Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. dzisiaj posiedziałem sobie z tyłu i fajne to grzanie. chyba trzeba sobie załatwić kierowce :decayed:
  2. ww autku pojawiła się nowa funkcjonalność :decayed::decayed::naughty:
  3. Ty się chyba zapomniałeś bo podobno wjeżdzasz na moje terytorium bez pisemnej prośby o zgode... :decayed:
  4. hmmm... ale brzydka felga nigdy nie będzie ładna przecież... ...to tak jak z Tobą :decayed:
  5. piękne to będą za półtora tygodnia po czyszczeniu i regeneracji w carlexie
  6. gałka jest jakaś z a3 czy rs3 cos w ten desen nei wiem dokladnie. podobała mi sie to założyłem quattro... myslałem nad tym ale (narazie) nie zakładam (chyba )
  7. tak wyglądają w dzień podobają mi się, chyba zostaną na dłużej
  8. jak byś chciał się zamienić na czarne recaro to wiesz gdzie mnie szukać jak bym chciał zmienić sobie na czarne recaro to poszedłbym to pokoju po recaro i bym sobie zmienił :decayed:
  9. miałem czarny metalik z rs4. ale fotel sam w sobie byl taki sam róznił się tylko wytłoczką na skórze. Szukałem jasnych. Kontrastu szukałeś. Wtyczki podeszły P&P z tymi od RS4? wszystko P&P. Tak szukałem kontrastu. Ostatnio miałem okazje jezdzić przez pare dni a6 c6 w pełnym exclusivie własnie z jasnymi fotelami przy czarnym suficie i czarnej desce i zakochałem się w tej konfiguracji ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- dzieki Hammerek ---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- dzieki Hammerek
  10. miałem czarny metalik z rs4. ale fotel sam w sobie byl taki sam róznił się tylko wytłoczką na skórze. Szukałem jasnych.
  11. w a4 przy recaro nie bylo białych boczków. Białe boczki byly tylko w wersji exclusive. Musze ogolnie poczyscic troche te fotele bo sa troszke zaniedbane, ale jak bedzie ok. to boczki pojda pewnie do obszycia narazie jeszcze musze podpiac grzanie kanapy
  12. ---------- Post dopisany 22-10-2012 at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany 13-10-2012 at 18:02 ---------- nudziło mi się to sobie fotele zmieniłem...
  13. :polew::polew::polew: cosik się dzieje jednak ....a miałem odznaczyć subskrypcję nie bedzie mnie k**wa obrażał i pouczał, mnie który jest od samego poczatku istnienia forum które zacząłem tworzyć razem z prezesem czyli prawie 7 lat,ten który wtedy zapewne ślinił sie na widok przejeżdżającego audi ...ach szkoden goden na ten tematen podobno Prezes przyjezdzał wtedy do skoczowa na komuter bo sam się jeszcze nie dorobił
  14. Wihajster niech wsiądzie na rower, a Przemek niech go goni :decayed:
  15. my zrobiliśmy to samo ze spotami, ale nie podziałało... Zawiesiliśmy je na chwile bo myśleliśmy że poczujesz głód i przyjedziesz ale jednak masz tak duże doświadczenie w nie przyjezdzaniu że Cie to nie ruszyło... Stąd wniosek że zamykanie wątku też chyba nic nie da... :decayed:
  16. mieszasz pojęcia bo kolega aborygen ma zrobione pełne bose

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.