziony. Myślałem ze będzie pukanie
  11. Modyfikacja ukończona ;-)
  12. siemian odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Koła z naciągiem to temat na osobny wątek. Nigdy nie zrozumiem co niektórzy ludzie (na szczęście nie za wiele) w tym widzą. Ani to ładne ani praktyczne. Skoro to takie super to dlaczego żaden producent na świecie nie zdecydował się wypuszczać aut na takich śmiesznych konfiguracjach
  13. siemian odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Ja mówię o takim 20 letnim passacie z przebiegiem 168 tys km, którego kupił syn rolnika z Podlasia, od niemieckiego taksówkarza
  14. siemian odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Bo jest wieśniacki i pasuje do passata a nie do audi? Audi nie trzeba na sile dodawać sportowego charakteru jakimiś pseudo spoilerami.
  15. siemian odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    B9 jak narazie nie było za bardzo okazji. Raz miałem tylko z 600kg hamulcow w bagażniku.
  16. siemian odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Mnie się wydaje ze 90% użytkowników kupuje avanty dlatego ze im się bardziej podobają a nie dlatego żeby wozić w nich betoniarkę… Osobiście jestem w tych 90%. aczkowliek bagażnik się czasem przydaje miałem pare różnych transportów ja wychodzę z założenia ze to auto jest do używania
  17. siemian odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Moje 265/30/20 maja odpowiednia nośność ;-)
  18. siemian odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Jezus Maria a co to za kabel wystaje z kratki nawiewu? Jak takie coś widzę to uciął bym ręce komuś kto to zrobił. tak samo jak nie rozumiem wieszania zapaszkow w aucie np na kratkach nawiewu. Tzn w ogóle nie rozumiem sensu wieszania zapaszkow. Wystarczy się myć i wtedy nie będzie śmierdziało w aucie. W domu tez palicie kadzidełka? Jak wsiadam do auta z zapachami to od razu myśle ze jestem w taksówce. Ale ogólnie auto fajne, troszkę prac „kosmetycznych” i będzie igiełka. Obudowy lusterek dać albo ori czarne albo ori satynę, a te wysuwali. Na pewno powiesilbym jakiś większy krzyż na lusterku i to koniecznie podświetlany. widocznie poprzedni właściciel musiał byś świetnym kierowcom skoro woził krzyż żeby pasażerowie mogli się pomodlic o szczęśliwe dotarcie do celu no i koniecznie do zestawu trzeba nakleić taka szopkę na deskę rozdzielczą :-D
  19. siemian odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Ja jak kupiłem b9 to przy pierwszej nawrotce na dwupasmówce bym się rozpierdzielil bo nie dohamowałem i na milimetry koło barierek przeszedłem. Mam dużo różnych hamulcow. Wszystko zależy od kół jakie masz. Takim fajnym kompromisem jest 375 moim zdaniem. I one tez wychodzą najlepiej w stosunku cena/jakoś. Ogólnie mam dużo fajnych cukiereczków do b9 wiec jak coś chcesz to pisz śmiało ;-)
  20. siemian odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Oryginały. Przynajmniej wyglądają jako tako. Aczkowiek zimy są takie ze od paru lat nie używam gumowych
  21. siemian odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Gratki zakupu. Wrzuć jakieś fotki ze środka. Klimatronik 3 strefowy? Bo to najczęściej dyskwalifikuje auto i powoduje to ze kosztuje z 15 tys mniej. Jak widzę takie dokładki zderzaka to bierze mnie na wymioty. ściągaj predziutko i będzie ładne autko. I te lusterka to chyba nie ori satyna
  22. siemian odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    W dobrym wypasie w tej cenie będzie ciężko coś upolować.
  23. Repliki wzoru RS4 bo ori by wystawały :-) Ale zastanow się bo Dev-owi sie nie podobają
  24. Grzanie dupska z tylu działa, pamięć działa jeszcze tylko masaże trzeba uruchomić
  25. siemian odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Czy nie ma ktoś pełnego autoscana najlepiej z adaptacjami z a4 b9 z fotelami z masażem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.