Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. pepoż podobno będzie pamięć zakładał... ciekaw jestem czy te recarosy były obydwa z pamięcią, bo coś mi się wydaje że to jego żona będzie sobie ustawiać pamięć fotela i lusterek
  2. nie od Pepoża bo te nie są angliki... :polew::polew::polew:
  3. jak modził skoro u Ciebie w serii było 312mm
  4. no ale to chyba oczywiste że picie zaczyna się dopiero po pierwszym litrze Po pierwszym litrze to ty juz dwa razy trzezwiejesz i conajmniej raz rzygasz ja nigdy nie rzygam. tu mnei z dawidkiem pomyliłeś.... Chyba z Zieluchem:decayed: Wybacz nie pamiętaam o którym zlocie mówisz to że nie pamiętasz o którym to wcale się nie dziwie... mam wkleić fotki z Jarosławca (tutaj ukryta jest mała podpowiedz :polew::polew:)
  5. no to by było coś... ---------- Post added at 15:24 ---------- Previous post was at 15:23 ---------- do czego to hample? ---------- Post added at 15:26 ---------- Previous post was at 15:24 ---------- oj bart kto jest ojcem Pablito było z 80 stron wstecz :polew: ---------- Post added at 15:27 ---------- Previous post was at 15:26 ---------- narazie nieee... szkoda mi troche kasy na cos nowszego póki co...
  6. no ale to chyba oczywiste że picie zaczyna się dopiero po pierwszym litrze Po pierwszym litrze to ty juz dwa razy trzezwiejesz i conajmniej raz rzygasz ja nigdy nie rzygam. tu mnei z dawidkiem pomyliłeś....
  7. no ale to chyba oczywiste że picie zaczyna się dopiero po pierwszym litrze
  8. to dopiero początek :decayed: rok temu jechałem jako świeżak i mi się spodobało :naughty: a teraz to niby kto jestes?? w tym roku pozowole Ci pójść po cytrynówke dla mnie- awansowałeś
  9. dokładnie....
  10. nie widział ktoś tutaj pucka?? aż dziwne że tutaj nie przyszeł się też wypłakać... Ja w tym roku postaram się nie pić na zlocie zobaczymy jak mi wyjdzie
  11. gdzie sprzedaje? :facepalm::facepalm: ---------- Post added at 20:09 ---------- Previous post was at 20:08 ---------- chyba wózkiem sobie na głowe najechałeś :polew:
  12. a łyżka na to niemożliwe... :grin::grin::facepalm::polew::polew::polew: ---------- Post added at 19:35 ---------- Previous post was at 19:33 ---------- czekaj czekaj... czy to nie Ty zmieniłeś hamulce zaraz po tym jak Pepoż to zrobił... nie to chyba nie Ty... a to nie Ty zmieniłeś spręzyny na takie jka Pepoża po tygodniu po tym jak on to zrobił...? nieeee... chyba mi się coś pomyliło... :polew::polew::polew:
  13. myśłałem o przyciemneniu szyb, ale jakoś po założeniu z tyłu roletek mi przeszło... Co za dużo to niezdrowo... już wystarczy folii na tym aucie :grin: ---------- Post added at 16:14 ---------- Previous post was at 16:10 ---------- i nie jezdze do aso bo cos urwałem. To są chore wymysły Hammera... Chłopak świruje bo Pepoż doposażył auto lepiej niż on i nie może się z niego już napierdalać.. i teraz się mówi że to Hammer ma auto prawie takie jak Pepoż a nie że Pepoż prawie takie jak Hammer... ja poprostu nie mam już w ogóle osłon na podwoziu :decayed:
  14. środkami "myjnia ręczna". Przyjeżdzasz, mówisz że urwiesz jaja jak coś sp***dolą i tyle ---------- Post added at 21:42 ---------- Previous post was at 21:41 ---------- prosze: :decayed: http://www.monna.pl/18.3/004 (kopiowanie).jpg http://www.monna.pl/18.3/027 (kopiowanie).jpg http://www.monna.pl/18.3/045 (kopiowanie).jpg Kurde cały czas to samo... Zdjęcia nie oddają efektu live dokłądnie tak. te zdjęcia w cienu są troche bardziej "naturalne" ale i tak na żywo dużo lepiej moim zdaniem
  15. tył nie ma
  16. hehe dziekuje. moje autko też mi się podoba
  17. 20 cali to malutka przesada... ...chyba :naughty:
  18. Ci co mają letnie opony nie wstają w środku nocy żeby podbić karte na zakładzie
  19. jeżdze pare godzin dopiero. Minimalnie bardziej twardo jest. Ale ze to nie dobija co chwile do błotników... ... i fajnie teraz po rondach się jezdzi :kox::kox:
  20. Sokole Oko Jedna z fajniejszych furek na tym forum! i najbardziej zmazana prawda siemianku Pepoż po polsku prosze
  21. Dziękuje :-) staram sie :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.