Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
...żeby nie było nudno i żeby coś wymienić...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:decayed: ja też spadam. Dobrej nocy Artur już wiem czemu zmieniłeś podświetlenie w środku na ledy... Oszczędnośc mocy... Przy takiej kondycji silnika to przy zwykłych żarówkach nie miał już mocy żeby ruszyć... Jak dziś pamiętam jak mi pokazywałeś jak pod górke na krawęznik nie mógł wyjechać... niby że VP padnięta... ...teraz wiadomo że to nie była pompa... Z faktami się nie dyskutuje... zawitały ledy i auto znowu się toczy- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no tak. ale trzeba powiedzieć że jesli ktoś ma hamulce s4 i wymieniając je na prosiaki nastawia się na poprawe hamowania czy skuteczności to się zawiedzie. Te hamulce są porównywalne. Hamulce z RS4 są dużo dużo mocniejsze (na początku nie mogłem się przyzwyczaić że punkty hamowań mam dużo później) ale co do kosztów eksploatacji to w stosunku do prosiaków jest ok 6x droższa niestety- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to jest label czyli plik z którego vag oczytuje opisy błedów dla danej grupy silników i podpisy do bloków pomiarowych. Tym sie nie mozna sugerować bo po pierwsze jest tam dużo błedów (czesto jest tak że w vcdsie opis nie pasuje do odczytu- np. opis pokazuje że wrtoś ma być w stopniach a są obroty itd.) a po drugie nazwy tych plików można edytować.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no bo połowa mocy silnika szła na to żeby ta kontrolka się mogła zapalić przecież to ładnych pare wattów jest... dodaktowo śweiciły się pewnie tylne lampy więc to znowu pare Wattów... dzielne auto że w ogóle jechało... pewnie nawiewy miałeś wyłaczone... AD.2 a gdzie masz tam oznaczenie silnika?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
siemian ....ja się dziwię jak Ty montujesz radia albo poduchy jak Ty z tej foty tyle wyczytałeś....:grin::grin::grin: ---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ---------- :grin: Pedal monitoring... Swoje gejowskie błedy zostaw dla siebie... Wreszcie auto sie poskarżyło co mu robisz co noc w rure wydechową...:decayed::decayed: ---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ---------- A tak poza tym to co powiedziałem żebyś sprawdził jak do mnie dzwoniłeś z tym problemem?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zrozumiałem.................rozluźnij się sam się rozluźnij.... ehhhh....nie zrozumiałeś przekazu a ten dalej w szoku po tym jak dowiedzial się co jego auto o nim myśli- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mam chyba sposób... jak włącze i lekko przekręcę potencjometr zanim puszczę guzik do końca to jest ok. :decayed: procedura startowa :decayed:...ale cóż Hammer podobno tak auto odpala- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Artur niech się lepiej nie rozluźnia bo narobi sobie do kartonu :decayed: Artur co Ci wyszło na kompie? Mowilem... radziłem... nie jedz tak daleko tym autem... no to się doigrałeś... Podobno taki bład wyszedł: Address 01: Engine Labels: 06B-909-518-AMB.lbl Part No SW: 8D0 909 518 AF HW: 8E0 909 018 A Component: 2.5L V6 G 0003 Coding: 0016751 Shop #: WSC 06435 000 00000 VCID: 74ECDE8E28E139BC 1 Fault Found 18010 - Ty durna parówo tak starym autem się tyle nie jezdzi. Pojazd uległ zużyciu całkowitemu (po raz drugi- pierwszy raz przed wojną). Zutylizuj pojazd i goń się frajerze P1602 - 002 - Poziom Maksymalny osiągnięty - ciągły- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:decayed::decayed: spoczko Gryfi. Trzeba będzie odmienić to Toje radio i zobaczymy co wtedy z tymi Twoimi głośnikami . Ja jednak stawiam w tym przypadku na radio.- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
apropos PW to rzeczywiście troche tego przychodzi, aż skrzynka wydaje się za mała... co chwile trzeba kasować- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
hehe a ja tu prawie zawału dostałem- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
hmmm... Hugo nie pomieszało sięcoś? wystawiłem ogloszenie w dziale sprzedam a wyskoczytło tylko: Zanim coś kupisz na forum, przeczytaj to - lista nierzetelnych sprzedawców - http://a4-klub.pl/sprzedam-22/zanim-cos-kupisz-forum-przeczytaj-to-lista-nierzetelnych-sprzedawcow-216962/ tutaj widze że pierwszy wątek też tak wygląda- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Łukasz Ty powinieneś najlepiej wiedzieć gdzie takiego zgłoścć żeby dalej ludzi nie robił w ch... Daleko nie masz- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
a moim zdaniem nie. Wiadomo że kupując tak ponosimy pewne ryzyko. Znam jednak wiele osób na tym forum od których mógłbym kupić cokolwiek bez oglądania (i mam nadzieje że vice versa ) i wiem że będzie tak jak ma być. Jeśli ktoś ma zaufanie do drugiej osoby to dlaczego ma dać zarobić Poczcie-Polskiej na opłacie pobraniowej (i opłacie za otwarcie paczki-bo bez tego to nie ma sensu.Przy samym pobraniu i tak nie masz prawa otworzyć paczki przed zapłatą)- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
masakra... pierwszy raz wszedłem na ten wątek. Ale się dzieje na forum... A człowiek żyje w nieświadomości... Moim zdaniem wątek powinien być podwieszony w dziale sprzedam albo coś bo gdyby nie Dev który przez przypadek wspomniał mi o tym temacie to pewnie nigdy bym go nie zauważył i nie przeczytał... Aż dziwne jak niektórzy załatwiają sprawy...- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Ostatnio poszło sporo kasy w silnik i skrzynię, więc szkoda teraz zmieniać, a zmiana rnsa to kosmetyka piękne radyjko. :slina: miałem okazje go widzieć na żywo :grin::grin: :grin: ---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ---------- Myślałem ale są inne pomysły do zrealizowania w razie co mam chyba jeszcze jedne takie pokretła. mnie sie to osobiście w ogole nie podoba ale kwestia gustu- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Miałeś zmieniać za rok.... i na b8 ..... ...trafiła sie okazja ? ..... bardzo śmieszne... :facepalm: :polew::polew: Kupił przecież smarta... ... ...i w środeczku:- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
piękne radyjko. :slina: miałem okazje go widzieć na żywo :grin::grin:- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
i nie hamują zbyt dobrze- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to najwazniejsze- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
FAKE!!! zdjęcie robione z góry co by oznaczało że albo podskoczyłeś albo podrzuciłeś aparat a od moich interesów to Ty wiesz co :decayed: nie chce widzieć Ciebie jak skrzykną się Ci co mieli do czynienia z Twoimi interesami bo wtedy to nawet karbownowe kółka Ci nie pomogą ---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ---------- zresztą od razu widać że to nie ja... ja jestem grubszy... Ale ten kolo chyba widzi że skradasz się z tyłu bo zacisnął tyłeczek tak jak lubisz- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Ty się tam nie śmiej bo ostatnio podobno tłumaczyłeś gościowi na parkingu że Ci się linka od otwierania maski urwała jak poprosił żebyś otworzył bo chce zobaczyć jak wygląda V8 w eSie :decayed:- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
widze że znasz ten ból :decayed: - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu