Treść opublikowana przez siemian
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
no to masz jeszcze rok czasu :polew::polew:
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
zółte blachy i zólte papiery.
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
tiaaa...i hercklekotów dostanęostatnio jak jechałem za nim, to dusze na ramieniu miałem... ja też przecież z tego auta może w kazdej chwili coś odpaść... :decayed: to ja myślałem ze On dba o stan techniczny auta a tu zonk zonk????????? .....Pane .....widziałeś drugiego takiego smerfa ze stukającymi tak głośno wałkami ?? ano widzisz....nie widziałeś Arturowi podobno na przeglądzie zakwalifikowali ten pojazd jako "instrument perkusyjny"
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
jeszcze nie ...ale............. to kwestia dni ojtam ojtam :polew::polew: (nastepnym razem wieksza czcionka prosze ) ---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ---------- tiaaa...i hercklekotów dostanę ostatnio jak jechałem za nim, to dusze na ramieniu miałem... nie gadaj.....ja spokojnie jeżdżę....ucho ze mną jechał to wie ,że nie ma stresu w drodze jak nie ma autobusu w pobliżu to można spokojnie siedzieć
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
tiaaa...i hercklekotów dostanęostatnio jak jechałem za nim, to dusze na ramieniu miałem... ja też przecież z tego auta może w kazdej chwili coś odpaść... :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ty to jesteś jednak głupi... czego zazdrościć? Tego że wypoczął, wydał kupe kasy i znowu musi przez rok za***rdalać......Rozumiem jakbyś mu zazdrościł że jedzie na wakacje...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
dokładnie tak. 320 ma już duży zacisk. pomiedzy 288 a 312 raczej mała różnica jest. ale 312 a 320 to co innego ---------- Post dopisany at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ---------- no bo 312 to każdy chce się pozbyć po wymianie
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
zależy od tego gdzie ten kurz występuje
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
oj ile ludzi tyle metod.chodzi o to że jak wciśniesz gaz do dechy i zerwiesz przyczepnośc to po zmianie na następny bieg moze go zmulić (jesli auto nie osiągnie jeszcze tej prędkości która wynika z licznika) jeśli wciszniesz sprzęgło żeby zmienić bieg. to po pierwsze. A po drugie przednionapędową ośką najlepiej przyśpieszać na granicy przyczepności czyli tak że piszczy ale ślizga delikatnie. Tak to niutki idą na nagrzanie asfaltu a nie w przyśpieszanie Dlatego nie warto patrzeć na wartości maksymalne na wykresie a patrzeć żeby był jak najbardziej płaski
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
po pierwsze to z tego filmiku nic nie widać moge zrobić tak samo 140 konnym na 16 calowych kółkach i 205 oponach. przyśpieszanie nie polega na tym żeby jebnąc po gazie i patrzec jak sie opony pala a na jezdzie na granicy przyczepności
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
1000zl czyli nie ma nawet co zwracać uwagi na ta usterke
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
ja słyszałem ze jest to związane z temperaturą, coś się tam przegrzewa czy cos, ale głowy nie dam
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek kupi dwie następne sztuki b6 w golasie i będzie sprawdzał czy nie zapomniał jak to się robi Podobno chce sobie przypomnieć czasy młodości :grin: ...oczywiście chodzi o rezanie
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Buahaha.. Dobry koleś, ale brakuje mi jeszcze trochę do niego ;-) przeceniles mnie:wink:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie (przynajmniej nie słyszałem). ja to zaszpachlowałem przy okazji obszywania kierownicy
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
widziałem Hammerek że dopasowałeś sobie reszte auta do wydechu bo za bardzo się odróżniał :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Hammerek tak oglądam oglądam i czegoś mi tutaj brakuje... już wiem czego: kupie ci na urodziny- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
wystarcza bez nawiercen- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
kup tarcze zimmermana lub ferodo, klocki ferodo albo ori- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
pewnie że tak. też widziałem takie tarcze. Normalnie odchodzą płaty i robią się dzury- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
mysle że wytrzymują więcej niż 5x dłuzej- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
jechałem kiedyś przez chwile ale nie na tyle żeby moc to potestować miałem w rękach dotychczas tylko jeden komplet ceramiki i po wielkości powierzchni tarcia sądze że róznica będzie znaczna.- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
mysle ze 10-20k- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie no wymieniasz cały wybierak - H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J