Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. dobry filmik: Rajd Nadwiślański, takiego onboardu jeszcze nie było - Sadistic.pl Już wiemy jak wyglądają wypady Arturka z rodzinką za miasto... "...zostaw ten ręczny..." :grin::grin:
  2. a to ja zapaciłem 41zł? :decayed:
  3. nie pierdoła tylko frajer... 41zł za coś takiego zapłacić... :decayed::decayed:
  4. ...a jak jego żona się dowiedziała że wydał 2 miesięczne pensje to kazała mu wypier... z kartonu i musiał spać z kurami... (tak stwierdził jak z nim rozmawiałem... tzn. zapamiętałem że spał z kurami no to chyba o to chodziło )
  5. słyszałem o tym. niezłą akcja... Podobno chłopaki włożyli jakiemuś frajerowi zużytego kondoma na przegub zamiast osłony, do tego zakosili mu koła a ten zapłacił 41zł i się cieszył
  6. zalany silniczek. u mnie chodzil non stop 2 dni po czym całkowicie spłoneła elektronika...wtedy już nie chodził ale nie ten dział kolego...
  7. wolałbym to 159HP niż 169HP 300 tys. zamiast 130 tys., ale bez tych wieśniackich świateł dziennych w zderzaku... PS. Rocznik auta podaje się po roku produkcji a nie po roku modelowym... Ty w dowodzie osobistym też masz wpisaną date urodzenia a nie np. rok szkolny :wink: taki żarcik :decayed:
  8. Wiadomo, przeciez ja byłem :-)
  9. to i ja może wpadne. Arturoo zorganizuj karczek- karczkoorganizerze ---------- Post dopisany at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ---------- co do podsufitek to mają też wartość pakunkową dlatego trzeba je oszczędzać
  10. hejka. mozesz spróbować wymienić zwrotnice na takie z rs4 bo masz quattro. ja miałem większy kłopot ponieważ mam ośke. Mam zrobiony dystans na wymiar pod tarcze o szerokości 6mm. Centrowanie felgi na piaście jest na tyle duże że nie ma tu problemu. Zaraz poszukam fotki tych dystansów pod tarcze bo gdzieś tutaj w wątku je miałem. ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------
  11. dokładnie... on podobno nawet sam płyn do spryskiwaczy dolewa... zdolniacha. Ja to bym się bał że wleje nie tam gdzie trzeba. Przecież od tego są mechanicy
  12. nie no gruuuubooo Tolek nie szalej tak :decayed::decayed:
  13. Oj tutaj Arturek nie trafiłes bo autko koza juz z ponad pól roku nie jest :-)
  14. Wow... Myślałem ze wątek pomylilem... Tyle odpowiedzi... Przemo przy dużych prędkościach bedziesz miał bicie na przednich kołach... Zreszta z doświadczenia wiem ze różny rozmiar dystansow z przodu i z tylu to niezbyt dobry pomysł... Auto sie jakos tak z d*py prowadzi
  15. nie. testował to już mariuszzgierz stojąc na autostradzie :decayed:
  16. nie no wszystko jest ok. jedna antena do białej wtyczki druga do czarnej. tyle
  17. Właśnie tak, sam kiedyś miałem B5 i sentyment pozostał wiedziałem :decayed:
  18. poszukaj w ETCE w osprzęcie silnika... z tego co pamiętam jest zaraz po: :decayed:
  19. mówisz o Dawidku? Hammer przyznałyś się że Twoje auto się wcale nie popsuło tylko wzieło Cie na wspomnienia, łezka w oku się zakręciła i zamarzyłeś sobie żeby w tym roku znów wrócić do domu be piątką :decayed:
  20. wvczoraj myślałem że tata robi mi prima aprilisowy żart jak zadzwonił i powiedział że musze autem odjechać bo jego auto zaczeło znosić na audi przy wjezdzaniu do garażu. Jednak okazało się że nie troszke gorąco mi się zrobiło: ale szybciutko odjechałem :decayed:
  21. Inaczej niż Twój... moze i normalnie ale przynajmniej pali... może i pali a do Bukowiny nie dojechał :grin::grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.