Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak nie masz 100 lat jak fantomas to śmiało zakladaj :-) jemu lekarze w sanatorium zabronili
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hello. Ja tam jeżdżę na 19' i nie narzekam. Jeździ sie naprawdę dobrze moim zdaniem..
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
"przykto" co to jest pier**lony sprzedawco patelni, skończ szkołe cepie bo większego matoła już nie znam skonczyć w bielsku nie mógł to do Krakowa rodzice go zapisali i dalej męczy " ooooo tego mi było trzeba:grin: jak nie wiesz pajacu to nie gadaj, bo wszystko pomieszałeś. Ale tak to jest jak zamiast mózgu ma się próżnie. Widze że spiąłeś poślady bo w całym zdaniu nie zrobiłeś ani jednego błędu ortograficznego, co prawda nadrobiłeś błędną merytoryką ale od Ciebie nie można zbyt wiele wymagać... w końcu Twoim powołaniem jest prowadzenie rozgrzewki ---------- Post dopisany at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ---------- ... i montowanie fitrów paliwa :polew::polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
k**wa "skomentóje" ja pier**le... chłopie użyj mózgu albo czegoś co w jego miejscu powinno być... :facepalm::facepalm::facepalm: Popo używaj translatora albo coś bo naprawde robi się przykto jak się to czyta... może poproś Żone żeby pisała posty za Ciebie... ---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ---------- ...ufff ktoś poprawił bo myślałem że mi gałki oczne rozerwie... ---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ---------- dobra idę spać bo już chyba nic ciekawego nie będzie się działo... Wersja dla Popo: "dobra idem spać bo jósz hypa nic ciekaweko niebendziem siem działo..."
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
czyli coś tam zaczyna hamować delikatnie w końcu że co...? :decayed::decayed:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
to że są kultowe to nie znaczy że muszą mi się podobać.Aczkolwiek wrażenie robią
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
jaki jest rozmiar gumy i szerokosc felgi?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
a męskich nie było?? :decayed::decayed: nie no śmieje się, aczkolwiek mnie taki styl się nigdy jakoś nie podobał ale to kwestia gustu ...przeiceż wszyscy wiemy że najważniejsze że Pepoż takich nie ma i nikt w okolicy wiec nie będziesz się obrażał że ktoś kupił takie felgi jak Ty :decayed: Nie no tak na poważnie to gratki rozmiaru :wink:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
...a niech go ktoś kur.a spróbuje zabrać... :decayed::decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a bedzie ognicho?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
taki set-up to nawet facetowi w kapeluszu jeżdząceniu w niedziele do kościoła nie wystarczy....
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak wyzsza??tylko szersza o 1cm wiec jeszcze bardziej bedziesz myszkowal na koleinach będzie przecież profil 45 to 45% z szerokości gumy ---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ---------- siemian mnie ubiegł ....młodszy jest e tam taka mala róznica wizualnie nie zauważalna zauwazalna... chyba że w Twoim wieku już takich różnic się nie dostrzega
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak wyzsza??tylko szersza o 1cm wiec jeszcze bardziej bedziesz myszkowal na koleinach oczywiscie że wyższa. Wartość wysokości czyli w tym przypadku 45 jest stosunkiem do szeorkości więc 45 z 235 to więcej niż 45 z 225
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ssij- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
u mnie normlanie widać... mysle ze to moze zalezec od przegladarki- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
zle lnka wstawiles i nie widac. Teraz: powiem Ci kurde że podoba mi sie...- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie mam czasu na takie pierdoły- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie wiem ja tego nigdy nie myłem :decayed::decayed: trzeba by chłopaków na myjce spytać ---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- ale z tego co wiem to ch..owo się to myje- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Ale tylko jak jest umyte, czyli raz w miesiącu Hammer jak moje mycie by wyglądało tak że wyciągam telefon i dzwonie do Artura, tego, tamtego czy siamtego i mówie czy mi auto umyją to też bym miał cały czas auto czyste.... Nie każdy ma tyle czasu niestety... :decayed::decayed: ---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ---------- najbliższa okazja do zobaczenia to Bukowina pewnie no chyba że jednak coś w lato damy radę jeszcze wykombinować Bukwinka... toż to za rok prawie... to ja nie wiem czy będe jeszcze tyle jezdzł tym dyliżansem ---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- najbliższa okazja do zobaczenia to Bukowina pewnie no chyba że jednak coś w lato damy radę jeszcze wykombinować Bukwinka... toż to za rok prawie... to ja nie wiem czy będe jeszcze tyle jezdzł tym dyliżansem- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dokladnie to chciałem napisać. to autko całkiem inaczej wygląda na zdjęciach a inaczej na żywo. I potwierdziło to już wiele osób.- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
moim zdaniem jedyną rzeczą która można by poprawić to większy dystans z tyłu (z 2mm większy) ale niestety jest to niewykonalne ze wzgledu że nadkola bym chyba pourywał...- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
kwestia gustu. ja bym tych felg nie zamienił na żadne inne...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
co poszło, pochwal sie- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
jako że była ładna pogoda to cyknąłem pare fotek: a tutaj focie hamulców w całej okazałości: przód tył wiem że te 3 fotki są takie same ale nie mogłem się zdecydować które wrzucić - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu