Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dobry filmik: Rajd Nadwiślański, takiego onboardu jeszcze nie było - Sadistic.pl Już wiemy jak wyglądają wypady Arturka z rodzinką za miasto... "...zostaw ten ręczny..." :grin::grin:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a to ja zapaciłem 41zł? :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie pierdoła tylko frajer... 41zł za coś takiego zapłacić... :decayed::decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
...a jak jego żona się dowiedziała że wydał 2 miesięczne pensje to kazała mu wypier... z kartonu i musiał spać z kurami... (tak stwierdził jak z nim rozmawiałem... tzn. zapamiętałem że spał z kurami no to chyba o to chodziło )
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
słyszałem o tym. niezłą akcja... Podobno chłopaki włożyli jakiemuś frajerowi zużytego kondoma na przegub zamiast osłony, do tego zakosili mu koła a ten zapłacił 41zł i się cieszył
-
Silniczek wycieraczki TYŁ
zalany silniczek. u mnie chodzil non stop 2 dni po czym całkowicie spłoneła elektronika...wtedy już nie chodził ale nie ten dział kolego...
-
[ B6 AWX] Czarna A-4 po tuningu silnika i po sesji zdjęciowej /avant-SECTOR-ROTCES
wolałbym to 159HP niż 169HP 300 tys. zamiast 130 tys., ale bez tych wieśniackich świateł dziennych w zderzaku... PS. Rocznik auta podaje się po roku produkcji a nie po roku modelowym... Ty w dowodzie osobistym też masz wpisaną date urodzenia a nie np. rok szkolny :wink: taki żarcik :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wiadomo, przeciez ja byłem :-)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to i ja może wpadne. Arturoo zorganizuj karczek- karczkoorganizerze ---------- Post dopisany at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ---------- co do podsufitek to mają też wartość pakunkową dlatego trzeba je oszczędzać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Twoja nowa Kobieta?- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
hejka. mozesz spróbować wymienić zwrotnice na takie z rs4 bo masz quattro. ja miałem większy kłopot ponieważ mam ośke. Mam zrobiony dystans na wymiar pod tarcze o szerokości 6mm. Centrowanie felgi na piaście jest na tyle duże że nie ma tu problemu. Zaraz poszukam fotki tych dystansów pod tarcze bo gdzieś tutaj w wątku je miałem. ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
:thumbup1:- [B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
dokładnie... on podobno nawet sam płyn do spryskiwaczy dolewa... zdolniacha. Ja to bym się bał że wleje nie tam gdzie trzeba. Przecież od tego są mechanicy- [B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
nie no gruuuubooo Tolek nie szalej tak :decayed::decayed:- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Oj tutaj Arturek nie trafiłes bo autko koza juz z ponad pól roku nie jest :-)- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wow... Myślałem ze wątek pomylilem... Tyle odpowiedzi... Przemo przy dużych prędkościach bedziesz miał bicie na przednich kołach... Zreszta z doświadczenia wiem ze różny rozmiar dystansow z przodu i z tylu to niezbyt dobry pomysł... Auto sie jakos tak z d*py prowadzi- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew::polew:- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nie. testował to już mariuszzgierz stojąc na autostradzie :decayed:- [ B6 AWX] Czarna A-4 po tuningu silnika i po sesji zdjęciowej /avant-SECTOR-ROTCES
nie no wszystko jest ok. jedna antena do białej wtyczki druga do czarnej. tyle- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Właśnie tak, sam kiedyś miałem B5 i sentyment pozostał wiedziałem :decayed:- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
poszukaj w ETCE w osprzęcie silnika... z tego co pamiętam jest zaraz po: :decayed:- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
mówisz o Dawidku? Hammer przyznałyś się że Twoje auto się wcale nie popsuło tylko wzieło Cie na wspomnienia, łezka w oku się zakręciła i zamarzyłeś sobie żeby w tym roku znów wrócić do domu be piątką :decayed:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wvczoraj myślałem że tata robi mi prima aprilisowy żart jak zadzwonił i powiedział że musze autem odjechać bo jego auto zaczeło znosić na audi przy wjezdzaniu do garażu. Jednak okazało się że nie troszke gorąco mi się zrobiło: ale szybciutko odjechałem :decayed:- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Inaczej niż Twój... moze i normalnie ale przynajmniej pali... może i pali a do Bukowiny nie dojechał :grin::grin: - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu