Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spoczko
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Artur nie ma łatwego życia z tym autkiem... wczoraj się żalił że jak ostatnio zatrzymał się pod blokiem i zostawił na sekundke uchyloną szybe to ktoś mu pełno papierów do auta powrzucał... ale udało nam się ustalić dlaczego:
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
apropos niżej.... ...to zdjęcie tych Twoich sprężyn po wymianie co mi przesłałeś... jakby Ci to powiedzieć... ...to chyba nie jest dobry sposób na obniżanie auta... ...
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
....Artur znowu bierze się za naprawe motorowni i poprawe fabryki....
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
allleee odkrycieeee... :grin::grin:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
pierwsze pokrzywiłem, drugich nie tarcze z mla tam sa tak jak dev pisze. ale im o zaciski chodzi pewnie
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
nie nie, to Ty masz kolor Artura :decayed::decayed:
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
:polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dochodzę do wniosku że jednak mój samochodzik jest bardzo dzielny... Miałem okazje przejechać się ostatnio Peugeotem 407 coupe od kumpla... Po dwóch kilometrach zagotowały się hamulce i przestały działać, po 3 komputer pokazał że nie mam powietrza w kołach (mimo że było) a po 4 kilometrach zagotował się płyn chłodniczy :decayed:... Zresztą wkurwiałoby mnie to automatyczne mruganie awaryjnych przy każdym hamowaniu...
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Artur podobno jest załamany... przed chwilą dostałem SMSa: "żarło żarło i zdechło... od 25.05 20:29 ani jednego posta u mnie w wątku... Bart-S się oddala...A już miałem przygotowane pismo do Huga żeby zrobił mnie moderatorem... ide się upić...Błagam Cie zrób coś..." :decayed::decayed:
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
:decayed:
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
zawsze możemy znaleźć jakiś odpowiedni rozmiar
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
:cry::cry:
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
o tym to można by książke napisać a nie posta
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przecież tez bokiem leciałeś jak przytuliłeś się do autobusu... :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Parkowanie lvl: Kobieta - Sadistic.pl :decayed::decayed: Prawie jak Artur i autobus ---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ---------- Mówi żona do męża: -Kochanie, sprawmy sobie wyśmienity weekend! - Cudowny pomysł moja droga, do zobaczenia w poniedziałek. :decayed:
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Nie raz nie dwa przy niej dłubał....takie cuda jak wyprawiał z vagiem przy( jak to on określa hehe ) egzemplarzu muzealnym to nie ma co się dziwić ,że tyle o aucie wie I nigdy nic nie spieprzył o dziwo. Można by napisać ,że autko nieraz było ratowane z opresji dzięki niemu.........wypady do Żychlina do Boscha będą czymś ,czego człowiek nie zapomni mu nigdy przez skromność nie zaprzecze ---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:33 ---------- Dzięki Wojtuś , było nie było Twojej pracy też w nim od groma no i wychodzi ile musieliśmy się kur... narobić żeby to coś jeszcze istniało, o jeździe nie mówiąc :decayed::decayed: ... ale cóż.. z zabytkami tak to jest że wymagają dużo więcej pracy...
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
luzik nie była moja bardzo ku... śmieszne :decayed::decayed: ... ooo druga strona NA BOGATO!!!! :decayed:
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
oj tak... coś o tym wiem...
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Jak zawsze Panowie ;-P
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
do Ciebie też dzwonił zebyś coś napisał? ---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ---------- ja w pierwszym poście widze z pięć miejsc gdzie powinny zostać dopisane podziękowania dla mnie :decayed::decayed::decayed:
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
wiem wiem... nie tylko mentalny
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
no czyli nie pełna elektryka... Trzeba było napisać "radarowy tempomat" a jakby ktoś napisał że jest zwykły a nie radarowy to napisałbyś: "Nie wiem,czy radar był rowniez w tempomacie w b5 ....." ---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ---------- a RNS-E, BT, CLH, hamulce 345 były :polew::polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak kur... staruch
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
i zapomniałeś dodać że sprężyny z weiteca zostały zastąpione takimi które były u kowala robione :decayed: Poniedzy 3 a 4 podkową pyknął Ci spręzyny... :decayed: jestem ciekaw jak wyjdą te drewniane drewfelgi które zamówiłeś u stolarza... podobnie bieżnik będzie niezniszczalny