Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
hehe no własnie trzeba wszystko wymieniać żeby auto sie nie znudziło. ale coraz ciężej... i powoli nudą wieje....
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
tak. i tutaj jest baaardzo dziwna sytuacja. Felga letnia 18' (ten sam wzór) miał ET 35. Jako że siedziały idealnie chciałem żeby te felgi były dokłądnie tak samo. Jako że ta wrsja ma akurat ET 48, dokupiłem dystanse 13mm. Oczywiście szerokość felgi jest ta sama. Teoretycznie powinno być dokładnie to samo. Praktycznie już gołym okiem widać że koło schowało 1-2mm głębiej. Duży plus jest taki że na tamtych felgach koło praktycznie cały czas podczas normalnej jazdy dobijało do błotnika (średnio co parenaście sekund- ale co tam jestem hardkorem... buahhaa:polew:) a teraz cisza, nie trzeba radia głośno słuchać :grin:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
umylem i juz mi sie podoba :naughty::kox::kox: ---------- Post added at 18:14 ---------- Previous post was at 17:59 ----------
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
z daleka autko duuuużo lepiej wygląda na tej feldze ---------- Post added at 17:11 ---------- Previous post was at 17:05 ---------- 2k za 18'
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no i zmieniłem koła na letnie. Tak tak skądś znacie ten wzór... Na żywo widać większą róznice... ...ale ostatni raz zmieniam z jednego wzoru na taki sam tylko większy... co z tego że wygląda za***iście jak mam go na aucie 15 minut i mi się już znudził... ...może jak auto umyje... ...BTW 18' OZty do sprzedania są jakby ktoś chciał
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
oj tomeks tomeks.. im starszy tym głupszy... przygotowałeś sześcopak klapków "kubota" na zlot?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew::polew::polew::polew::polew::polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Kto to k**wa zrobił? ---------- Post added at 13:39 ---------- Previous post was at 13:37 ---------- czemu teraz nie pisze kto edytował posta?
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Jakby ktoś nie wiedział to to Ciacho na zdjeciu to ja:naughty:
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
:polew::polew::polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
jak ja sie do dzbanuszka dorwe to może być ciężko :naughty:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nigdy
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
a co to tarpan jest że mam coś pakować? :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
co do folii nie ma tragedii. są niedociągnięcia ale myslałem że bedzie godzej. W nadkolach od środka folia jest pozrywana ale to przez zawieszenie bo kolo napierdala co chwile o błotnik. Felgi 18' będą po zimie do sprzedania. Zobaczysz jak na 19' bedzie wyglądało :naughty: ogólnie fotki nie oddają efektu. trzeba na żywo oblookać
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Dokładnie :-)
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
chyba kopa w dupe na odchodnego... Tobie się już od tych recaro całkiem we łbie poprzewracało... :polew::polew:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Dzień Kobiet byłto pewnie spuścił z krzyża... ...pewnie na RedTube była jakaś promocja :polew::polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
co to za auto? cos więcej?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
czyżby znalazł się większy kozak od kozaka z Wróblewa.. ekhm... Jastrzębia i dał mu mandacik... to jest właśnie to Twoje dojezdzanie na dupe i mruganie długimi.... :polew::polew::polew::polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dokładnie
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
jeszcze zima ale nie moge sie już doczekać letnich
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
poszło na gg
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie no Twój jest dużo lepszy :nabijasie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
helolua
-
[ALL] Iphone-3gs
typowa wypowiedz kogoś kto nigdy w ręce nie trzymał żadnego IPhona i myśli że jego zacofana nokia z symbianem to szczyt marzeń a to że wiesza się co pół dnia i czasem przestają dochodzić smsy to widocznie tak ma być... ...sorry ale jeśli ktoś poleca nokie E72 lub E52 zamiast IPhona lub czegoś Iphonopodobnego to znaczy że jest albo głupi albo nie miał porównania... ...żeby nie było kiedyś jak używałem nokii to też uważałem tak jak Ty, ale nie miałem porównania bo nie miałem nic porządnego do potestowania na pare dni