Treść opublikowana przez feeder
-
Wymiana MK
tylko szyby.wiec muszę vaga załatwić.
-
Wymiana MK
Czy jeśli planuje podmienić MK na identyczny tj 8E0959433BQ to czy nadal będzie potrzebne kodowanie? chodzi tylko o chwilową podmianę w celu sprawdzenia uszkodzenie MK.
-
Wahacz dolny tylny
miałem to samo w poniedziałek ale z przednim wahaczem i wbiłem tą tuleje z powrotem ,tylko pytanie czy jej też nie trzeba wymienić.
-
Jakie lusterka z kierunkami?
- problem z wahaczem
"gdzie trzeba" to chyba wiem , na zwrotnicy jest takie ucho i o nie zaprzeć po czym uderzać w sworzeń. mam nadzieje że dobrze kombinuje.- problem z wahaczem
Witam! mam problem z wybiciem sworznia. pytanie czy mogę go podgrzewać i waliić z całych sił aby wyskoczył czy jest jakiś patent? chodzi o wahacz przedni dolny strona kierowcy i ten bliżej kierowcy.- Logi Muła
a nie powinno ich się robić na 3 biegu?- Prośba o analize logów 1.9 AWX 130KM
turbo przeładowuje.- Jaki kompresor do garażu/warsztatu ?
ja mam 50 litrowego za jakieś 500 zł i klucz pneumatyczny szybko go opróżnia.tak poza tym jest ok.- Ręczny późno łapie.
Witam Ręczny łapie dopiero w momencie jak dźwignia dotyka (podnosi) podłokietnik.Klocki i tarcze są w dobrym stanie i po zaciągnięciu trzyma dobrze. Gdzie leży przyczyna? wyciągnięte linki czy samoregulacja?- [a4 b6] śruba górnej osłony silnika
hej może ktoś podpowiedzieć gdzie kupię na necie tą cześć? nie mogę tego znaleźć ,potrzebuje jeszcze tą gumę która jest w tej pokrywie.- Termostat czy czujnik do wymiany ?
miałem to samo-wymiana termostatu i stoi 90.- Złożony problem
miałem to samo,czyszczenie kierownic pomogło.- Spadek mocy po 120km/h
w sobotę podepnę się pod ktsa i zobaczę co pokarze. dam znać co wyjdzie. P0234-przeładowanie turbiny.Jutro zacznę szukać przyczyny wyczyszczone kierownice i po problemie.okazyjnie został też wyczyszczony egr.- Spadek mocy po 120km/h
Witam! Podczas rozpędzenia auta do 120km/h nagle traci moc ,wystarczy ponownie uruchomić auto i wszystko jest ok aż do 120. Po wciśnięciu przycisku ,,check'' pokazuj takie coś http://fs5.directupload.net/images/151018/ybbqc92z.jpg Audi a4 b7 1,9tdi co może się dziać?- Awaria otwierania i zamykania szyb i szyberdachu
mam ten sam problem od kilku tygodni nie działają szyby ani przód ani tył i nagle znowu działają taka loteria.podświetlenie przełączników działa. gdzieś wyczytałem aby sprawdzić kable dochodzące do modułu komfortu ale nie bardzo wiem gdzie się znajduje (niech ktoś podpowie) wydaje mi się że gdzieś ginie zasilanie ale nie wiem gdzie.- brak radia
Witam mam problem z mmi tzn nie mogę włączyć radia.Wszystko działa normalnie ale gdy wciskam przycisk radio nic się nie włącza. co robie źle już tak kiedyś miałem ale przez przypadek uruchomiłem je normalnie.- Sterowanie z kierownicy
Które kable z kostki can są odpowiedzialne za sterowanie radiem z kierownicy? Czy istnieje możliwość połączenia ich z innym radiem nieoryginalnym aby sterowanie działało?- tylne lampy a4 b7
hej widziałem dzisiaj a4b7 z ledami z tyłu czy były one montowane fabrycznie bo w necie znalazlem takie za 1000zł http://skottuning.com/a4-b7-litec-lampy-tylne-led/802098-lampy-tylne-litec-audi-audi-a4-avant-b7-04-08-czarne-dymione.html - problem z wahaczem