Treść opublikowana przez ckakme
-
[TDI PD] Wymiana oleju i filtrów
Super dzięki za szybka odpowiedz
-
[TDI PD] Wymiana oleju i filtrów
Witam mam pytanie odnosnie wymiany filtra paliwa, dokladnie o te 2 oringi czarny i niebieski.Ich kolejnosc jest bez znaczenia?, czy moze czarny od strony filtra a niebieski od strony zaworka?czy jak?
-
Indeks prędkości i nośności
dzieki
-
Indeks prędkości i nośności
ok dzieki a lepiej przód czy tyl?
-
Indeks prędkości i nośności
Witam, temat stary ale mam akurat taki dylemat. Jaki indeks predkosc i nosnosci przy 205/55 /16 do b6 1.9tdi 130km? mam 2 sztuki 91v i przez nieuwage dokupilem 2szt 94w -czy moge je spokojnie zalozyc na jedna os?
-
Kontrolka airbag
Witam mam rowniez problem z kontrolka airbag, zapalila sie ot tak w czasie jazdy.Pare godzin wczesniej zacial mi sie uchwyt do kubka nad radiem, i spsikalem go spreyem w srodku . Czy moglem cos zamoczyc?, czy za radiem i uchwytem sa jakies kostki czujniki od airbag? czy to tylko zbieg okolicznosci? narazie brak dostepu do vag Pozdrawiam
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Witam bardzo prosze o pomoc.Mechanik wymienial mi walek rozrzadu, a wiec musial odkrecic pompe podcisnienia ,po ponownym zalozeniu pompy cieknie paliwo. Kupilem juz mu 3!!! uszczelki i dalej cieknie. Pompa nowego typu Bosch uszczelka metalowa z ASO ,z tylu pompa sucha. Co jest nie tak ,jakim momentem dokrecic te sruby? Prosze o pomoc pilne!!
-
drzwi b6
Witam mam pytanie czy drzwi przod b6 i b7 sa takie same?
-
Prosba o analize logow
ok dzieki za zainteresowanie przeplywka zostaje w aucie. Dzieki
-
Prosba o analize logow
-
Prosba o analize logow
Ktos sie jeszcze wypowie? kupować przeplywke czy nie? dzięki za wszelkie porady
-
Prosba o analize logow
turbo bylo czyszczone ostatnio buczenie z filtra powietrza, podejrzenie na walek rozrzadu walek ok szklanki ok panewki wymienione ogólnie chcialem sprawdzic motor, troche slabo sie zbiera do 2 tys obrotow
-
Prosba o analize logow
-
[B6 AVF] Wymiana napinacza paska osprzętu i rolki prowadzącej
Ok dzieki za podpowiedz
-
[B6 AVF] Wymiana napinacza paska osprzętu i rolki prowadzącej
Witam wszyscy piszą, ze można wymienić bez rozbierania przodu, ze łatwo, ale nikt nie pisze konkretnie jak.Czy mógłby ktos dokladnie napisac jak wymienić ten napinacz.Czy robi się to od dołu czy z góry auta? Mam nowy napinacz w ręce i widać ze jest przykręcony tylko na jedna śrubę od tylu, gdzie jest ta śruba w aucie? pod alternatorem?z góry nie mogę jej namierzyć. A i jeszcze jedno nowa rolka plastikowa ma delikatny luz góra dol czy to jest normalne? napinacz ina taki model Dzieki za wszystkie porady i odpowiedzi
-
numer egr
czy ten by pasowal? EGR PIERBURG 7.24809.20.0
-
numer egr
dzieki za odpowiedz ale wedlug sklepu iparts to sa numery oe do tego pierburga wedlug obrazku ten zawor ma klape gaszaca od strony silnika ja mam od filtra powietrza HOFFER 7518151 IPD 45-8122 S.I.D.A.T 83.839 SEAT 038 131 501 AB SEAT 038 131 501 AM SKODA 038 131 501 AM VW 038 131 501 AM
-
numer egr
Witam czy ktos zna numer egr pieburg lub inny zamiennik numer OE 038129637L
-
B6 1.9 TDI - Prośba o analizę logów
ok dzieki wielkie za zainteresowanie posprawdzam wszystko i zobaczymy co dalej
-
B6 1.9 TDI - Prośba o analizę logów
Ale czy w dolnym zakresie doładowuje prawidłowo czy nie doładowuje? być może synchronizacja walka rozrządu by pomogła jest na +3?
-
B6 1.9 TDI - Prośba o analizę logów
Dzieki za odpowiedzi a warto zrobic czyszczenie turbiny?
-
B6 1.9 TDI - Prośba o analizę logów
Logi robiłem kontrolnie, mam wrażenie, ze przyspieszenie jest nie najlepsze. Mechanik twierdzi ze turbo późno wstaje. Byc może problem jest przez dodatkowy katalizator ? <euro 4 norma>
-
B6 1.9 TDI - Prośba o analizę logów
-
Wymiana oleju, a 2gi bieg -> problem z wbiciem 2ki po zmianie oleju
WITAM tez mam problem z 1i2 biegiem, a co powiecie o oleju g052171a2 ?,wiele osob poleca go jako do skrzyn 6-biegowych
-
Elektryczne szyby nie działają
Najlepiej to moze jesli masz mozliwosc to na zasadzie podmiany silniczka szyby z innego auta, tylko dziwna sytuacja ze 2 na raz do wymiany by byly? kierowca i pasazer?? Witam mam podobny problem,nie dziala przycisk podnoszenia szyby tzn nie dziala tylko lewy przod szyba i tylko w pozycji 1 w pozycji 2 <zamykanie szyby do konca> jest ok.Czy mozna naprawic jakos ten wylacznik, czy tylko wymiana i jak sie do nich dostac?