Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wybacz ale myślałem że rozmawiam z inteligentną osobą która się domyśli że chodzi mi czy płyn jest w stałym obiegu czy nie... Cóż nie pomyślałem że siedzę w aucie z Knurem z Jastrzębia ---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ---------- zresztą co tu dużo mówić. Tak to jest jak się zaczyna polemikę ze swoim szoferem :decayed::decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie no przesadzasz... to że jego ortografia mogłaby być porównywana z tą średnio-inteligentnego szympansa, czyli nie istnieje, to nie oznacza że jest od razu nienormalny... ....aaaa tam jest napisane niereformowalny :decayed::decayed: Nie no bądzmy dla niego wyrozumiali....Kiedyś to się zwało tempotą teraz to dysleksja :decayed: ---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ---------- HA, już wiem dlaczego POPO nie jezdzi już na spoty. Siedzi teraz w Warszawie i pracuje w TVNie Robi podpisy do zdjęć czy coś...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:facepalm: ---------- Post dopisany at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany at 14:20 ---------- nie zwykłem odbierac tel od leszczy Ale to nie było do Ciebie tylko do jakiegoś wichajstra...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a to Vipa nie stać żeby kupić auto swojej Narzeczonej? Musi kolegów o to prosić? :decayed: No bo jakby chodziło o Arturową Kasie to chyba napisał by Pani Kasi
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wow... Mycie auta benzyną - Sadistic.pl
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale tu dzisiaj ruch.... :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
100 lat vipie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a co Ty oczekiwałeś? Przecież to nadal Dębowiec. Bajerem jest to że ten stok jest w Bielsku i można po pracy podjechać na pół godzinki żeby sobie poturlać dropsa. ---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ---------- zresztą jeśli chodzi o samo przygotowanie stoku to to jest bardzo ok, a biorąc pod uwage że jest to wszystko nowe i ludzie sie uczą to bardzo bardzo ok. Gorzej z wyciągiem z którym obsługa nie do końca sobie radzi.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pół roku... zobaczymy :decayed:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
napewno pasowałaby do reszty elementów u Ciebie w aucie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to ja dziękuję ale romantico.... jeszcze go przytul... ---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ---------- Artur jak sie sprawuje nowa kiera? Pod kolor auta.. ulalaaa... :decayed:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzięki za spota- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kuna przecież to nie jest w124 tylko 190. Mnie się marzy 500E w W124- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bardzo ładny mesiek :thumbup::thumbup: jaki silnik?- Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
1. nie, Bartek dzwoni do nieba dlatego tyle czasu to zajmuje 2. a niby jak miałby działać te przyciski skoro one nawet w RS4 mają całkiem inne zadanie niż w a4 (przyciskami z kiery w RS4 obsługujemy FISa, tam prawa manetka jest bez przycisków)- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: Przemo kup sobie fieste albo sprintera to z włefistą sobie klub założycie :decayed::decayed: a tak na serio to myslisz że to dobry pomysł sprzedać autko w którym ostatnimi czasy porobiłeś troche (choćby zmiana skrzyni biegów). Przecież chyba nic Ci się tam nie psuje więc zbytnio nie widze sensu sprzedaży autka, tym bardziej że nie oszukujmy się, kokosów za niego nie dostaniesz bo ceny a4 tak teraz spadły że masakra a jest tego wszedzie pełno (komisy, allegro).- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja mam wyjmaik do sprzednia. takie co do rnsa tez pasuja a nie jakies g....- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Miron powiem Ci że nie nie doceniałem Cie jak mówiłeś że jesteś załamany że zainteresowanie Twoim wątkiem maleje i że masz pomysł na ożywienie go.W sumie to dobrze że wybrałeś ten pierwszy wariant że ukradniesz sobie auto a potem go znajdziesz. Znowu coś ruszy a Ty zyskasz respekt na dzielni... Bo ten Twój drugi pomysł z wklejeniem swoich nagich zdjęć to by chyba nie wypalił...- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
a ja myślisz....? przez przypadek miał telefon pod tylną kanapą... tak go męczą te telefony że chowa je pod kanape fotele itd...- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
:polew::polew::polew:- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
ło żesz....- A4 B6 LZ5F by MaxsteRR/Foty środka po czołówce...
no i z auta została kupka złomu... Max powrotu do zdrowia... mam nadzieje że nic poważnego się nie stało... - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu