Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Ty jesteś stary to jedyne dziurki na jakie możesz patrzeć są na kierownicy... ---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ---------- co kto lubi... mnie się całe pikowane kierownice nigdy nie podobały... rzekł koń sam mam pikowana i jeszcze sie nie spotkałem z opinią,że sie nie podoba,pre_pl kiedys sie mało nie zbrandzlował na jej widok:polew: http://img519.imageshack.us/img519/7504/1002306jy7.jpg czemu wklejasz zdjęcia tartaku? ...no bo deski tam jakieś widzę :decayed::decayed: chociaż może jak będe w Twoim wieku to też będzie mi się drewno podobało... Pewnie kojarzy Ci się z powozami którymi jezdziłeś w młodości
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Ty jesteś stary to jedyne dziurki na jakie możesz patrzeć są na kierownicy... ---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ---------- co kto lubi... mnie się całe pikowane kierownice nigdy nie podobały...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ja bym powiedzial że z nie jednego gruchota zrobiłem fajne autko, bo do Twojego autka też miałem duży wkład
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
białe boczki też jak białe boczki... już mnie chyba nic w tym aucie nie ucieszy...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
z nowości wpadła kiera nowo obszyta (tamta skóra miała już prawie rok więc trzeba było coś zmienić). Teraz nie jest cała pikowana (co mi się nigdy nie podobało) i zostały zlikwidowane łopatki.Została obszyta na wzór zwykłej kierownicy. Znaczek RS5 już wkrótce zostanie zastąpiony znaczkiem s-line. Dodatkowo pojawiła się (narazie) jedna tapicerka tylna (Maciek dzięki za rozklejenie i przełożenie roletek). A tutaj taka ciekawostka porównanie kierki zwykłej z a4 b8 i z RS5 (obszytej na wzór zwykłej):
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
goń się
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
hamulców nie widzieliście... fajne mikruski
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
jakie pytanie taka odpowiedź
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
To po co hamulce większe, listwy z Q, stołki z RS4 i kiera z RS5. po to że się pokrzywiły, bo carbon bardzo cięzko dorwać-udało się znaleźć taki to taki jest, bo lepiej się w nich siedzi i trzymają na boki. bo lepiej się nią kieruje... :decayed: jeszcze jakies głupie pytania?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
:grin::grin:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Syf na drodze, na razie nie warto jeszcze myć (dziś pada) ---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ---------- Dziś przyszła przesyłka od Reggi http://img195.imageshack.us/img195/533/sam54331280x768.jpg Ogólnie nie przepadam za całymi pikowanymi kierkami,(niestety ta moja tez jest cala pikowana ale mam nadzieje ze juz niedługo). A czteroramienna to tym bardziej
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
po co quattro w aucie które nie ma mocy...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
bo dopiero teraz siadłem do kompa nawet go jeszcze nie właczałem
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
jakie mopowanie balonów? regulacja standardowa tak jak w sportowych stołkach. przód tył lędzwie oparcie siedzisko w dwóch miejscach góra dół. no i wysuwane przedłużane siedzisko
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
czy ja wiem. miałem okazje jechać kiedyś s6 c5 i moim zdaniem jest mniej więcej to samo. Do zeszłego tygodnia wydawało mi się że takie w s6 c5 były dużo twardsze... dopóki nie usiadłem w tych co mam teraz. nie wiem czemu ale są mega twardsze od wszystkich tych co miałem dotychczas. ---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ---------- Ty tam lepiej zajmij się swoimi sprawami Pepożoumilaczu
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie ale słyszałem że Ty sobie kupiłeś pokrowce w stylu dekorów:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
kurcze czyli jednak jest... nigdy nie widziałem... No i skończyło tłumaczenie:grin::grin::grin: bede tego szukał... jak nie znajde to trzeba bedzie zamówic..
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
kurcze czyli jednak jest... nigdy nie widziałem...
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
jak tak patrzę na to zdjęcie (quattro) to wychodzi na to że to WASZ klub nie tylko Hamera :polew: misiu kolorowy ja się upieram przy tym że nie było listw carbonowych bez quatto wiec wyjscia nie mialem... zresztą to nie ja mam napisy s4 na listwach :polew:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Hammer widziałem wczoraj twojego kumpla z klubu "pseudo esczwórkowca"
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
spale w piecu
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:decayed: nie nie ale boczki tak :decayed: a łopatek już niebawem nie będzie bo kierka idzie do łobszycia... heeej :decayed: ---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:29 ---------- znaczek rs5 też z niej zniknie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
skoro kapsloka a nie capslocka to chyba wyloncz a nie wyłącz...
-
[b7 BPG] 2.0 t fsi quattro Abt Recaro S-line Neon Led STAGE 4 Total Custom - 402.9Ps/518.1Nm "SUKCES DONE " !!!
widze że byśmy się dogadali ---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ---------- hmmm... kliknąłem na zdjęcia... tej sie chyba podoba: ale tu Ci jakies grzyby na dachu rosną... :grin::grin::grin: