Treść opublikowana przez Simon
-
Ceny opon 215/50/17 a 225/45/17
Ja już też szukam 205/50/17 dzięki za pomoc!!! ważne że pasuje i różnica w stosunku do tego co teram mam najmniejsza!!! (tylko +2,5mm) Tylko kiedy będą w PL dostępne jakieś konkretne oponki z 2013r...?Widziałem tylko Barum
-
Ceny opon 215/50/17 a 225/45/17
A nie będą za małe do felgi 7,5"??
-
Ceny opon 215/50/17 a 225/45/17
Witam, mam felgi Sline 17' 7,5" i opony 225/45/17R chciałem zmienić na minimalnie węższe i co ja pacze a 215/50/17R jest dużo mniej i wogóle są droższe niż 225mm?! Dlaczego taka różnica?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A bo ja akurat mam wolną niedziele tak od ruskiego roku
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
mam pytanie czy som te spoty w niedziele pod McD?
-
Dziwny objaw przy przyspieszaniu powyżej 4 biegu / 100km/h
A fakt sprawdzę to jutro... ---------- Post dopisany 04-02-2013 at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2013 at 21:54 ---------- Gaśnie na 3cim...Ale mówię dzieje się to raz na 20 gwałtownych przyspieszeń
-
Dziwny objaw przy przyspieszaniu powyżej 4 biegu / 100km/h
Manual 6biegowy GBA skrzynia...ruszanie i wszystko normalnie...żadnego szarpania a ten objaw nie występuje zawsze tak raz na parę tras...elektryka jest ok.
-
Dziwny objaw przy przyspieszaniu powyżej 4 biegu / 100km/h
Mam taki przypadek jadąc na 4 biegu gdy wcisnę max gaz auto przyspiesza ale nagle obroty podskakują szybko a prędkość stoi w miejscu - podobny objaw jak przy poślizgu kół na lodzie z włączonym ESP(chociaż nie miga ikonka)...co może być przyczyną?Może zbyt miękkie opony?
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
No i kolor tych led ori extra nie chamstwo ultra białe a taka poświata fioletowa
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
A spróbuj otwierać szyber i jak dojedzie do końca, to przytrzymaj go jeszcze z 5 sekund. Potem zamknij i zobacz czy zadziała... Nic zero reakcji szyberdachu nie otwiera się niczym....
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Kluczyk: Zamykanie: szyby i dach Otwieranie: szyby Pilot: Zamykanie: szyby i dach Otwieranie: szyby Do połowu otwarte tak samo.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Bart-S dokładnie tak....chyba że nie umiem...jak to się robi?Dłużej trzymam otwieranie zamka centralnego z tego co pamiętam ze pierwszej B5 Ale może to jakiś problem z szyberdachem bo czasem jak otwieram "po kawałku" to jak wrócę pokrętłem na pozycję "zero" to nieraz nie chce się zamknąć i muszę przekręcić na max otwarcie i znowu wrócić na "zero" wtedy zamyka szyberdach.
-
[B6 AVF] Kiedy należy zmienić rozrząd
W silniku 1,9 do modelu 2003 włącznie (produkcja do ok.VII 2003r) wymiana co 90tys. Od modelu 2004 co 120tys km w B7 była tylko jeszcze wymiana rolki napinającej jest odroczona To wg Audi ale i sam serwis wzywał do szybszej wymiany e de.
-
[B6 AVF] Prawie taka jak chciałem moja następna A4 :)
heheh A5 pod klubem Amnesia w nocy na Ibizie mieliśmy miejsce No.1 wśrodku tylko czarna i srebrne listwy Alu Trochę się wystraszyłem jak wyłączał się silnik na światłach
-
[B6 AVF] Prawie taka jak chciałem moja następna A4 :)
No to już mod nad mody wolę kupić jeszcze raz z Q...a propo jakie silniki TDI w B7 miały Q? A taką objechałem Ibize w tym roku heheh ok.650zł mnie wyszło za 24h Europcar polecam Panie w wypożyczalni siedzą bez staników
-
[B6 AVF] Prawie taka jak chciałem moja następna A4 :)
No były Q ale jakieś golasy albo ciemne kolory...no i jak przemyję wóz to więcej foto będzie
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
No to możliwe bo kodowanie ani adaptacja nie zmienia nic... ---------- Post dopisany 31-12-2012 at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany 30-12-2012 at 10:47 ---------- +32 – blokada zamków wszystkich drzwi po przekroczeniu 10km/h (zamki zostają otwarte dopiero po wyjęciu kluczyka z zapłonu, bądź przez manualne otworzenie drzwi przy pomocy przycisków zamka centralnego w tapicerce drzwi kierowcy) +64 – aktywacja dodatkowych funkcji modułu komfortu (możliwość otwierania/zamykania szyb oraz szyberdachu przy pomocy zamka w drzwiach i pilota) +512 – potwierdzenie udanego zamknięcia wszystkich zamków przy pomocy pilota przez pojedyncze mrugnięcie kierunkowskazami +2048 – zasady dot. zasilania podnośników szyb (po wyłączeniu zapłonu i wyjęciu kluczyka ze stacyjki podnośniki szyb będą zasilane jeszcze przez 10 minut lub do czasu aż nie zostaną otwarte drzwi) +4096 – dodatkowe funkcje przeciwwłamaniowe W przypadku otwierania auta kluczykiem zostaną odblokowane tylko drzwi kierowcy, pozostałe drzwi i zamki zostaną odblokowane po włączeniu zapłonu =06752 wszytko przyjęło ale nie działa ostatnia opcja może przez to że nie mam alarmu? kodowanie w adaptacji 255 działa wszystko oprócz otwierania szyberdachu kluczem i pilotem można tylko go zamykać.... No i błąd ciągle jest mimo kasowania niezależnie od kodowania: 01330 - Central Control Module for Central Convenience (J393) 37-00 - Faulty
-
Jaka to końcówka antykradzieżowa
Jeśli to byłaby śruba Audi to wg ETKI mam date jej występowania 12/00-05/03 bo to się pokrywa z moim rocznikiem. W pełnej liście wyposażenia mam taki kod: 1PC ŚRUBY KOŁA Z ZABEZPIECZENIEM ANTYWŁAMANIOWYM (ODBEZPIECZANE)
-
Jaka to końcówka antykradzieżowa
Mam pytanie czy to oryginalna śruba antykradzieżowa?Zna ktoś oznaczenie? Nie dostałem przy zakupie końcówki do śruby a potem z gościem straciłem kontakt...
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
ok thx
-
Ogrzewanie przedniej szyby w TDI
Tak działa spoko może i po ok.1min....można też ręcznie trochę nadmuch zmniejszyć o parę kresek ale działa ładnie!Można sobie to porównać: bez włączenia [Odszraniania szyby] tylko ustawiając nadmuch gorący [strzałka w górę] i podmuch na maksa bardzo długo będzie trwało takie "odszranianie" ---------- Post dopisany 30-12-2012 at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany 29-12-2012 at 23:52 ---------- Dziś znalazłem nawet taki myk Niemcy robią sobie z tego takie niby "Farelki" Elektroheizung im Käfer : Gestaltung Przy włączaniu słychać przekaźnik pod kierownicą, a obciążenie alternatora wzrasta 10%
-
[B6 AVF] Prawie taka jak chciałem moja następna A4 :)
Dzięki! Jutro rzucę jakieś foty ze środka
-
[B6 AVF] Prawie taka jak chciałem moja następna A4 :)
o i ten z Eski wygląda exxxtra!
-
[B6 AVF] Prawie taka jak chciałem moja następna A4 :)
Oki to szczerze to podoba mi się w Sline zew.wszystko oprócz tego tylnego zderzaka ...
-
[B6 AVF] Prawie taka jak chciałem moja następna A4 :)
Nie nie mam ale powiedzmy dyplomatycznie nie pasuje mi do mojej mocy silnika Ale mam pytanie moje listwy aluminiowe są piękne bo są matowe ale ich kod to: 5TG na ile to standard Sline to niewiem??? ale i popielniczka tylna i panel wokół rączki zmiany biegów są w tym wykończeniu!