Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. dodaj że to Twoja aukcja Co do głośników z końcówką A i B to róznica jest diametralna i każdy Ci to powie, kto posłucha tego i tego. Rozumiem że masz profesionalne studio pomiarowe że tak stwierdziłeś. Nawet 10 latek od razu usłyszy róznice w graniu A i B. Słyszałem pare zestawów na takich i takich głośnikach i jest róznica wielka. Zresztą te głośniki są całkiem inne. B są o 30% cięższe od A. B mają całkiem inne zawieszenie głośnika niż A.
  2. hejka wszystkim. Nex dobrze że napisałeś " z tego co pamiętam"... Odpowiem Ci więć że pamięć masz zawodną, bo z samym silnikiem nie miałem do tej pory ani jednego problemu (odpukać). 2 razy problem miałem z EGRem, który jest również w innych silnikach... :hi:
  3. to kto jest ojcem dziecka tego nawet nie wiedzą najstarsi górale :polew:
  4. Dz-Dzowi to już od dobrych 15 lat nie dygnął
  5. a to nie ja mam co innego w takim razie. mam jeszcze jeden wzmacniacz antenowy pod webasto z końcówką AG. Cena: 99zł[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 13:17_________________________________________________
  6. tył w b8 jest 330
  7. miałem z literką Q ale zakupił go już kolega djim [br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 13:07_________________________________________________a do sedana jaki jest? z jaką końcówką? Powinienem mieć jeszcze jedną wolną sztuke własnie chyba z sedana
  8. jakby co to mam zaciski 288 na tył :hi:
  9. panowie jakby ktoś chciał to mam do sprzedania wzmacniacz antenowy pod webasto
  10. szczerze mówiąc nie wydaje mi się żeby tak było...[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 23:25_________________________________________________czarny mowi o 245 czyli standardzie w a4 przy 2.0 tdi 140hp
  11. nie nie to napewno byłem ja. Tylko nie moge sobie przypomnieć co ja wczoraj robiłem i gdzie jezdziłem... Chyba trzymałmnie jeszcze dwudnowy kac po Bukowinie :decayed:
  12. hmmm... całkiem możliwe
  13. są dokłądnie takie same
  14. ja ostatnio kupowałem takie boczki z rs4 tyle że z roletami.
  15. niech lepiej napisze kto mu załatwił a nie za ile... :decayed: Mało brakowało a miałby za free bo był taki mały zakładzik w Bukowinie (podobno- bo przypuszczam że oboje tego nie pamiętamy :decayed:) ale na szczęscie był remis

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.