Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

burton

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez burton

  1. A jak włączyć blokowanie po przekroczeniu 15 km/h.W module komfortu 46 bajt 0, bity 4 i 5 nie są zaznaczone.
  2. OK. Sprubuje tam : ,, Ryglowanie po ruszeniu i odryglowanie po zgaszeniu''. . Przepraszam.
  3. Panowie w q5 z 2018 podczas jazdy ryglują się drzwi,chcę wyłączyć tą opcję. W module komfortu 46 w bajt 0, bity 4 i 5 nie są zaznaczone . Jak to wyłączyc vcds-em ?.
  4. Po kolejnych 5-ciu latach jazdy wróciłem do tematu bujającego silnika na wolnych obr. Sprawdziłem korekcje i na 4-cyl nadal +2,5mg więc zamieniłem 3 i 4 miejscami, korekcja poszła za wtryskiem. Chcę wymienić tą pompkę z 3-cyl ale używki z końcówką AN są praktycznie niedostępne i pytanie jest czy lepszym rozwiązaniem będzie zamiennik np.BA czy oddać swój pompowtrysk do regeneracji ?
  5. W takim razie odpuszczam dalsze poszukiwanie usterki. Dziękuje za pomoc.
  6. Zmierzyłem ciśnienie w cylindrach i wygląda tak. Na zimnym ; 1- 24,1 / 2- 23,4 / 3- 24,1 / 4- 22,1 bar Ciepły ok. 40 st. 1- 25,5 / 2- 24,5 / 3- 25,1 / 4- 24,1 Próba olejowa 1- 38 / 2- 37 / 3-38 / 4- 35 Może to kompresja na 4 cyl stanowi problem ?
  7. W sterowniku żadnych błędów. Stare oringi wyglądały dobrze podkładka też dlatego zastanawiam się nad samym wtryskiem. Tak wyglądała podkładka
  8. No ciekawy jestem czy po robocie będzie Pan zadowolony  RumJanek chyba naprawił auto ale zapomniał poinformować zainteresowanych o efektach. ............................................................................................................................................................................................................................... Witam . Przypadłość jaka u mnie występuje to bujanie silnika na wolnych obrotach ( AWX). Posprawdzałem wszystko co wyczytałem na forum i wygląda ok po za korekcją 4cyl . Wymieniłem oringi i podkładkę miedzianą na 4-tym pompowtrysku ale korekcje bez zmian. Zrobiłem log od zimnego startu z chwilowym podnoszeniem obrotów. Czy to wtrysk do wymiany ? http://vaglogi.pl/log-001_013_023_rQbd9.html http://vaglogi.pl/log-013_023_001_p0fZn.html - zimny po odpaleniu
  9. Po 9 latach problem rozwiązany. Przytkany był filterek od n18.
  10. burton odpowiedział(a) na cygsoon temat w 1.9TDI
    Dzięki. Dodam jeszcze ,że to przeładowanie jest największe jadąc na 5 biegu (AWX) . Na 4 dochodzi max 2550 a robiąc pomiar na 3 jest w normie. Zrobiłem test , Który wyeliminował N 75. Przy 3 tyś obr. podałem poprzez trójnik powietrze z atmosfery na gruchę od turbo i zero reakcji. Pozostaje turbo i grucha http://vaglogi.pl/log-003_011_013_Jmkyh.html ................................................................................................ Koledzy, jeśli log na 3 biegu wygląda tak http://vaglogi.pl/log-011_8st24nr.html a na 5-tce tak http://vaglogi.pl/log-011_L11ctqJ.html to można wykluczyć zacinającą się sztangę w gruszce? ................................................................................................ Problem rozwiązany, przyczyną były łopatki w turbinie ,które zapiekały się w wyniku wysokiej temperatury. Jak pisałem wcześniej turbinka była wyczyszczona i geometria chodziła bez najmniejszych oporów. W grupie 11 BS sztanga też chodziła prawidłowo a mimo to turbo za dużo dmuchało.
  11. burton odpowiedział(a) na cygsoon temat w 1.9TDI
    Turbina była czyszczona.
  12. burton odpowiedział(a) na cygsoon temat w 1.9TDI
    Witam. Co może być przyczyną tego przeładowania, dodam ,że z autem niema żadnych problemów http://vaglogi.pl/log-011_L11ctqJ.html
  13. OK zamawiam czujnik. [br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 09:30_________________________________________________ Czujnik wymieniony, auto jeździ jak dawniej Dziękuję za trafną diagnozę Pozdrawiam.
  14. Spoko, gdybym wiedział to bym nie pytał .Na forum często pojawia się ten problem i główne przyczyny jakie są podawane to; zapieczona turbina, N75, nieszczelne wężyki ,stąd moja wątpliwość.
  15. Błąd 17965 nie wskazuje jednoznacznie na G71, więc może jakieś inne podpowiedzi.Z góry dziękuję.
  16. Czy vag nie powinien tego pokazać?
  17. Witam .Od pewnego czasu auto straciło moc. Podłączyłem vag i wyskoczył błąd 17965 charge pressure controll positiive deviation p 1557-35-10--- intermittent. Sprawdziłem szczelność wężyków ( nic nie zauważyłem), rezystancja na n75 19Ω , napięcie 9V. Sztanga przy turbinie podnosi się płynnie. Proszę o sugestie. 011 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dd422958976d88fd.html 003 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bf798e843b435b34.html
  18. Rozrząd wymieniany był 6-mcy temu, najwyraźniej niedokładne ustawienie. Dziękuję za opinię. Pozdrawiam.
  19. Proszę o analizę logów. statyczne; 001 003 004 007 013 018 dynamiczne; 001 003 004 008 010 011
  20. Zrobiłem też dynamiczne statyczne; 001- http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/89afab75dba23fd1.html 003- http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0d608aba8d36a785.html 004- http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cc3e251dc780ca3d.html 007- http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c361922de5bd58e5.html 013- http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/89d6daef7d9ac211.html 018- http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bffa62b141b2e731.html 023- http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/111e9ac05e75c43f.html dynamiczne; 001- http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6eac9e8572267655.html 003- http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f5419396c02c7261.html 004- http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d12bc2906c69c540.html 008- http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2432fed126120b8b.html 010- http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/48a3c2ca6e874350.html 011- http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f5834159bb62f83d.html grupy 000 nie mogłem zrobić (brak licencji do programu).
  21. Witam. Problem polega na tym, że gdy podczas jazdy hamuje silnikiem i obroty spadną do (1600-1800) to po ponownym, łagodnym wciskaniu gazu (z chwilą gdy silnik zaczyna ciągnąć) występuje pojedyncze szarpnięci, tak jakby nie dostał paliwa. Jak wcisnę gwałtownie gaz, niema tego problemu. Dzieje się tak na każdym biegu. Na zimnym silniku jest to bardziej odczuwalne. VAG nie pokazuje żadnych błędów. Proszę o wszelkie sugestie.
  22. burton odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    zawsze w pierwszą stronę jadę ja a wraca żonka
  23. burton odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    OK. Co o się robi na spotach? mam coś wziąść np 0,7?
  24. burton odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Nie jestem fanem,ale czy mogę przyjechać?
  25. Witam. Czy ''POLSKI VAG 2,5'' można robić logi?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.