Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. ostatnio wieczorkiem troche się ślizgałem po mieście i po parunastu minutach jeżdząc sobie po rondzie zauważyłem że dziwnie tył ucieka. Dopiero jak otworzyłem drzwi to zobaczyłem że w tylne nadkola nawaliło tyle śniegu że jak auto trafiało na śliską nawierzchnie to tylne koła się przestawały kręcić :decayed: ogólnie z przodu też to fajnie wygląda
  2. :decayed: ---------- Post dopisany at 01:49 ---------- Poprzedni post napisany at 01:48 ---------- nie nie, po wojnie w b6 jeszcze też tak było
  3. miło że dzielisz się z niami swoimi przeżyciami i wrażeniami ale nas naprawde nie interesuje co robisz z kolegami po spotach... ---------- Post dopisany at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ---------- tak w ogole to :hi:
  4. ty masz a6 to z tym ami bedzie inaczej. pogadamy jak sie spotkamy
  5. ja moge. ten tydzien bede mial luzniejszy. //// NIe podlaczysz tego bo to jest do MMI. W razie co mam AMI do naszej a4
  6. to nie jest IQ żebyś musiał ukrywać ile masz (a raczej nie masz )
  7. no i bardzo dobrze. ma Ci być przykro :decayed: Arturek myśle że powinieneś sobie przykleić taką karte do tylnej szyby: (swoją drogą popatrz taki sam kolor auta... czyżby Smerfowozy opętał Szatan!!!! :polew::polew:)
  8. pytanie typu czy znacie jakieś ładne dziewczyny. Każdy poda inny typ CompSport
  9. i tak po sezonie idą do wyrzucenia jak każde opony u mnie
  10. 19. Piotrek recaro już dawno oddane potrzebującym, czekają na transport
  11. Olek jedz śmiało do CompSportu. Sorki że nie odbieram, oddzwonie popołudniu jak troche sie ogarne z robotą
  12. no bo na rybnickich dyrektor psychiatryka podejmuje decyzje
  13. nie, ma być ognicho koniec kropka dziekuje dowidzienia
  14. na Ciebie to kropke postawić samą to i tak za wysoki poziom
  15. jakby Artur pytał to 20 na Macu, a tak normalnie to 18 w Nałężu :decayed::decayed:
  16. na końcu świata to zawsze snieg pada :decayed: Ja zamówiłem dzisiaj zimówki także może sobie padać już (czy to trzeba je założyć żeby zaczeły działać?? :decayed:)
  17. zimowe laczki już zamówione więc może zacząc sypać śnieg
  18. -dla Ciebie nie -nie nie Artur... Stwierdzenie "skocz po wódke" nie oznacza że jesteś na nią zaproszony :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.