Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. wybrałem takie dlatego że ori 1be też są monroe. JEstem z nich bardzo zadowolony
  2. To zle Ci sie wydaje. Tarcze nie są w połowie zużyte. Co do skuteczności to przyjechałem 10 km dopiero ale biorąc pod uwagę ze zestaw jest niedotarty i nieulozony jestem pod mega wrażeniem.... ... Jeszcze... Za tydzień pewnie sie przyzwyczaje
  3. przód już siedzi z tyłem wyniknął mały kłopot i będzie dołożony za jakiś czas, jak uda się rozwiązać kłopot. Okazało się że w RSie są grubsze śruby trzymające tylne jarzma a poza tym jarzmo "nie trafia w tarcze" ponieważ RS ma inne zwrotnice. Tarcza jest przesunięta o ok. 6mm wgłąb auta w stosunku do zacisku.
  4. co to za krowie placki ????? Siemian, nie masz na co trwonic kasy ? nie mam
  5. To teraz pytanie za sto punktów. Jak to jest ze w boczku z RSa jest przełącznik pod elektrycznie składane lusterka skoro lusterka w RSie w ogóle sie nie składają
  6. tak wygląda ten sterownik w fotelu kierowcy
  7. pisałem do nich tydzien temu maila za ile oddadzą :grin:
  8. No to co ma czarna wtyczka do pamięci?
  9. Lookne jutro :-) czarna wtyczkę miałem z tego co pamietam w starych fotelach tez
  10. Jak narazie to za to mimo mnie Maciek Mk4 znienawidzil :-) ---------- Post added at 23:50 ---------- Previous post was at 23:48 ---------- Artur nie bądź taki mądry bo następnym razem pizzy nie dostaniesz. I idź odpadaj te Twój złom bo trzeba te logi robić. :-)
  11. Sprawdze ale pytałem kolesia od którego kupowałem i mówił ze to Europa. Poza tym po datach patrzyłem ze wszystko jest z jednego auta (boczki, fotele). Zreszta w schowku pod fotelem miałem jakiś francuski paragon z bankomatu :-) A co do tych pełnych foteli rs4 to wydawało mi sie ze kiedyś widziałem na niemieckim ebayu w pełnej elektryce ale mogę sie mylić.
  12. rozumiem że pytasz o te hamulce które mam teraz założone? wystawiłem je na forum za 3499zł całość przód i tył. Kumpel zastanawia się nad tyłem i jutro ma mi dać znać
  13. na zlocie tak mi się wydawało :polew::polew: ale tylko krowa nie zmienia zdania :polew:
  14. wow te fotele co wkleiłeś emilk89 to pełne kubły z RS4. To całkiem inny fotel. i zaryzykuje stwierdzenie że długo te fotele wisieć na allegro nie będą... ---------- Post added at 16:14 ---------- Previous post was at 16:12 ---------- gdyby były w pełnej elektryce to może bym pomyslał...
  15. powiem wam że sprzedający mnie OSZUKAŁ!!!!! :polew::polew: Pytałem 2 razy czy fotele są z pamięcią i powiedział że nie. Nawet ne patrzyłem na boczek bo jak nie to nie... Przed chwilą odpakowałem, patrze i co widze- pamięć! patrze pod fotel- sterownik jest... Także na lato poreza się pamięć :decayed::decayed:
  16. zwykłe recaro... kosmos to by był gdyby byly te co chcialem ---------- Post added at 11:10 ---------- Previous post was at 11:09 ---------- w sumie to bardziej jestem ciekaw jak to bedzie hamować
  17. W tapicerce drzwi masz przyciski tapicerki drzwi są stare wymieniałęm żeby mieć roletki z tyłu i klamki z rs4 ---------- Post added at 11:02 ---------- Previous post was at 11:01 ---------- mokre bo lał deszcz jak je montowałem.
  18. nie. te stołki nie są pod pamięć
  19. stołeczki juz w aucie. hamulce czekają na wolny termin u Wojtusia :decayed:
  20. buahahaha... no popatrz za pól darmo. Skrab kierownica na której pisze RS5 żaliła mi się że jej samotnie to kupiłem fotele ze znaczkiem RS4... znaczek quattro na dekorach też się ucieszył... :decayed: a tak na poważnie to takie się trafiły. polowałem na te drugie fotele z RS4, niestety nie udało się to musze zadowolić się tymi. Warunek był pełna skóra. warunek spełniony
  21. dokłanie tak, tak samo jak hamulce które są teraz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.