Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dzisiaj posiedziałem sobie z tyłu i fajne to grzanie. chyba trzeba sobie załatwić kierowce :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ww autku pojawiła się nowa funkcjonalność :decayed::decayed::naughty:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a co w tym dziwnego?
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
ekran podpina sie z jednej strony
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ty się chyba zapomniałeś bo podobno wjeżdzasz na moje terytorium bez pisemnej prośby o zgode... :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hmmm... ale brzydka felga nigdy nie będzie ładna przecież... ...to tak jak z Tobą :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Tyle ile takie kosztują :-P
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
piękne to będą za półtora tygodnia po czyszczeniu i regeneracji w carlexie
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
gałka jest jakaś z a3 czy rs3 cos w ten desen nei wiem dokladnie. podobała mi sie to założyłem quattro... myslałem nad tym ale (narazie) nie zakładam (chyba )
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no obdarty obdarty
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
tak wyglądają w dzień podobają mi się, chyba zostaną na dłużej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
sto lat
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
a co się będe... :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ja też nie
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
jak byś chciał się zamienić na czarne recaro to wiesz gdzie mnie szukać jak bym chciał zmienić sobie na czarne recaro to poszedłbym to pokoju po recaro i bym sobie zmienił :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
miałem czarny metalik z rs4. ale fotel sam w sobie byl taki sam róznił się tylko wytłoczką na skórze. Szukałem jasnych. Kontrastu szukałeś. Wtyczki podeszły P&P z tymi od RS4? wszystko P&P. Tak szukałem kontrastu. Ostatnio miałem okazje jezdzić przez pare dni a6 c6 w pełnym exclusivie własnie z jasnymi fotelami przy czarnym suficie i czarnej desce i zakochałem się w tej konfiguracji ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- dzieki Hammerek ---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- dzieki Hammerek
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
miałem czarny metalik z rs4. ale fotel sam w sobie byl taki sam róznił się tylko wytłoczką na skórze. Szukałem jasnych.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
w a4 przy recaro nie bylo białych boczków. Białe boczki byly tylko w wersji exclusive. Musze ogolnie poczyscic troche te fotele bo sa troszke zaniedbane, ale jak bedzie ok. to boczki pojda pewnie do obszycia narazie jeszcze musze podpiac grzanie kanapy
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
---------- Post dopisany 22-10-2012 at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany 13-10-2012 at 18:02 ---------- nudziło mi się to sobie fotele zmieniłem...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew::polew::polew: cosik się dzieje jednak ....a miałem odznaczyć subskrypcję nie bedzie mnie k**wa obrażał i pouczał, mnie który jest od samego poczatku istnienia forum które zacząłem tworzyć razem z prezesem czyli prawie 7 lat,ten który wtedy zapewne ślinił sie na widok przejeżdżającego audi ...ach szkoden goden na ten tematen podobno Prezes przyjezdzał wtedy do skoczowa na komuter bo sam się jeszcze nie dorobił
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wihajster niech wsiądzie na rower, a Przemek niech go goni :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
my zrobiliśmy to samo ze spotami, ale nie podziałało... Zawiesiliśmy je na chwile bo myśleliśmy że poczujesz głód i przyjedziesz ale jednak masz tak duże doświadczenie w nie przyjezdzaniu że Cie to nie ruszyło... Stąd wniosek że zamykanie wątku też chyba nic nie da... :decayed:
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
- Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
mieszasz pojęcia bo kolega aborygen ma zrobione pełne bose - Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia