Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. POPO specjalnie dla Ciebie tworzą status "miszcz ortografi- jepany włewista"
  2. oj te synchronizatory są bardzo bardzo odporne. I jestem pełen podziwu dla tej skrzyni że tyle wytrzymała przy moich zmianach biegów...
  3. dzięki ---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ---------- z nowości to ostatnio podczas szybkiej przejażdzki po mieście padł mi synchronizator 3 biegu. Także skrzynka pójdzie do wymiany ---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ---------- z nowości to ostatnio podczas szybkiej przejażdzki po mieście padł mi synchronizator 3 biegu. Także skrzynka pójdzie do wymiany
  4. Panowie wróciłem :decayed::decayed:
  5. Hammer za dużo filmików na Youtube sie naoglądał o drifcie i też chce spróbować :decayed::decayed:
  6. Panowie a może takie zaciski z ciężarówki sobie założe :grin::grin:
  7. w jego przypadku to co najwyżej "ósónołeź":decayed:
  8. aaa... mam takiego lokaja który zajmuje sie takimi rzeczami, jak nie chce sobie rąk brudzić.... Popo go zwią czy jakoś tak :decayed:
  9. solar nie... to by już wtedy w ogole nie jechało
  10. identycznie ---------- Post dopisany 18-04-2012 at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2012 at 14:49 ---------- hmmm... chyba sobie założe coś takiego...
  11. te felgi były z różnymi ET. Te akurat mająET 48 i dystans 13mm. Długości śruby nie pamiętam teraz
  12. możemy porównać czy Twoje lepiej hamują w garażu czy moje na aucie a tak na serio to fajnie, ale co z tego mam Ci pogratulować czy wysłać dyplom
  13. powiem Wam że przypatrzyłem sie tym zaciskom i się bardzo zdziwiłem. Myslałem że tam jest więcej miejsca. Przy feldze 19' z ET35 jest ok. 1-2mm miedzy felgą (próbowąłem kluczami to 1 wchodzi pomiedzy felge a zacisk ale dwa już nie) za chwile wrzuce foto. ---------- Post added at 22:18 ---------- Previous post was at 22:13 ----------
  14. jeszcze gorzej ---------- Post added at 19:34 ---------- Previous post was at 19:28 ---------- to bylo apropos wypowiedzi Marcina
  15. nie ważyłem dokłądnie ale na oko tyle samo ważą
  16. touareg jesli nie była to ceramika to ma takie hamulce jak ja poprzednio. 6 tłoczkowe. jest przepasc pomiedzy 6 tłoczkiem Porsche a 8 tłoczkiem RS4
  17. autko się umyło to i pare fotek się cyknęło
  18. curva niedługo będziemy wszyscy jeździć pks'ami jak dalej będziesz wydawał tyle na naprawy to pewnie tak.... bo przeciez trzeba miec za co zalać...... :decayed:
  19. jak Ciebie widze to od razu humor mam spier... ale jak Cie nie ma to potrafie być zadowolony :grin::grin::grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.