Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wozek_ika

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wozek_ika

  1. Mój BPW ma w oryginale 195 tyś i na razie śmiga bez większych problemów. No poza czujniczkami czy przekaźnikami na razie siadł czujnik temp płynu i przekaźnik świec żarowych.
  2. Miałem podobny problem jedyne co zauważyłem to to że olimpiadka była niewiele wolniejsza ( jakby mniej mocy) niż na co dzień. Kuzyn który jest mechanikiem rozebrał olimpiadkę i okazało się że nie zawsze chodzi na wszystkie gary a winą był pompowtrysk. Po naprawie i regeneracji chodzi jak nówka. Jedyną rzeczą która równocześnie szła z szrpanim było zwiększone dymienie z rury (brak dpf - usunięty). Pozdrawiam
  3. Polecam firmę STANS auto serwis P. Skrobol w Katowicach. Malowali mi wcześniejsze autko a ostatnio BETKĘ od szwagra i robią rewelacyjnie. Firma godna polecenia, natomiast jeśli chodzi o kasę to nie wiem ile teraz zapłacisz za malowanie. Jakieś 1,5 roku temu zapłaciłem za malowanie 3 elementów więcej o jakieś 400 - 500 złotych niż u inych lakierników, ale nie było śladu na samochodzie ze był naprawiany i dostałem zastępcze. Pozdrawiam
  4. Cześc od Gorola
  5. Właśnie przygotowuje sprzęt do sezonu, na razie tylko biegam codziennie po 5 km. Jeżeli chodzi o rowerki to śmigam na codzień MERIDA MATTS SUB V 40 z 2009 roku, a na wypady na tzw. SINGLE lub SHORT TRACK'i posiadam sprzęt na oprzyrządowaniu: przerzutki SRAM X-9 (24 BIEGI), widelec (talas RLC) i amor tył (float RP23) z FOX'a, rama z firmy KRAFT STOFF (wahaczowa)+ oczywiście pełna hydraulika. Sprzęt polecam jeżeli jeździ się w terenie. Pierwszy wypad planuje do Zawoi ewentualnie Dukli pod koniec marca lub początek kwietnia o ile warunki pogodowe pozwolą bo nie mam zimówek do roweru . Pozdro
  6. Ciekawy wygląd, ale jaka specyfikacja (oprzyrządowanie) roweru (model) i cena? Rower jest nowy czy używany? Do czego będziesz używał? Jak napiszesz to dam znać co jest wart. Pozdro
  7. Witam wszystkich użytkowników, zostałem szczęśliwym ( lub nie :-) ) posiadaczem a4 B7 z 2007r. z 2.0 tdi (BPW) z przebiegiem 156 000 (orginał odkupione od znajomego). Słyszałem różne opinie o tych silnikach zobaczymy jak się w dalszej eksploatacji będzie spisywał. Pozdrawiam Wózek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.