Treść opublikowana przez Lucjan89
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Wątpię, że znajdziesz to osobno. Mam tą część używaną. Oddam za free. Opłacisz jedynie KW Możesz również kupić nową obudowę do scyzoryka od razu z grotem gdzie wystarczy jedynie przełożyć pastylkę immo i płytkę z elektroniką. Później tylko docinasz grot. Właśnie najbardziej zależy mi właśnie na nowej... ale niestety te co widziałem na aukcjach mają grot 40 mm. Poza tym pewnie ta część nie będzie pasować ze względu na inną budowę grotu. Chociaż nie wiem.. nie jestem jeszcze obcykany w tych sprawach ^^
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
No właśnie a ja potrzebowałbym konkretnych informacji ^^
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
na bank idzie kupic...chyba źle szukałeś.Pierwsza aukcja z brzegu http://allegro.pl/grot-kluczyk-vw-audi-skoda-seat-haa-i5127538701.html A widzisz ja wpisywałem w szukajkę "grot 51 mm audi" i nic nie wyskakiwało konkretnego No dobrze grot mamy z głowy a co z tą częścią obrotową do scyzoryka, którą mam pękniętą? Można to zdobyć oddzielnie? Bo wszędzie te scyzoryki są z 42mm grotem :/
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
soulmaster3m... thogal w Twojej wiadomości panuje istny chaos. Polecam jeszcze raz na spokojnie przeczytać 1 stronę tego tematu. A co do samego sposobu jaki wykonał ten 'spec' będziesz potrzebował 2 kluczyków i pilota. 1 kluczyk ląduje w stacyjce na zapłonie a drugi w drzwiach. Ot cała magia. Reszty doczytaj sobie na stronie. A teraz ja mam pytanie z innej beczki. Gdzie mogę dokupić zamiennik scyzoryka wraz z grotem 51 mm? Na aledrogo wszystkie scyzoryki są tylko i wyłącznie z 40mm grotem. Wydzwoniłem chyba do każdego sprzedawcy i za cholerę nie mogę dostać scyzoryka z odpowiednim grotem (zaznaczam, że nie szukam oryginału tylko obudowy zamiennika z nowym grotem + chcę przełożyć elektronikę z mojego oryginału do nowej obudowy). Sęk w tym, że mam pękniętą część nr. 16 w swoim pilocie a to uniemożliwia mi włożenie nowego grota do scyzoryka. https://www.flickr.com/photos/40097295@N04/8966815733/ Może ktoś ewentualnie wie gdzie mogę kupić pilot zamiennik z 51mm grotem lub sam grot z tą częścią?
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
I już po zabiegu. Niestety wyjąć całej pompki nie mogłem. Nie wiem dlaczego... jest tak mocno wciśnięta, że jedynie udało mi się odhaczyć te plastik na którym jest napisany kod. Potem musiałem ją wciskać aby wyglądało to jak nie naruszone Kod pompki: 8D0 862 257 B Kod scyzoryka: HLO 1JO 959 753 A
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Gąbkę mam na samym wierzchu, więc z jej ściągnięciem problemu nie miałem. Większy problem mam z tym aby tą pompkę wyjąć z tego 'dołka' w bagażniku bo żadnej gumy zabezpieczającej tam nie mam. To wygląda bardziej jakby była przyklejona do podłoża bo ani drgnie. Dlatego na siłę nie chciałem jej wyciągać bo bałem się, że coś po prostu uszkodzę. Z korbą w rowerze nigdy problemu nie miałem. Dlatego chce wiedzieć co i jak aby zrobić to dobrze i niczego nie uszkodzić. Następnym razem na przyszłość będę już wiedział, ale z tymi obrazkami to poczułem się jakbyś miał mnie za osobę niepełnosprytną No, ale uznam to za zwykły dowcip. Postępami pochwalę się jutro jak tylko uda mi się to w ogóle wyciągnąć. W każdym bądź razie myślę, że jednak to wyjmę
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Wyczuwam chyba jakąś złośliwość w tym opisie ^^ Aż tak tępy to nie jestem Jutro zrobię to na spokojnie i zobaczę czy nic nie wybuchnie.
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Gumowy pasek? Nad całą pompką jest właśnie ta gąbka, która jest na zdjęciu w temacie. Albo jestem ślepy albo żadnego gumowego paska tam nie ma. W każdym bądź razie zajmę się tym rano. Z odpowiednim oświetleniem. Nie chciałbym niczego popsuć - i proszę wyrozumiałość pierwszy raz mam styczność z takimi rzeczami dlatego trzeba mi dość szczegółowo tłumaczyć gdzie i co jest itd.
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Ah.. no tutaj w instrukcji napisane było, że kod jest na gąbce W takim razie zaraz jeszcze raz to rozbiorę i zajrzę do samej pompki. Ona jest zaraz pod tą gąbką czyż nie? Scyzoryk jest z logiem Audi. Tylko 2 klucze zapasowe (ta czarne plastikowe) różnią się od siebie logiem. Jeden jest o VW drugi od Audi. Nie wiem dlaczego tak. Hmm. Mam małe problemy z dostaniem się do tej pompki. Jest jakaś instrukcja aby ją wyjąć niczego nie uszkadzając?
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Niestety z powodu tego, że ktoś zamknął mój TEMAT a ja nadal niestety nie uzyskałem wystarczającego pomocy więc skieruję się tutaj. Kod pompki w samochodzie: 8D0.862.227.C Kod scyzoryka: HLO.1J0.959.753.A Pompka działa, ale scyzoryk kompletnie nie reaguje. W odpowiedzi dostałem jedynie, że scyzoryk na pewno nie należy do tego Audi, które kupiłem. Pytanie brzmi. Jaki scyzoryk (bardziej chodzi mi jaki kod) będzie działać z moją pompką centralnego? W tym spisie co jest w tym temacie nie doszukałem się kodu mojej pompki i kodu scyzoryka, który działał z tą pompką. Proszę o jakieś konkretne wskazówki.
-
Listwa/Listwy dolne drzwi Audi A4 B5
Osobiście już szukałem... i nie znalazłem nic. Były po ~120, ale od sztuki. Nie za komplet.
-
Listwa/Listwy dolne drzwi Audi A4 B5
Ponad 500 zł za komplet? Pogięło ich z deka. Zamienniki, które kosztują ~250 zł są wystarczająco drogie wg mnie, ale 500 zł za ori to moim zdaniem zdecydowanie przesada. Wolę jednak kupić zamienniki i pokryć to jakimś preparatem antykorozyjnym.
-
Listwa/Listwy dolne drzwi Audi A4 B5
No dobrze tylko gdzie można dostać te ori? Przeczytałem temat i była wzmianka, że ori już nie produkują. Na allegro jest sam nic nie warty szrot w kosmicznej cenie od 1 szt. A spinki tak czy siak będę musiał wymienić.. bo wołają o pomstę do nieba Bardzo bym prosił o jakieś konkretne linki. Chyba, że ktoś ewentualnie wie czy w okolicach Włocławka bądź Torunia coś takiego dostane od ręki.
-
Listwa/Listwy dolne drzwi Audi A4 B5
Cześć wszystkim. Widzę, że nie tylko ja borykam się z problemem listw. Od razu zaznaczam, że jestem od niedawna nowym nabywcą swojego A4 (B5 po Lifcie 2000r.) i jestem jeszcze póki co zielony w wielu tematach. W mojej A4 brakuje kompletu listw (a sprzedawca zapewniał, że na szrotach dostanę to za grosze - no cóż człowiek uczy się na błędach) i tutaj nasuwa mi się pytanie. Czy dokonać zakupu takich LISTW czy może zdjąć je całkowicie i 'czymś' załatać te dziury po śrubach od spinek? Z jednej strony zauważyłem drobne oznaki początków rdzy.. dlatego sam już nie wiem na jakie rozwiązanie się zdecydować? Możecie coś doradzić? Warto kupić ten zamiennik? Jeśli tak to miałby ktoś jakąś instrukcję jak to w ogóle zdjąć aby niczego nie uszkodzić a potem założyć nowe aby miało to ręce i nogi? Z góry dziękuje za wszelką pomoc.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hej wszystkim!