Treść opublikowana przez siemian
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
to nie ma znaczenia. Aborygen zdzwonimy sie jutro. Sorki że dzis nie odbierałem ale mam małe urwanie głowy
-
RNS-D zamiana na RNS-E
RNS-E led gorzej gra z tego co zauważyłem...
-
Radio a4 b7
RNS to RNS. ogólnie tylko seryjne radia. W razie co pisz na PW
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
wiadomo że nie zdaje egzaminu. przy odpowiednim podłaczeniu nie powinno byc zakłuceń...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
k**wa tu nic sie nie dzieje...!!!! myśle że czas z tym cos zrobić :decayed:- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
oo to chyba i ja sie odezwe... za taką cene to szkoda nie skorzystać- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
dokladnie tak jak pisze Tomek. Prawda jest taka że prosiaki wcale jakoś lepiej nie hamują w stosunku do es czwórkowych. Dopiero RS4 lepiej hamuje- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no to albo chcesz zostawić 320 skoro twierdzisz że ten rozmiar jest wystarczający albo zakładasz prosiaki 345-350- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
o tym samym pomyśłalem :grin::polew::polew:- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
no dokładnie. jakbym zakłądał 17' to też pewnie czegoś takiego bym szukał- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
racja, powoli trzeba zacząć szukać kółek zimowych. ja szukam jakiś zimówek ale pójde w 18' jako że mam takie opony po zeszłym sezonie. Na zime to sząłu robić nie ma. Widze żę wychodzisz z tego samego założenia kupująć "niskobudżetówke" bo tak nazywam ten wzór. W końcu to chyba najtańsze 17' alu do audi- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Fdsp- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oj tak, w tym jest mistrzem :decayed: chociaż myśle że tutaj miał dobrego pomocnika, o którym krążą legendy że jak wtyczki nie pomyli to jej nie dopnie :decayed: ---------- Post dopisany at 16:59 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ---------- hihihi ta wersja mi sie bardziej podobała- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak ja byłem na nogach to Ty jeszcze w betach leżałeś Arturku to że Ty jezdzisz na zloty BMW i kładziesz się w cudzych autach bo chcesz poczuć "smak luksusu" to nie znaczy żę Przemek też tak robi ---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:50 ---------- ...hhh nie przypomina wam czegoś ta deska rozdzelcza? FLOKOWANIE naprawa deski AUDI A2 A3 A4 A6 A8 (2693814569) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tak patrze i aż ciśną się na usta słowa "wersja ekskluziw" :decayed:- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
bo 100 to jest absolutne minimum jeśli chodzi o A5.. i tu przebiegi będą pod 200kkm. jak chcesz dobrze wyposażony egzemplarz to ok 120tys+ trzeba położyć. A5 jest drogie jak cholera, ale moim zdaniem warte tych pieniędzy. a co do odchodzącego chromu to masakryczne egzemplarze musiałeś oglądać bo u mnie niczego takiego nie ma co nie zmienia faktu że to nie hamuje, nie skręca i buja się jak czeska taksówka... wiadomo że trzeba by podłubać żeby było fajnie... a co do przebiegów to nie byłbym taki pewien... miałem styczność z paroma a4 b8 gdzie materiały są praktycznie te same co w a5 i jak mam wchodzić w rękawiczkach do auta żeby niczego nie upier... to dziękuje bardzo... (przecież nie jestem pepoż...) Niestety prawda jest taka że te auta są ładne jak są w miare świeże... niestety granica świeżości w audi przesuwa się niebezpiecznie w strone nowości i zostaje coraz mniej... ---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ---------- no własnie... mialem nadzieje że w przypadku a5 będzie troche inaczej... ale niestety to to samo auto... ten sam syf... jak minie pierwsze wrażenie to zaczyna wychodzić...- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Maro jak kupisz A5 byda ci Panie Marku godoł wow to będzie jakiś postęp bo pozwole Ci się do mnie odezwać... :decayed:- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
zagląda zagląda. A co do a5 to narazie nie moge nic fajnego znalezc.Emocje opadły... Przejechałem się i poza silnikiem i napędem a5 nie oferuje nic lepszego niż mam w a4. Jak mam wydać stówe i kupić auto które jest gorzej wyposażone, z gorszych materiałów (np. odchodzący chrom we wnętrzu z klamki), bardziej zniszczone w środku, nie hamujące, gnące się na zakrętach (ewidentny brak fajnych stabilizatorów), miękkie jak taksówka to wole troche poczekać aż znajdzie się coś naprawde fajnego... n nie ma tego łaaaaaałłłł...... szału nie robi... A moje auto też już mi się znudziło i tutaj jest kłopot. Nawet na myjnie mi się jechać nie chce (nie no przed wakacjami byłem żeby nie było :decayed: ) Poza LEDowym rnsem to nic ostatnio nie wpadło do niego...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: pozdro z Kazimierza Dolnego- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no i nic nie mowisz :decayed:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wojtuś patrzyłeś cos na golfika czy nie miałeś czasu jeszcze?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja mialem co innego na mysli... ale to musiałbyś mnie nazwać czarnuchem w macie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
czesc niebieski ludku- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nie nikt nie wymieniał ---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ---------- zadzwonie... nie chce mi się pisać... widze że nózka Ci służy - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu