Treść opublikowana przez hiubik
-
[2.4 BDV] Drgania silnika / karoserii
Tak wiem że mam, ale o ile z ręczną skrzynią jest możliwość sprawdzenia dwumasu, o tyle z multi jest już gorzej
-
[2.4 BDV] Drgania silnika / karoserii
Ciezko mi powiedziec, mam akurat Multitronica.
-
[2.4 BDV] Drgania silnika / karoserii
Podepnę się pod temat, mam te same objawy 1800-2000 obr/MN czuc takie dziwne drgania, ale tylko i wyłącznie w tym zakresie, świece nowe przewody zapłonowe nowe, ale mi prawa druga sonda siada, albo tez jest już zapchany kat. Ktoś wycinał już katy z tym silnikiem ? Podobno można wyłączyć katy w ecu, czy to prawda ? jeśli tak, co do tego jest potrzebne ?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Czy jakis wlasciciel sedana z 2,4 (lub3.0 podobno ta sama zawiecha) z zawieszeniem 1be byl by w stanie potwierdzic moje ponizsze dedukcje ? Chce wymienic 1ba na 1be i wychodzi mi ze powinno byc nastepujaco: OYH 8 Niebieski Rozowy 8E0 513 036 AF OJJ 9 Niebiski Bialy Zielony Zielony 8E0 413 031 CL
-
Wymiania zwyklego zawieszenia silnik 2.4 V6 na S line
Witam, Jako ze tylne amortyzatory zaczynają mi nie domagać rozglądam się za jakimś używanym (żeby ewentualnie wrócić do seri bez większych kosztów) kompletem zawieszenia S line do 2.4 sedan. W tej chwili ma najzwyklejsze zawieszenie z możliwych. I teraz pytanie, czy jest ktoś mi w stanie powiedzieć od jakich silników oprócz 2.4 jestem w stanie podkraść zawieszenie, patrzyłem na tabelkę zawieszenia ale przyznam ze jeszcze nie wiele z tego rozumiem. Wydaje mi sie ze zawieszenie z 1.9 Tdi powinno podejść, ale tez nie chce zrobić glupoty. Z gory dziekuje za odpowiedzi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, Poczatkiem roku zakupilem sobie A4 B6 2.4 z 2002r za smieszne pieniadze gdyz padniety ma sterownik multitronic. Po prawie pol roku przytargalem to do polski i zaczynamy przygode A jako ze srodek Maritim to zabawy bedzie troche