Treść opublikowana przez siemian
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
jakbys był ze śląska to nie byłoby problemu... podro
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
trzebaby
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
a jak tam wycieraczka?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
thx
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
beda PW. hugo nad wszystkim pracuje. dajmy mu czas
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale do d*py ;(;(;(
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
nie po to jest forum żeby robić kliki i kółka gospodyń wiejskich. Składam się po to zeby wszyscy mogli wiedzieć co i jak. Jesli ktoś nie chce się dołożyć to jego sprawa ale uważam że to nie powód dla którego trzeba by utajniać te informacje... Rozumiem że uważasz że sprzęt zakupiony ze środków WOŚP też powinien być używany tylko przez darczyńców... wiem że przykłąd przekoloryzowany, ale analogiczny...
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
głupota
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
nie, wszyscy.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak nie masz kolegów to jak możesz po nich dzwonić
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
biedny Artur... mam nadzieje że po wczorajszej libacji nie ma odbitego bieżnika z Twojego wózka na czole...[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 09:52_________________________________________________Arturo spesziali for ju :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
przecież Ty nic nie widzisz bo Ci wózek w bagażniku zasłania... :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moje jezdzi jak ta lala... ... odpukać :decayed: [br]Dopisany: 22 Luty 2012, 11:11_________________________________________________ja nie dam powiedzieć nic złego o BLB.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Profil opony jest za duży - dla mnie to ciągle traktor. Muszę ją minimalnie podnieść i wtedy pokombinować z oponami... To prawda - ponad 2 lata i żadnych problemów z instalacją LED. Lada dzień na pokład wejdą CANBUS-y więc bye bye kabelki BTW – przy okazji przeglądu w aucie pojawił się jeszcze jeden mini mod (ale bardzo praktyczny ). Tylna szyba dostała wycieraczkę AERO. Różnica jak dzień do nocy - w końcu tył zaczął porządnie zbierać. Naprawdę polecam! Lista i numery części wraz z cenami: 8K9 955 205 – kapa [22zł] 8R0 955 425 – pióro wycieraczki [47zł] 8R0 955 407 1P9 – ramię wycieraczki [117zł] poczekaj z póltora miesiąca...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wihajster jeśli to się tak przekłada, to patrząc na Twoją frekwencje, myśle że Tobie z póltora roku temu uridziły się szesnastoraczki chyba :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kerczi ja się nie czepiam całej sytuacji. zastanawia mnie tylko jakim cudem mechanik stwierdził że brak ciśnienia oleju nie ma wpływu na silnik....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi do kogo Ty jezdzisz z autem? Bo Boseron mi dzisiaj zadzwonił że zaświeciła mu się czerwona kontrolka oleju on przejechał jeszcze pare km, mechanik mu powiedział że to najpierw czujnik, potem wymienił czujnik okazało się że jednak nie. I mechanik stwierdził że pompa do wymiany i żeby Boseron się nie przejmował bo to z silnikiem nie ma nic wspólnego i co najwyżej mogła turbina dostać w dupe... jestem ciekaw kto jest takim specjalyyystą że twierdzi że ciśnienie oleju nie ma nic wspólnego z silnikiem i jego zacieraniem się... a podobno Ty do tego mechaniora jezdzisz[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 20:01_________________________________________________Boseron najlepszego
-
[B7 BLB] 2.0 TDI Audi z napędem Jet-a !
ja Ci moge pomóc w zamontowaniu i skompletowaniu TV i DVD :polew: :polew:
-
[B7 BLB] 2.0 TDI Audi z napędem Jet-a !
hmmm coś mi mówi że niebawem szykują się jakeś mody :kox: :kox:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Bo w ogłoszeniu jest dużymi napisane a on to tylko skopiował Arturo... starzejesz się... :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Arturo te wasze fantazje miłosne... fuuuuuujjjj :no: - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu