Treść opublikowana przez siemian
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
brawo Hammer, jeszcze troche i bedziesz taki jak JA
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
co prawda do świąt pozostało jeszcze troche ale mnie już dzis odwiedził zajączek :decayed: chyba byłem grzeczny :decayed:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
panowie wiem że to dział techniczny, ale jako że wiele osób zainteresowanych zmianą hamulców tu zagląda to pisze tutaj. Będe miał prawdopodobnie do sprzedania mój komplet hamulców tj. przód 6-tłoczkowe Porsche (345x32) i tył S4 (300x22)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzisiaj miałem... ...pojutrze
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Można zaryzykować ale nie więcej niż 20mm (nie wiem czy i tak nie będzie to za dużo). ---------- Post added at 19:32 ---------- Previous post was at 18:45 ---------- Nie wiem czy to dobra teoria ale odpowiednie ET obliczyłbym w następujący sposób… Punktem wyjściowym obliczeń jest 8.5 x 19” z ET48, które siedzi idealnie pod rantem błotnika przy zastosowaniu dystansu 17mm. Porównuję ten config z 7.5 x 17” z ET45 gdzie widać, że do rantu jeszcze trochę brakuje… Zatem skoro przy 19” jest OK – to należy obliczyć różnicę między szerokością w/w dwóch felg aby móc określić wymiar prawidłowego dystansu dla 17”. 8.5 – 7.5 = 1 cal = 25,4mm Do obliczeń przyjąłem sobie (nie mam pojęcia czy słusznie), że felga jest szersza symetrycznie od środka - czyli w kierunku błotnika przybywa jej o 12,7mm (25,4mm / 2). Te 12,7mm to to co nam brakuje w stosunku do konfiguracji z 17” – zatem do 17mm dystansu dodajemy 12,7mm = 29,7mm. Teraz do walki wkracza ET, które w 19” wynosi 48 (a w 17” 45) to znaczy, że w przypadku 19” felga jest głębiej osadzona zatem od 29,7mm musimy odjąć różnicę w ET czyli 3mm – wychodzi nam 26,7mm. W związku z tym prawidłowy dystans wyciągający felgę 7.5 x 17” ET45 idealnie pod rant to 27mm. To może jeszcze jeden przykład (Avus 8 x 18” ET 45 specjalnie dla pablo_ua4 ). 8.5" – 8.0" = 0.5" = 12,7mm (/2 = 6,35mm) 17mm + 6,35mm = 23,35mm 23,35mm – 3mm = 20,35mm Czyli idealny dystans dla 8J z ET45 to 20mm… UWAGA!!! Nie bierzcie tego za pewnik - po prostu zachęciliście mnie do dokładniejszej analizy - potrzebni ochotnicy na testy ha no to teraz zagadka. porównanie dwóch kół. szerokość ta sama, producent ten sam. Jeden model 18' ET 35, druga felga 19' (szerokość ta sama) ET 48 + dystans 13mm. W drugim przypadku koło ewidentnie jest bardziej schowane... What the f*ck... ---------- Post added at 18:01 ---------- Previous post was at 17:59 ---------- jeśli nie zglebisz auta tak mocno to aż takie odsadzenie kół nie bedzie dobrze wyglądać...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
312mm na 1000%
-
[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update
ja myśle że wiedziałem że ten mod się szykuje nawet troszke szybciej niż Ty :grin:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
aleś mi doj**ał :polew: my też nie. no bo nie wiesz o co chodzi a się odzywasz...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- [B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update
doszły mne słuchy że znowu jakiś mod in progress :decayed:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No i co sie śmiejesz? Oni nie zostawiają odpietych przewodow podcisnienia to są do nich kolejki- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja Ci powiedziałęm kto...- Proszę o analizę logowania akn'a
dziwne jest to że jak auto stoi to na vagu wyświetla spalanie 1,5-1,6l na godzine...- Proszę o analizę logowania akn'a
na prośbe Artura wrzucam logi statyczne: Logi Basic Settings: pozostałe logi statyczne: pozdrawiam- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ostatnio znajomy kupił A4 B7 z pięknymi kołami szprychowymi... Bardzo ładnie eksponują hamulce. Zastanawiam się czy takich sobie nie założyć, ale w sumie to PRAWIE takie same koło jak u mnie to po co zmieniać... :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: w sumie to te opony mógłbym na moje tarcze hamulcowe pozakładać bezpośrednio...- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
ja nie- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ooo to jest pomysł :grin:- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
hammerek dawaj nie bądz miętka pytka :kox::kox:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
no to Sarna wykonała robote jaką jej zleciłem... znowu jestem jedynym czarnym matem na forum ...a tak na serio to dobrze że Tobie się nic nie stało... ...PS. wspólczuje poszukiwania kogoś kto się podejmie polakierowania tego w czarny mat i tego nie sp***doli...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oj szkoda że mnie nie było. widze że Mario się pojawił. Zapraszamy częsciej- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Tukan a Ty nie kosztowałeś??? z wypowiedzi Pablo wynika że niezła faza po tych rzygach była :polew::polew::polew:- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Chyba nie bo tak to bym widział zioło w jego wypocinach:eusathink: trzeba było skosztować czytanie ze zrozumieniem nigdy nie było Twoją mocną stroną :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: ale chwała Ci za to że skosztowałeś :polew::polew::polew: to czyje to były? ---------- Post added at 18:50 ---------- Previous post was at 18:49 ---------- :polew::polew::polew::polew::polew::polew: ---------- Post added at 18:50 ---------- Previous post was at 18:50 ---------- kurfa Pablo nie moge się przestać śmiać... przynajmniej nie bałeś się przyznać... :polew::polew::polew:- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Chyba nie bo tak to bym widział zioło w jego wypocinach:eusathink: trzeba było skosztować ---------- Post added at 18:41 ---------- Previous post was at 18:40 ---------- byłem Pawle ostatnio - [B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update