Treść opublikowana przez Adrian-A4
-
[A4 B6] Niebieski sedan 1.8T AVJ
Parasol? Jakieś damy wozisz?
-
[A4 B6] Niebieski sedan 1.8T AVJ
też jestem ciekaw!
-
Telefon w podłokietniku.
Pod fotelem niczego nie zauważyłem
-
Telefon w podłokietniku.
hmmm, Bo mi nie wyszukuje żadnego urządzenia ;/
-
Telefon w podłokietniku.
dzięki wielkie Jeszcze jedno pytanie, czy montowali to zawsze razem z Bluetooth czy jest też opcja bez?
-
[A4 B6] Niebieski sedan 1.8T AVJ
Fajne autko i dobre mody
-
[B6 BDV] Czarny Avant by rosiaksdz - RNS-e led, kiera R8/TT, bixy, RS4 inside, START Engine RS4 itd...
Elegancko
-
[B6 BDV] Czarny Avant by rosiaksdz - RNS-e led, kiera R8/TT, bixy, RS4 inside, START Engine RS4 itd...
przód i tył?
-
Strefa Śmiechu
zwykłe.... masakra
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
Ja bym nie mógł czekać !
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Ok, jutro albo we wtorek mi przyjdzie to wyśle
-
[B6 BDV] Czarny Avant by rosiaksdz - RNS-e led, kiera R8/TT, bixy, RS4 inside, START Engine RS4 itd...
Daj znać koniecznie, bo planuję to samo zrobić Ciemne szyby takie już oklepane, a to fajnie wygląda na ciemnym aucie
-
Dziwny dźwięk przy skręcaniu
podobnie coś u siebie słyszę ;/
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Czytalem ze jest z tym problem, ja delikatnie podcialem mocowania po bokach i zapielem na oryginalnych spinkach, jest jak ori Miałbyś jakąś fotkę? bo myślę jak to zrobić u siebie
-
B6 DIVISION
Daj znać ile jak zapytasz ! Koło 1000 Łoł
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Jak znaczek zamontowałeś?
-
B6 DIVISION
Daj znać ile jak zapytasz !
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
fajny małysz
-
[B6 BDV] Czarny Avant by rosiaksdz - RNS-e led, kiera R8/TT, bixy, RS4 inside, START Engine RS4 itd...
Fajnie masz szybki zrobione, co to za folia?
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
fajny sedan
-
[B6 AWX] Oem +
Ten przełącznik nie wygląda dobrze
-
[B6 AWX] SEDAN LZ5J S LINE kupie felgi 19 cali audi bbs speedline
dokładnie
-
[B6 AWX] SEDAN LZ5J S LINE kupie felgi 19 cali audi bbs speedline
Bawiłem się Fisem i tam znalazłem. Koło zapalniczki sterujesz fisem Nie wszyscy to mają oczywiście.
-
[B6 BFB] srebrzysto czarne quattro
ja bym tak nie malował ale to moje zdanie , tobie ma się podobać
-
[B6 AWX] SEDAN LZ5J S LINE kupie felgi 19 cali audi bbs speedline
Mi się jeszcze to nie zdarzyło, zresztą gdzieś czytałem, że nie mogą być żółte światła mijania,drogowe i pozycyjne. już niedługo