Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ckakme

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ckakme

  1. Super dzięki za szybka odpowiedz
  2. Witam mam pytanie odnosnie wymiany filtra paliwa, dokladnie o te 2 oringi czarny i niebieski.Ich kolejnosc jest bez znaczenia?, czy moze czarny od strony filtra a niebieski od strony zaworka?czy jak?
  3. ok dzieki a lepiej przód czy tyl?
  4. Witam, temat stary ale mam akurat taki dylemat. Jaki indeks predkosc i nosnosci przy 205/55 /16 do b6 1.9tdi 130km? mam 2 sztuki 91v i przez nieuwage dokupilem 2szt 94w -czy moge je spokojnie zalozyc na jedna os?
  5. ckakme odpowiedział(a) na lewandoes temat w Audi A4 B6/B7
    Witam mam rowniez problem z kontrolka airbag, zapalila sie ot tak w czasie jazdy.Pare godzin wczesniej zacial mi sie uchwyt do kubka nad radiem, i spsikalem go spreyem w srodku . Czy moglem cos zamoczyc?, czy za radiem i uchwytem sa jakies kostki czujniki od airbag? czy to tylko zbieg okolicznosci? narazie brak dostepu do vag Pozdrawiam
  6. Witam bardzo prosze o pomoc.Mechanik wymienial mi walek rozrzadu, a wiec musial odkrecic pompe podcisnienia ,po ponownym zalozeniu pompy cieknie paliwo. Kupilem juz mu 3!!! uszczelki i dalej cieknie. Pompa nowego typu Bosch uszczelka metalowa z ASO ,z tylu pompa sucha. Co jest nie tak ,jakim momentem dokrecic te sruby? Prosze o pomoc pilne!!
  7. ckakme opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam mam pytanie czy drzwi przod b6 i b7 sa takie same?
  8. ok dzieki za zainteresowanie przeplywka zostaje w aucie. Dzieki
  9. tak stwierdził mechanik, dlatego wolałbym tutaj potwierdzić ze niby zawyza wartosci i do wymiany
  10. Ktos sie jeszcze wypowie? kupować przeplywke czy nie? dzięki za wszelkie porady
  11. turbo bylo czyszczone ostatnio buczenie z filtra powietrza, podejrzenie na walek rozrzadu walek ok szklanki ok panewki wymienione ogólnie chcialem sprawdzic motor, troche slabo sie zbiera do 2 tys obrotow
  12. przeplywka do wymiany? Dzieki za odpowiedzi
  13. Ok dzieki za podpowiedz
  14. Witam wszyscy piszą, ze można wymienić bez rozbierania przodu, ze łatwo, ale nikt nie pisze konkretnie jak.Czy mógłby ktos dokladnie napisac jak wymienić ten napinacz.Czy robi się to od dołu czy z góry auta? Mam nowy napinacz w ręce i widać ze jest przykręcony tylko na jedna śrubę od tylu, gdzie jest ta śruba w aucie? pod alternatorem?z góry nie mogę jej namierzyć. A i jeszcze jedno nowa rolka plastikowa ma delikatny luz góra dol czy to jest normalne? napinacz ina taki model Dzieki za wszystkie porady i odpowiedzi
  15. ckakme odpowiedział(a) na ckakme temat w Audi A4 B6
    czy ten by pasowal? EGR PIERBURG 7.24809.20.0
  16. ckakme odpowiedział(a) na ckakme temat w Audi A4 B6
    dzieki za odpowiedz ale wedlug sklepu iparts to sa numery oe do tego pierburga wedlug obrazku ten zawor ma klape gaszaca od strony silnika ja mam od filtra powietrza HOFFER 7518151 IPD 45-8122 S.I.D.A.T 83.839 SEAT 038 131 501 AB SEAT 038 131 501 AM SKODA 038 131 501 AM VW 038 131 501 AM
  17. ckakme opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam czy ktos zna numer egr pieburg lub inny zamiennik numer OE 038129637L
  18. ok dzieki wielkie za zainteresowanie posprawdzam wszystko i zobaczymy co dalej
  19. Ale czy w dolnym zakresie doładowuje prawidłowo czy nie doładowuje? być może synchronizacja walka rozrządu by pomogła jest na +3?
  20. Dzieki za odpowiedzi a warto zrobic czyszczenie turbiny?
  21. Logi robiłem kontrolnie, mam wrażenie, ze przyspieszenie jest nie najlepsze. Mechanik twierdzi ze turbo późno wstaje. Byc może problem jest przez dodatkowy katalizator ? <euro 4 norma>
  22. Witam mechanik stwierdził, ze z turbo coś nie tak ?
  23. WITAM tez mam problem z 1i2 biegiem, a co powiecie o oleju g052171a2 ?,wiele osob poleca go jako do skrzyn 6-biegowych
  24. Najlepiej to moze jesli masz mozliwosc to na zasadzie podmiany silniczka szyby z innego auta, tylko dziwna sytuacja ze 2 na raz do wymiany by byly? kierowca i pasazer?? Witam mam podobny problem,nie dziala przycisk podnoszenia szyby tzn nie dziala tylko lewy przod szyba i tylko w pozycji 1 w pozycji 2 <zamykanie szyby do konca> jest ok.Czy mozna naprawic jakos ten wylacznik, czy tylko wymiana i jak sie do nich dostac?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.