Treść opublikowana przez Adrian-A4
-
[B6 AMB] Granatowy Czworołap ze stajni Audi
Napisz pw jak te lampy zrobić
-
[B6 AWX] SEDAN LZ5J S LINE kupie felgi 19 cali audi bbs speedline
A w takim stanie przyszła mi kratka S4 Poczta Polska i wszystko jasne Wpadł zestaw letni, w tym roku odpuszczam sobie 18, jest ori 17.
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
No idzie chrom, więc szukam s-line
-
Jakie rozmiar opony na oryginale felgi 17 s-line 7,5 cala
Ja mam 225/45/17 i fajnie wygląda i przejmnie jeździ:D
-
Uszkodzona zawartość przesyłki.
Zobaczymy co z tego będzie... napisałem pismo, oddałem towar i wysłali na dział reklamacji, czas rozpatrzenia do 30 dni Dam znać jak sie odezwą co z tym będzie
-
Uszkodzona zawartość przesyłki.
To dziwne bo mi powiedział kurier że przed opłatą i podpisem nie moge otworzyć, a wiadomo im też sie spieszy i szybko poszedł zanim otworzyłem.
-
Uszkodzona zawartość przesyłki.
Witam. Przerabialiście już to? Reklamowaliście na Poczcie Polskiej? Co z tego wynikło?
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
Dwie to s4 ktora juz mam a ta jedna s line za taka kase w takim stanie to ja podziekuje
-
Jakie rozmiar opony na oryginale felgi 17 s-line 7,5 cala
Myśle że 225 jest git
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
też to zrobię, brajkuje mi tylko grilla s line w dół, i za chiny nie mogę znaleźć
-
[B6 AVJ 210KM 307Nm] Niebieska strzala
co to za felga?
-
Dolna atrapa od S4 w zderzak od S LINE
takiej odpowiedzi oczekiwałem, dzieki
-
Dolna atrapa od S4 w zderzak od S LINE
Panowie bo przeczytaniu tych wszystkich kombinacji juz mi namieszaliscie w glowie... czyli srdek od s4 wejdzie do ramki z a6 c5? I czy dolna kratka zgra sie z gorna dobrze?
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
Witam czy do ramki chrom z a6 c5 wrzuce srodek z s4 b6?
-
Moja Be Szucha ;)
oki, czekam;d
-
[B6 AWX] SEDAN LZ5J S LINE kupie felgi 19 cali audi bbs speedline
no włącznik jest tragiczny;d narazie musze przód doprowadzić do porządku ;d
-
[B6 AWX] SEDAN LZ5J S LINE kupie felgi 19 cali audi bbs speedline
Są zdjęcia, jak dorwe jakiś aparat i zrobi sie pogoda zrobie nowe bo na tych szału nie ma;d Ledwo dodałem fotki a do drzwi zapukał kurier ;D Pierwszy element nowego przodu już jest szukamy dalej reszty ;d
-
Moja Be Szucha ;)
masz foto na zapalonych?;D
-
[B6 AWX] SEDAN LZ5J S LINE kupie felgi 19 cali audi bbs speedline
Witam! Po półrocznej jeździe fiestą mk3 1.1 CLX z Podtlenkiem LPG przyszedł czas spełnić moje marzenie i zakupiłem Audika Marka: Audi Model: A4 B6 Silnik: 1.9 TDI 130KM AWX Manual - Swap z 2.5 TDI Multitronic Rok : 2004 Przebieg: 245214 Kolor: LZ5J Wyposażenie: - elektryczne fotele, podgrzewane - przód -elekryczne lusterka, grzane, fotochrom -lustro wewnętrzne fotochrom -centralny zamek sterowany z pilota + domykanie szyb z pilota -Reflektory bi-ksenonowe ze spryskami -tempomat - Włącznik świateł z funkcją auto - Coming/Leaving Home -PDC tył -kierownica multifunkcyjna -pełny kolorowy fis - RNS-E - zmieniarka CD w schowku pasażera -klimatronik 2-strefowy 16 stopni -wycieraczki aero -wspomaganie -abs -esp -6 poduch -dzielona kanapa -podłokietnik przód -podłokietnik tył -podświetlanie drzwi i foteli przód i tył -podświetlane klamki -podświetlane nawiewy -ambiente -felgi 17'' 225/45/17 s-line - lato -felgi 16 - zima -4x elektryczne szyby -solar dach -wentylacja kabiny -ori tel w schowku Plany : -Żółte halogeny- zrobione - Grill górny s4 -Gril dolny s4 -Oświetlenie led zewnętrzne -Zderzak przód s-line- zrobione -Zderzak tył s-line -Felgi 18 -Sprężyny obniżające -Jakiś wirusik -Lusterka na srebrno -Dokłaka z Cupry Pakiet zima
-
Moja Be Szucha ;)
Halogeny sam robiłeś?
-
[A4 B6] Numery bocznych kratek w zderzak S-line
sorka, faktycznie łatwo było znaleźć
-
[A4 B6] Numery bocznych kratek w zderzak S-line
Jak w temacie;>
-
Numery dolnego i gornego grilla s4 w chromie.
Dzieki wielkie
-
Numery dolnego i gornego grilla s4 w chromie.
ktoś pomoże, potrzebuje numery dolnego i górnego grillla z s4 w chromie.
-
Moja Be Szucha ;)
Fajna,fajna ale bez feli na lato sie nie obejdzie